صفحه 240 از 250 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به

سلام دوستان عزیز ممنون میشم لینک نحوه نگارش نامه سابقه کار برای استان ساسکاچوان رو بفرستین.ممنون

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام دوستان
    من سابقه کاری که میخوام ارائه بدم تو یکی از شرکت های معروف زیرمجموعه قرارگاه خاتم هست، ممکنه به این دلیل ریجکت بشم؟

سلام دوستان کسی هست نمونه گواهی کار برای کبک رو برای من ایمیل کنه.؟اگه این گواهی کار به فارسی باشه بعد ترجمش کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟و اینکه اون شرکتی ک من توش کار میکردم سربرگ نداره مشکلی پیش میاد ؟

Junior Member

سلام. من 31 سال سن دارم. لیسانس روانشناسی هستم. مدرک زبان آیلتس دارم. مدرک از جهاد کشاورزی با عنوان پرورش قارچ دارم به همراه 6 سال سابقه خوداشتغالی در این زمینه. آیا با این تخصص (پرورش قارچ)و دیگر شرایط امکان مهاجرت دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق- دانشگاه ویکتوریا

دوستان سلام. من بیش از یک سال در یک شرکت خصوصی در تهران کار تمام وقت کردم و کارم مرتبط با رشته ام بوده. تو نامه ای که شرکت برای سابقه کار داده درج نشده که کار بصورت تمام وقت بوده ولی بقیه جزییاتی که لازم هست رو ذکر کردن. البته از طرف شرکت بیمه تامین اجتماعی شدم و توی گواهی که از سازمان بیمه گرفتیم ساعت کاری بصورت تمام وقت و 30 روز در ماه ذکر شده. میخواستم بدونم که آیا این مورد برای ما مشکل زا خواهد بود یا نه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط tarahata نمایش پست ها
    سلام. من 31 سال سن دارم. لیسانس روانشناسی هستم. مدرک زبان آیلتس دارم. مدرک از جهاد کشاورزی با عنوان پرورش قارچ دارم به همراه 6 سال سابقه خوداشتغالی در این زمینه. آیا با این تخصص (پرورش قارچ)و دیگر شرایط امکان مهاجرت دارم؟
    سلام. به نظر می رسه کلیات مهاجرت برای شما صدق کنه. چون تو لیست NOC کانادا قرار دارین. بقیه ش بستگی به شرایط دقیق شما داره که باید دقیق تر بررسی بشه

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Ski

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadi1991 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    یه سوال دارم کسی میتونه کمکم کنه ؟
    من کارم حمل و نقل بین المللی کالاست و نزدیک به 6 سال سابقه توی یه شرکت بازرگانی دارم مدرکم کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد هست دوتا مدرک معتبر بین المللی به اسم ( فیاتا و ایرو ) هم دارم ...
    میخوام بدونم اصن شغل من کار من جوری هست که نیاز داشته باشن ؟ از کجا باید بفهمم ؟ مدارکی که گرفتم چطور ؟ اصن به دردم میخوره ؟
    سلام. بنظر می رسه شما تو NOC شماره 0731 مرتبط با Managers in transportation هستش از صلاحیت لازم برخوردار باشین. البته بستگی به شرایط دقیق و امتیازاتی که بر اساس نمره آیلتس و غیره کسب خواهید کرد، داره

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من دانشجوی نرم افزار هستم و این ترم مقطع کارشناسی را تمام میکنم .

و در گرافیگ ریور (اولین مارکتینگ جهانی) 40 عدد محصول بین اللملی دارم . میخواستم بودنم ایا امکانش هست که من در مقطع کارشناسی ارشد بورسیه تحصیلی به رشته گرافیک کامپیوتر بگیرم ؟ دارای ایلتس نمره 5.5

ممنون میشم اگه دوستان جواب بدهند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس مهندسي تكنولوژي نرم افزار - آزاد رودهن

سلام به همه.
    من رشته م مهندسي كامپيوتر هست، فوق ديپلم رو حدود 12 سال پيش از دانشگاه دولتي و ليسانس رو 4 سال پيش از دانشگاه آزاد گرفتم، الانم ترم 3 كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد هستم.
    12 سال سابقه كار دارم كه 11 سالش رو بيمه بودم. حدود 7 سال رو با مدرك كارداني و 4 سال رو با مدرك كارشناسي سابقه كار دارم. توي همه ي سالها هم شغلم مرتبط بوده.
    ميخواستم بدونم سابقه ي بيمه من از زماني كه ليسانسم رو گرفتم محاسبه ميشه يا نه كلِ سابقه بيمه حسابه؟ و اينكه من فقط پرينت سابقه بيمه م كافيه يا بايد نامه از محل كار هم داشته باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه پیام نور و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش مالی از دانشگاه آزاد هستم،۷ سال سابقه کار در بانک خصوصی را دارم،شرایط برای درخواست چطوری هست؟یا بهتره برم دنبال یه مدرک بین الملیی و معتبر!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)