صفحه 246 از 250 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza4344 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 3 سال برای شرکتی کار کردم ولی متاسفانه 1 سال بیمه برام رد شده!
    1- سوالم اینه: آیا میتونم با قرارداد 3 ساله ای که دارم (و میتونم نسخه انگلیسیشم بگیرم) و همچنین فیش حقوقی های که دارم ثابت کنم که من 3 سال در رشته تخصصی خودم فعال بودم یا الزاما بیمه ملاک هستش؟

2- همانطور که میدونید ما تو ایران هفته ای 44 ساعت کار میکنیم و اگه یه ضرب ساده کنیم بیشتر از 1560 ساعت که کانادا میخواد سابقه داریم تو مدت یکسال. آیا این 2100 ساعت بازم معادل یکسال محاسبه میشه؟

با سپاس
    ١.بیمه اجباری نیست.
    ٢. یکسال محاسبه میشود

Junior Member

سلام به دوستان
    برای اثبات سابقه کاری (در صورت تقاضا از طرف اداره مهاجرت)، تا جایی که من بررسی کردم، به این موارد نیاز هست: بیمه، قرارداد کاری، فیش حقوقی، پرینت واریزهای انجام شده به حساب.
    در این مورد من چنتا سوال دارم:
    1.آیا اداره مهاجرت مدارک مشخصی رو تقاضا می کنه و من باید همون مدارک رو ارسال کنم؟
    2.یا تنها تقاضای ارائه مدرک جهت اثبات سابقه کار رو از من می کنن و اینکه کدام یک از مدارک بالا رو تهیه کنم در اختیار خودم هست؟
    *لازم به ذکر هست که من برای نیروی متخصص فدرال اقدام کردم و نه برنامه های استانی. چون تا جایی که اطلاع دارم تقاضای مدارک اضافی در برنامه های استانی مثل ساسکاچوان خیلی متداول تر هست نسبت به فدرال.
    ویرایش توسط VHP : January 28th, 2019 در ساعت 08:34 PM

سلام دوست عزیز در چک لیست درخواستی مدارک شغلی نامه سابقه ی کار روی سربرگ رسمی شرکت مورد تقاضاست اما بر اساس سلیقه آفیسر ممکن هست از شما موارد دیگری درخواست بشه مثل بیمه، فیش حقوقی و ...

سلام دوستان٬

آیا کسی هست که از سابقه TA/RA از دانشگاه های آمریکا یا کشورهای دیگه (به غیر از کانادا) به عنوان سابقه کار استفاده کرده باشه؟ مثلا فکر میکنم که میشه TA/RA آمریکا رو به عنوان کار part-time (معمولا ۲۰ ساعت در هفته) استفاده کرد، ولی هنوز صد در صد مطمئن نیستم... خیلی ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه و راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان.
    یه سوال داشتم و امیدوارم کسی تجربه اینو داشته باشه و پاسخ بده.
    من حدود 10 سال سابقه کار دارم. توی این 10 سال برای 5 شرکت مختلف کار کردم و از 5 شرکت مختلف واسم بیمه رد شده.

1. آیا برای گرفتن تائیدیه سوابق باید از تک تک اون شرکت ها نامه تائیدیه بگیرم؟ متاسفانه یکیشون در دسترس نیست و اون شرکت منحل شده و نمیتونم از اونا نامه بگیرم.

2. یکی از دوستانم شرکت داره. میتونم باهاش صحبت کنم و کلا سابقه 10 سال بیمه منو اون واسم تائید کنه و نامه سوابق بده. که من نخوام برم بگردم تو اون 5 شرکت و 5 نامه بگیرم. اینطوری همش یک نامه میشه و کم دردسر. هرچی هم بهش بگم مینویسه، حتی تو سربرگ و مهر انگلیسی که نیاز به ترجمه و تائید دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشه و کارم خیلی راحت میشه. آیا سوابق بیمه رو چک میکنن؟ اگه چنین کاری کنم این مسئله میتونه واسم مشکل آفرین باشه در آینده؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

سلام به دوستان عزیز سوالی داشتم که ممنون میشم بهم جواب بدین.
    من لیسانس عمران دارم که سال ۹۰ گرفتم.از طرفی از بهمن ۹۲ تا بهمن ۹۶ فوق لیسانس سازه گرفتم.
    ۳ سال سابقه کار و بیمه دارم که در بازه زمانی فوق لیسانسم بوده و پیوسته هم نبوده.

خرداد ۹۴تا اسفند۹۴ بیمه رد شده اما بهمن برام بیمه رد نشده.(شرکتa)
    سال ۹۵ بیمه کامل بوده.( شرکت b شش ماه اول سال-شرکتa شش ماه دوم سال)
    سال ۹۶ دو شرکت. (شرکت a فروردین ماه- و شرکت c ده ماه)فقط اردیبهشت بیمه ندارم.
    سال ۹۷ شرکت c هفت ماه اول سال بیمه رد شده.

اما اینجور که متوجه شدم این سابقه کار پارت تایم حساب میشه چون در طول گرفتن مدرک فوق لیسانسم بوده.حالا میخوام بدونم امتیازش چطور و چند سال حساب میشه؟ و وقتی فرم اکسپرس اینتری رو پر کردم ؛ میتونم اثبات کنم که در این شرکت هایی که مشغول بکار بودم به صورت فول تایم بوده و کار کردم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید چون خیلی سردرگمم..
    سپاسگذارم..

با سلام
    کسی نمونه نامه سابقه کار داره؟

سلام دوستان
    من جدیدا ITA دریافت کردم و فوق لیسانس مکانیک دارم
    ولی نامه سابقه کار و main duties رو نمی دونم چجوری بنویسملطفاً اگه کسی نمونه نامه سابقه کار مکانیک داره بفرسته برام . ممنونم

Junior Member

دوستان من با يكى از شركتهايى كه نامه سابقه كار ميخواستم دعوام شده، بعد از شكايت كردن راى صادر شده و توى راى نوشته كه من اونجا كار ميكردم و سابقه بيمه هم رد شده و پرينت پرداختى بانك رو هم دارم، ميتونم اون نامه رو ترجمه كنم و شرح وظايفم رو خودم ضميمه كنم ؟ آفيسر قبول ميكنه اون سابقه رو ؟

سلام کسی میتونه یه نمونه نامه سابقه کار به من بده؟ من اون عکسی که اوت لاین کلی رو مشخص کرده رو دیدم ولی دنبال یه نمونه واقعی می گردم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)