صفحه 242 از 250 نخستنخست ... 142192232233234235236237238239240241242243244245246247248249250 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,411 تا 2,420 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس مهندسي تكنولوژي نرم افزار - آزاد رودهن

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام به همه.
    من رشته م مهندسي كامپيوتر هست، فوق ديپلم رو حدود 12 سال پيش از دانشگاه دولتي و ليسانس رو 4 سال پيش از دانشگاه آزاد گرفتم، الانم ترم 3 كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد هستم.
    12 سال سابقه كار دارم كه 11 سالش رو بيمه بودم. حدود 7 سال رو با مدرك كارداني و 4 سال رو با مدرك كارشناسي سابقه كار دارم. توي همه ي سالها هم شغلم مرتبط بوده.
    ميخواستم بدونم سابقه ي بيمه من از زماني كه ليسانسم رو گرفتم محاسبه ميشه يا نه كلِ سابقه بيمه حسابه؟ و اينكه من فقط پرينت سابقه بيمه م كافيه يا بايد نامه از محل كار هم داشته باشم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سابقه کار قبل از تحصيل براي مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط miner79 نمایش پست ها
    سلام. من فوق لیسانس معدن هستم با 9 سال سابقه بیمه. و 36 سالمه. میخواستم بدونم ایا واسه کار در کانادا نیاز به مدرک زبان هست؟
    چیزی ک من از تحقیقاتی ک انجام دادم متوجه شدم برای فدرال مدرک ایلتس جنرال الزامیه ولی اگه امتیاز رو بدون زبان بدست میارید میتونید مراحل درخواست ویزارو شروع کنید و تقریبا دوماه بعدش مدرک ایلتس رو ازتون میخوان ک ارائه بدید..باز دوستان راهنمایی کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم من دو تا مدرک دارام یکی لیسانس هنر که تو لیست هست و اون یکی ارشدشهرسازی گرایش طراحی شهری که نتونستم ببینم یعنی نبود .راجب سابقه کار 3 سال دارم که 1 سالش تدریس بوده و 2 سالش کار پروژه طراحی و خیلی معتبر با سر برگ و مهر و امضاء ولی سابقه بیمه ندارم دز ضمن ایلتس 6.5 اکادمیک دارم.میخواستم دوستان راهنمایی بفرماین برای مهاجرت کاری با این شرایط من که اولا می تونم ایلتس اکادمیک رو ارائه بدم؟ و دوما اینکه حالا که مدرک ارشدم تو مشاغل نیست باید بیخیال کار با مدرک ارشدم بشم ؟ با سپاس
    منم رشته لیسانسم شهرسازیه و ارشد برنامه ریزی شهری دارم ولی من اسم رشته مون رو دیدم در لیست به عنوان برنامه ریزی شهری و و منطقه ای

Junior Member

من توی یک شرکت کار کردم و بیمه هم واسم پرداخت کردند. هر کاری میکنم بهم گواهی سابقه کار نمیدهند. چیکار باید کنم که سمت شغلی ام را به افیسر نشان دهم؟

دوستان سلام. خواهش میکنم افراد با تجربه من را راهنمایی کنند. با استادم صحبت کردم که برام سابقه کار در حین تحصیل (دوره دکتری ) بنویسه و ایشون موافقت کردند. میخوام بدونم اگه بنویسیم 30 ساعت در هفته، برای افیسر پرونده مهاجرت شک بر انگیز هست؟ نمیگه پس تو کی وقت کردی درس بخونی؟ از طرفی هم سابقه کار مدنظر، رشته تحصیلی (و مقاله ) و ناک انتخابی من دقیقا بر هم منطبق هستند. خیلی خیلی ممنونم و منتظر پاسخ شما.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت جهانگردی-علامه قزوینی

سلام وقت بخیر دوستان سوالی داشتم
    من حدود 4 سال هست که شاغلم 2 سال تدریس در هنرستان غیرانتفاعی و نزدیک 2سال کار در موسسه حقوقی اما بیمه نشده ام و سابقه کاری برام رد نشده ،از جاهایی که کار کردم گواهی بگیرم و ترجمه شه مورد قبوله؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام روز بخیر
    کسی از دوستان می تونه منو راهنمایی کنه؟
    قصد مهاجرت در سیستم OID برای استان ساسکاچوان دارم.
    من لیسانس زبان هستم و دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل که فقط پایان نامه م مونده، گواهی اشتغال به تحصیل و ریز نمرات و تعداد واحد هایی که تو این رشته پاس کردم رو هم دارم و ترجمه رسمی هم شده.
    بیش از 8 سال سابقه کار بازرگانی خارجی و یک سری وظایف دیگه مربوطه دارم.
    1- ناکی که مستقیما به من مربوطه 0113 هست که الان درخواستی براش نیست متاسفانه. اگر بتونم برای ناک 1122 ( که مدرک بازرگانی میخواد) یک گواهی شغلی از شرکت با امضا و بدون شماره بگیرم کار ساز هست؟
    2- میتونم گواهی شغلی مو برای دو تایتل که یکیش مربوط به 0113 و یکیش مربوط به 1122 هست بگیرم؟ یعنی تو نامه هر دو تایتل و وظایف مرتبط ذکر بشه؟
    3 بعدا برای هر استان دیگه ای در کانادا اگر بخوام اقدام کنم حتما باید تحت همین دو ناک اقدام کنم؟

