صفحه 250 از 250 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,499 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis0518 نمایش پست ها
    سلام دوستان از کجا میشه در مورد NOC یک کار فهمید؟ من عنوان کار رو که تو اینترنت سرچ میکنم کد C هست اما خب با رشته ی من مطابقت داره برای همین یکم گیج کننده است، ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه
    برید اینجا
    https://noc.esdc.gc.ca/

Junior Member

سلام
    سابقه کار باید با مدرک تحصیلی یکی باشه؟
    من کارشناسی زبان گرفتم اما حین تحصیل کار فول تایم میکردم.
    میگند کار حین کارشناسی رو حساب نمی‌کنند اما اگر مربوط به رشته نباشه چی؟ من میتونم بیمه و ... هم بدم برای سابقه کارم.

سلام دوستان، دو سوال
    1. من سه سال هست که تو یک شرکتی به عنوان مهندس ناظر تاسیسات کار میکنم. سال اول کارشناس دفتر فنی بودم و 2سال بعد کارشناس اجرا در محل پروژه و خب مدیرای این دو بخشم با هم فرق داشتن. باید شرح وظایفم واضح باشه و مسئول مستقیم امضا کنه، آیا بایدیک نامه رو دو نفر امضا کنن یا دو تا نامه جدا بنویسم؟
    2. 3 ماه اول کارم بیمه نداشتم، نامه رو باید ببرم برای ترجمه و اونها هم برای اینکه تاییدیه دادگستری رو بگیرن بیمه میخوان، چه باید کرد؟ لازمه که این نامه ترجمه شده تاییدیه دادگستری و امور خارجه رو داشته باشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majid19900 نمایش پست ها
    سلام
    سابقه کار باید با مدرک تحصیلی یکی باشه؟
    من کارشناسی زبان گرفتم اما حین تحصیل کار فول تایم میکردم.
    میگند کار حین کارشناسی رو حساب نمی‌کنند اما اگر مربوط به رشته نباشه چی؟ من میتونم بیمه و ... هم بدم برای سابقه کارم.
    سابقه کار به هنگام تحصیل زمانی به حساب نمیاید که شما در کانادا بوده باشید در غیر اینصورت مشکلی نیست.
    سابقه کار لزومی نداره که با مدرک یکی باشه اما برخی شغلها نیاز به سرتیفیکیت دارند نانند مهندسی که حتما باید با تحصیل یکی باشد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-AUT

سلام
    دوستان من میخام جاب آفر بگیرم برای اکسپرس انتری

1) آیا میشه روی جاب آفری که موسسات میگیرند - حساب کرد؟
    2) اگر در شغلی که جاب آفر گرفتم، کار نکنم چی؟ یعنی صرفا از امتیازش برای اکسپرس انتری اقدام کنم - بعد که وارد کانادا شدم از جاب آفر استفاده نکنم مشکلی برای ویزای من پیش نمیاد؟
    3) آیا خودم هم میتونم جاب آفر بگیرم- چون ظاهرا شرایطش کمی پیچیده است و کارفرماها باید شرایط خاصی داشته باشند؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای دانشجوی و همسرم به عنوان همراه برای ویزای کاری،ژانویه پارسال ریجکت شدیم و حالا قصد داریم دوباره اقدام کنیم.شرکتی که همسرم سه ساله داره تمام وقت کار میکنه بنابه دلایلی که من نمیدونم بیمه پرسنل رو از شرکت دیگه با یه اسم دیگه رد میکنه.یعنی الان بیمه ی همسرم جوریه که توی سه سال توسط سه تا شرکت مختلف با نام های مختلف رد شده، برای همین ما بیمه ی همسرمو سریه قبل تو پرونده نذاشتیم و فقط نامه اشتغال به کار گذاشتیم. حالا بهتره این سری ارایه بدیم بیمه رو و سعی کنیم یه دلیلی براش بیاریم و توی sop ذکر کنیم؟ اینطوری به ضرر نمیشه؟ یا مثل سریه قبل فقط اشتغال به کارو بذاریم؟
    چه دلیل قانع کننده ای میتوینم بیاریم که اسم شرکتها مختلفه؟
    ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای دانشجوی و همسرم به عنوان همراه برای ویزای کاری،ژانویه پارسال ریجکت شدیم و حالا قصد داریم دوباره اقدام کنیم.شرکتی که همسرم سه ساله داره تمام وقت کار میکنه بنابه دلایلی که من نمیدونم بیمه پرسنل رو از شرکت دیگه با یه اسم دیگه رد میکنه.یعنی الان بیمه ی همسرم جوریه که توی سه سال توسط سه تا شرکت مختلف با نام های مختلف رد شده، برای همین ما بیمه ی همسرمو سریه قبل تو پرونده نذاشتیم و فقط نامه اشتغال به کار گذاشتیم. حالا بهتره این سری ارایه بدیم بیمه رو و سعی کنیم یه دلیلی براش بیاریم و توی sop ذکر کنیم؟ اینطوری به ضرر نمیشه؟ یا مثل سریه قبل فقط اشتغال به کارو بذاریم؟
    چه دلیل قانع کننده ای میتوینم بیاریم که اسم شرکتها مختلفه؟
    ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه
    میتونید سوابق تلفیقی رو برای اثبات روزها و سال هایی که براتون بیمه رد شده است رو ارایه بدید داخل خود سایت تامین اجتماعی گزینه سابقه تلفیقی داره توی این نوع نامه هیچ اسمی از شرکت هایی که کار کردید نیست و فقط تعداد روزها و سال ها هم به تفکیک هم به صورت کلی هست و فکر میکنم مفید باشه. برای گپ تحصیلی من برای همسرم این نامه رو ارایه دادم.

Junior Member

سلام به همه
    دوستان آیا سابقه کار نفتی بصورت سرباز صنعت ( امریه) به مدت دوسال (بیمه ارتش) برای مهاجرت به کانادا میتونه جزء سابقه کار حساب بشه؟ ارشد هم توی رشته نفت گرفتم . تافل 105 دارم و مجردم. شانس مهاجرت کاری نفتی برای من وجود داره اصلا؟

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nurse

با سلام
    دوستان عزیز
    من پرستارم و با قرارداد شرکتی توی یه بیمارستان چند سال گذشته کار کردم
    و هر سال تقریبا اسم شرکتم عوض شده اما محل کارم تغییری نکرده
    من برای سوابق کاری باید بنابه شرکتی که برام بیمه رد کرده هر سال یک جا رو بزنم
    یا اینکه چون این چندساله یک جا بودم اسم بیمارستانم رو تنها بزنم کافیه؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)