صفحه 245 از 250 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام من 9سال سابقه بازاریابی دارم که 3 سال اش در شرکت وارد کننده مکمل های دارویی و 6 سال اش در شرکت تولید کننده محصولات مراقبت از مو هست. سابقه بیمه تامین اجتماعی هم دارم. لیسانس صنایع غذایی دارم.
    برای مهاجرت به کانادا کدام راه و شهر برام امکان پذیرتر هست،

سلام دوستان
    من مهندس معماری هستم. یه مجموعه ورزشی هست که قراره توسعه پیدا کنه و من قرار هست که با بیمه و قرارداد کارمند اونجا بشم و واسشون طراحی کنم. طبیعتا یه ورزشگاه بخش معماری نداره به همین دلیل بیمه و قرارداد من به عنوان نیروی انفورماتیک یا همون کارای کامپیوتری هست.
    سوال:
    1- اینکه توی رزومه م بنویسم توی یه مجموعه ورزشی کار معماری انجام دادم رو باور میکنن؟
    2- تفاوت عنوان شغلی که توی رزومه م مینویسم با قرارداد و بیمه م مشکلی ایجاد نمیکنه؟

سلام سابقه کاری که براش بیمه و مالیات رد شده باشه ولی از راه دور باشه قابل قبول هست؟شرکت تو ایران ولی از ۲۶ ماه ۶ ماهش را نروژ بودم

Junior Member

سلام دوستان ، من تازه عضو شدم و در رابطه با کبک خیلی تحقیق کردم، و با سیستم جدید آریما میگن که ظاهرا دیگه مهم نیست سباقه کار و رشته تحصیلی مرتبط باشن! آیا درسته؟؟

سلام میشه جواب سوال ها رو بدید؟
    1.در قسمت سابقه کاری در 5 سال اخیر ، باید اونایی رو وارد کنیم که میشه ازشون سابقه با امضا گرفت یا کلا همه رو وارد کنیم؟
    2. آیا اگر بیمه مثلا از یک کارگاه خیاطی برای من رد شده باشه و من در حال کار کردن توی پروژه ساختمانی باشم، به مشکل بر میخورم با توجه به اینکه مهندس عمرانم؟
    3. آگر تو پروفایلم سابقه بنویسم ولی نتونم از هیچ کدوم از کارفرماها سابقه بگیرم ،چی میشه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط September19 نمایش پست ها
    سلام میشه جواب سوال ها رو بدید؟
    1.در قسمت سابقه کاری در 5 سال اخیر ، باید اونایی رو وارد کنیم که میشه ازشون سابقه با امضا گرفت یا کلا همه رو وارد کنیم؟
    2. آیا اگر بیمه مثلا از یک کارگاه خیاطی برای من رد شده باشه و من در حال کار کردن توی پروژه ساختمانی باشم، به مشکل بر میخورم با توجه به اینکه مهندس عمرانم؟
    3. آگر تو پروفایلم سابقه بنویسم ولی نتونم از هیچ کدوم از کارفرماها سابقه بگیرم ،چی میشه؟
    با تشکر
    ١. هر سابقه کاری اخیر ( ترجیحا مرتبط) که براش مدارک کافی دارید رو ارایه کنید.
    ٢.ارایه بیمه اجباری یا لازم نیست، در صورتیکه مدارک مرتبط دیگه مثل قراداد یا فیش حقوقی و نامه سابقه کار دارید بیمه اهمیتی ندارد.
    ٣.هیچ امتیازی بابت سابقه کار دریافت نمیکنید

Junior Member

سلام دوستان، به نظر شما ما میتونیم از طریق اکسپرس اینتری اقدام کنیم؟
    شرایط خودم:
    لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه سراسری
    فوق لیسانس بازرگانی از دانشگاه هند
    کارمند اداره دولتی با 6 سال تجربه در پست اداری و امور دفتری و برای آیلتس ثبت نام کردم.
    همسرم: دیپلم و 8 سال تجربه جوشکاری.
    و یک فرزند کوچک.
    سوالات: 1- به نظر شما می توانیم از روش Express Entry اقدام کنیم؟ 2- آیا با توجه به تجربه کاری می توانم نفر اول پرونده باشم و شغل Administrative assistant را چون در لیست NOC ها هست انتخاب کنم؟ به نظر شما انتخاب خوبی هست با توجه به رشته تحصیلی و تجربه کاری؟
    و برای آیلتس چه نمراتی باید بگیرم؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من 3 سال برای شرکتی کار کردم ولی متاسفانه 1 سال بیمه برام رد شده!
    1- سوالم اینه: آیا میتونم با قرارداد 3 ساله ای که دارم (و میتونم نسخه انگلیسیشم بگیرم) و همچنین فیش حقوقی های که دارم ثابت کنم که من 3 سال در رشته تخصصی خودم فعال بودم یا الزاما بیمه ملاک هستش؟

2- همانطور که میدونید ما تو ایران هفته ای 44 ساعت کار میکنیم و اگه یه ضرب ساده کنیم بیشتر از 1560 ساعت که کانادا میخواد سابقه داریم تو مدت یکسال. آیا این 2100 ساعت بازم معادل یکسال محاسبه میشه؟

با سپاس

Junior Member

سلام دوستان،
    فوق ليسانس رشته مرمت بناهاي تاريخي دارم و از سال ٩٠ تا ٩٥ به صورت پارت تاايم در يك موسسه زبان مشغول تدريس زيان انگليسي هستم. بيمه برام رد نشده. ايا گرفتن نامه سابقه كار و ليست واريز حقوق كفايت ميكنه براي اكسپرس انتري؟ و دوم اينكه قراردادهام يكماهه بوده و حقوق زير يك ميليون تومان. ايا قابل قبول هست براشون؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ElahehM80 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    فوق ليسانس رشته مرمت بناهاي تاريخي دارم و از سال ٩٠ تا ٩٥ به صورت پارت تاايم در يك موسسه زبان مشغول تدريس زيان انگليسي هستم. بيمه برام رد نشده. ايا گرفتن نامه سابقه كار و ليست واريز حقوق كفايت ميكنه براي اكسپرس انتري؟ و دوم اينكه قراردادهام يكماهه بوده و حقوق زير يك ميليون تومان. ايا قابل قبول هست براشون؟؟
    مشکلی نیست ، بیمه و مقدار حقوق اهمیتی ندارد.

You can count part-time work toward the work experience requirement, as long as you were not a full-time student at the time.
    However, you must have gained the equivalent amount of experience as someone who worked full-time for at least one year (1560 hours)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)