ممنونم

Junior Member

سلام

من برنامه‌نویس آزادکار هستم و هیچ وقت بیمه نبودم، هم‌زمان کار بازاریابی بیمه هم انجام می‌دادم و مدتیه که از طریق نمایندگی بیمه‌ی پدرم، بیمه شدم.
    من توی عنوان شغلیم توی دفتر پدرم، شغلم رو برنامه‌نویس نوشتم و بیمه هم به همین عنوان شغل من رو نوشته.
    سوالی که دارم اینه که آیا سربرگ و مهر دفتر نمایندگی پدرم معتبر هست برای کانادا؟ آیا در ایران تایید می‌شه؟ یا باید حتما از شرکت بیمه باشه؟
    آیا بعدا برای عنوان شغلی من مشکلی پیش نمیاد که به عنوان برنامه‌نویس در دفتر بیمه ثبتش کردم؟ قابل قبول هست اصلا براشون چنین چیزی؟

ممنونم.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Soyuz نمایش پست ها
    سلام

من برنامه‌نویس آزادکار هستم و هیچ وقت بیمه نبودم، هم‌زمان کار بازاریابی بیمه هم انجام می‌دادم و مدتیه که از طریق نمایندگی بیمه‌ی پدرم، بیمه شدم.
    من توی عنوان شغلیم توی دفتر پدرم، شغلم رو برنامه‌نویس نوشتم و بیمه هم به همین عنوان شغل من رو نوشته.
    سوالی که دارم اینه که آیا سربرگ و مهر دفتر نمایندگی پدرم معتبر هست برای کانادا؟ آیا در ایران تایید می‌شه؟ یا باید حتما از شرکت بیمه باشه؟
    آیا بعدا برای عنوان شغلی من مشکلی پیش نمیاد که به عنوان برنامه‌نویس در دفتر بیمه ثبتش کردم؟ قابل قبول هست اصلا براشون چنین چیزی؟

ممنونم.
    به نظرم هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    اینکه پیش فامیل درجه یک بودین شاید خیلی دلچسب نباشه چون احتمال نادرست بودن ادعا رو بالا میبره. بعضی ها نامه اشتغال رو به تایید فرد دیگری تو شرکت میرسونن تا این شبهه ایجاد نشه که تو شرکت والدین کار میکنن!!
    سفارت کانادا خوب میدونه که خیلی ها تو ایران اصلا بیمه نیستن و کارفرما حاضر به استخدام تمام وقت و همراه با مزایا نیست.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    به نظرم هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    اینکه پیش فامیل درجه یک بودین شاید خیلی دلچسب نباشه چون احتمال نادرست بودن ادعا رو بالا میبره. بعضی ها نامه اشتغال رو به تایید فرد دیگری تو شرکت میرسونن تا این شبهه ایجاد نشه که تو شرکت والدین کار میکنن!!
    سفارت کانادا خوب میدونه که خیلی ها تو ایران اصلا بیمه نیستن و کارفرما حاضر به استخدام تمام وقت و همراه با مزایا نیست.

ممنونم از پاسختون.
    خود شرکت بیمه‌ای که پدرم ازش نمایندگی داره (و نه نمایندگی پدرم) هم حاضره زیر نامه رو با مهر و امضا تایید کنه، اما نه با عنوان برنامه‌نویس! بلکه به عنوان بازاریاب. دفتر نمایندگی بیمه هم فقط شخص نماینده که پدرم هست حق امضا داره و مثلا کارمندش. اما مثلا نمایندگی دیگه از همین شرکت بیمه هم هست که حاضر باشه زیرش رو مهر و امضا کنه احتمالا، اما نمی‌دونم چه‌قدر ارزش داره و اصلا قابل قبول هست براشون که یه نماینده‌ی دیگه از همین شرکت بیمه نامه رو تایید کنه. راه دیگه‌ای به ذهنتون نمی‌رسه که شائبه‌ی کار پیش فامیل درجه یک رو برطرف کنه؟ چون روی سربرگ هم نوشته می‌شه نمایندگی بیمه "فلانی" که خب هم‌فامیل با من هست. و کارفرمای من توی بیمه تامین اجتماعی هم دفتر نمایندگی "فلانی" و شخص "فلانی" هست.

بازم پیشاپیش ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)