صفحه 244 از 250 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

با سلام
    در رابطه با بیمه. خودم صاحب شرکت هستم. گواهی حسن انجام کار از کارفرماها دارم. در نمایشگاه بین المللی شرکت کردم. مالیاتمم سال به سال پرداخت کردم. اسمم هم توی اساسنامه شرکت هست. ولی بیمه نیستم. آیا برای آفبسر قانع کنندست یا خیر؟

Junior Member

سلام دوستان . من مونترال هستم و می خوام واسه skilled worker کبک اقدام کنم. برای گرفتن سابقه کارم در ایران فقط کافیه از وب سایت بیمه پرینت بگیرم یا یه نامه رسمی خاصی لازمه؟ در ضمن امکانش هست که من فقط بیمه برای یه بازه زمانی خاصو بگیرم ؟آخه توی وب سایت چنین گزینه ای نیست. ممنونم

Junior Member

سلام دوستان، من رشته لیسانسم الکترونیک بوده و فوق لیسانسم مهندسی پزشکی ولی سابقه کارم تو زمینه شبکه هستش. امتیاز سابقه کار میدن بهم؟

Junior Member

سلام
    مدرس حق التدریس هستم در دانشگاه دولتی معتبر
    طبیعتا بیمه برام رد نمیشه اما در برگه قرارداد ۱۰٪ مالیات رو هر تر کسر میکنند
    قراردادها هم هر ترم بسته میشه
    آیا به عنوان سابقه کار محسوب میشه؟

Junior Member

سلام دوستان، یک سوالی که شاید جواب داشته داده باشید توی این فروم ولی با توجه به اینکه قوانین هرروز تغییر می کنه، می خواستم آخرین ورژنش رو بدونم.
    سابقه کار در حین تحصیل هم مورد قبول هست؟
    من از سال سوم دانشگاهم در یک شرکت مشغول برنامه نویسی بودم و برام بیمه هم رد شده.

آیا برای express entry می تونم به عنوان سابقه کار بهش ارجاع بدم با توجه به اینکه دانشجویی به عنوان شغل اصلی من طی این دوران ثبت میشه توی پروفایلم؟ البته قطعا طی این دوران پاره وقت فعال بودم ولی بیمم فول تایم هست.

سلام
    دوستان برای روش تجربه کانادایی با کار و تحصیل منظور از سابقه کار کانادایی چی هست؟ خوب وقتی اونجا نیستیم چطور سابقه کار اونحا رو داشته باشیم؟

سلام. من سوالی در ضمینه سابقه کاری دارم. مدرک لیسانس من مهندسی سخت افزار کامپیوتر هستشو سال ۸۷ گرفتم. از همون سال وارد یک شرکت معتبر در ضمینه نفت و گاز شدم و در ضمینه برق صنعتی و قدرت تا امروز مشغولم. خوب ضمینه کاری و رشته من تقریبا نامرتبط بود واسه همین توی کنکور ارشد شرکت کردم و امسال در رشته برق قدرت فارغ التحصیل شدم. از اون جهت که رشته سخت افزار توی رشته های مورد نیاز فدرال نیست و رشته برق هستش میخواستم ببینم که سابقه کاری من قبل از فوق لیسانسم که حدودا ۱۰ سال تمام وقت و با بیمه هستش و حالا مرتبط با فوق لیسانسم شده قابل ارائه هست و امتیازشو میگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ZohrehSalem نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای روش تجربه کانادایی با کار و تحصیل منظور از سابقه کار کانادایی چی هست؟ خوب وقتی اونجا نیستیم چطور سابقه کار اونحا رو داشته باشیم؟
    امتیاز تجربه کار کانادایی برای دانشجوها یا کسانی هست که در کانادا ویزای کار دارند و سابقه کار دارند نه برای کسانی که قصد دارند از ایران اقدام کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash_loveto نمایش پست ها
    سلام. من سوالی در ضمینه سابقه کاری دارم. مدرک لیسانس من مهندسی سخت افزار کامپیوتر هستشو سال ۸۷ گرفتم. از همون سال وارد یک شرکت معتبر در ضمینه نفت و گاز شدم و در ضمینه برق صنعتی و قدرت تا امروز مشغولم. خوب ضمینه کاری و رشته من تقریبا نامرتبط بود واسه همین توی کنکور ارشد شرکت کردم و امسال در رشته برق قدرت فارغ التحصیل شدم. از اون جهت که رشته سخت افزار توی رشته های مورد نیاز فدرال نیست و رشته برق هستش میخواستم ببینم که سابقه کاری من قبل از فوق لیسانسم که حدودا ۱۰ سال تمام وقت و با بیمه هستش و حالا مرتبط با فوق لیسانسم شده قابل ارائه هست و امتیازشو میگیرم؟
    بله میتونید. ظاهرا در پروسه مهاجرت خیلی در مورد ارتباط سابقه کار و مدرک تحصيلي سخت گیری نمیکنند

Junior Member

سلام,دوستان,من میتونم خواهش کنم منو راهنمایی بفرمایید,هر کسی و وکیلی یه چیز میگه گیج شدم,
    من مهندسی پزشکی خوندم ۵سال سابقه کار با عنوان ناظر بخش با بیمه تو یه شرکت دارم که اگهی تاسیس خیلی کلی داره(یعنی واردات کلیه لوازم غیر نفتی,وانجام خدمات ازمایشگاهی بهداشتی, ساختمانی و...) و شرکت هم در واقع کارش ربطی به مهندسی پزشکی نداره,وقتی میخاستیم واسه استرالیا اقدام کنیم,وکیلا گفتن ریسک داره چون ممکنه از سفارت ممکنه بفرستن شرکتو چک کنن,میخاستم ببینم واسه کبک هم انقد حساسیت هست?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)