صفحه 3 از 250 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

والا من يه همچين چيزي تا حالا نشنيدم و فکر هم نکنم وزارت امور خارجه براي تاييد اين مطلب با بيمه شما موضوع رو چک کنه چون تاييد اين موضوع توسط سفارت اونموقع که من مدارکمو دادم يه روز بيشتر وقت نبرد (البته اين مربوط به خيلي وقت پيش بود) من که فکر نکنم اونا همچين کاري کنن
    خوب يه پيشنهاد سابقه کارت رو انگليسي تهيه کن
    چيزي که من ديدم حتي ميگن سابقه کار دست نويس رو هم قبول دارن فقط کافي مهر يا امضاي مدير يا شرکتت روش باشه و تو سربرگ شرکتت باشه همين
    اون بنده خداها مثل ما مسلمونا اصل رو بر برائت گذاشتن ;D

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط jax
    سلام دوستان
    راستش سوال من درمورد ترجمه مدارک سابقه کارم برای مهاجرت به کانادا از خارج از کانادا است. جای دیگه موضوع مرتبط پیدا نکردم. امیدوارم دوستی پیدا بشه و به این سوال من که واقعا فوری هست و حسابی گیجم کرده هر چه زودتر جواب بده.
    -------------------------
    1- آیا لازم است که مدارک سابقه کار حتما علاوه بر دادگستری به تایید وزارت خارجه هم برسه یا نه؟
    2- من شنیده ام که وزارت خارجه بدون سابقه بیمه سابقه کار تمام وقت را تایید نمی کنه ؟اما گویا سابقه کار پاره وقت را بدون بیمه هم تایید می کنه. آیا درسته؟
    3- اگر این گفته ها درسته برای منی که سابقه بیمه ندارم چه راه حلی به ذهنتون می رسه؟
    راستش من یک چیزی را نمی فهمم! در هیچ جای وب سایت رسمی مهاجرت کانادا که مربوط به ترجمه مدارک هست چیزی درمورد تایید وزارت خارجه نوشته نشده.
    در اینجا: http://www.cic.gc.ca/ENGLISH/informa.../CIT0014E4.asp
    اما چرا همه جا بچه ها می گن به تایید دادگستری و وزارت خارجه باید برسه؟ آیا وزارت خارجه فقط برای محکم کاری هست یا لازمه؟
    من الان خارج از ایران هستم (البته نه کانادا) و واقعا دستم کوتاهه که ته توی این مسائل را دربیارم. تا یک ماه دیگه هم باید همه مدارکم را بدم. پس خیلی خیلی ممنون می شم کسی سریعتر راهنمایی کنه.
    سلام
    یکی از دوستهای تو ماه نوامبر در مصاحبه کبک تو دمشق پذیرفته شد. برای سابقه کار هم یک توصیه نامه فارسی از مدیرمون گرفت که تو سربرگ شرکت بود و مهر شده بود همون رو ترجمه و تایید دادگستری کرد و با همون کارش انجام شد. در واقع دادگستری تایید میکنه که سربرگ و مهر مربوط به اون شرکت است و جعلی نیست و من فکر نمی کنم نیازی به وزارت خارجه باشه.

Senior Member afshinnnn آواتار ها

سلام دوستان
    راستش سوال من درمورد ترجمه مدارک سابقه کارم برای مهاجرت به کانادا از خارج از کانادا است. جای دیگه موضوع مرتبط پیدا نکردم. امیدوارم دوستی پیدا بشه و به این سوال من که واقعا فوری هست و حسابی گیجم کرده هر چه زودتر جواب بده.
    1- آیا لازم است که مدارک سابقه کار حتما علاوه بر دادگستری به تایید وزارت خارجه هم برسه یا نه؟
    2- من شنیده ام که وزارت خارجه بدون سابقه بیمه سابقه کار تمام وقت را تایید نمی کنه ؟اما گویا سابقه کار پاره وقت را بدون بیمه هم تایید می کنه. آیا درسته؟
    3- اگر این گفته ها درسته برای منی که سابقه بیمه ندارم چه راه حلی به ذهنتون می رسه؟
    راستش من یک چیزی را نمی فهمم! در هیچ جای وب سایت رسمی مهاجرت کانادا که مربوط به ترجمه مدارک هست چیزی درمورد تایید وزارت خارجه نوشته نشده.
    در اینجا: http://www.cic.gc.ca/ENGLISH/informa.../CIT0014E4.asp
    اما چرا همه جا بچه ها می گن به تایید دادگستری و وزارت خارجه باید برسه؟ آیا وزارت خارجه فقط برای محکم کاری هست یا لازمه؟
    من الان خارج از ایران هستم (البته نه کانادا) و واقعا دستم کوتاهه که ته توی این مسائل را دربیارم. تا یک ماه دیگه هم باید همه مدارکم را بدم. پس خیلی خیلی ممنون می شم کسی سریعتر راهنمایی کنه.

دوست عزیز من سابقه انجام اینکار را دارم و نقل قول از شخص دیگر نمی کنم !. شما برای گواهی سابقه کار از یک شرکت خصوصی ، فقط نیاز به یک نسخه کپی ار آخرین روزنامه رسمی آن شرکت (در خصوص آخرین مدیران) از شرکتت دریافت کنی و البته ازشون بخواهی که یه مهر شرکت پائین آن بزنند. این هم به این دلیل است که وزارت خارجه از وجود خارجی این شرکت و فعالیت آن آگاه شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn

دوست عزیز من سابقه انجام اینکار را دارم و نقل قول از شخص دیگر نمی کنم !. شما برای گواهی سابقه کار از یک شرکت خصوصی ، فقط نیاز به یک نسخه کپی ار آخرین روزنامه رسمی آن شرکت (در خصوص آخرین مدیران) از شرکتت دریافت کنی و البته ازشون بخواهی که یه مهر شرکت پائین آن بزنند. این هم به این دلیل است که وزارت خارجه از وجود خارجی این شرکت و فعالیت آن آگاه شود.

ضمناً به سابقه بیمه نیازی نیست و همچنین بنده گواهی سابق کار part time خود را نیز براحتی ترجمه و به تائید امورخارجه رساندم.
    راستی شما برای راحتی کارتون حتی می توانید از شرکت بخواهید گواهی را به زبان لاتین برایتان تایپ کنند (البته اگر مقصورتان شرکت فعلی می باشد!) اینکار دو حسن دارد ، هم اینکه دیگر نیازی به ترجمه و تائید وزارت خارجه ندارد و دیگر اینکه شما می توانید همان عبارتهای و آیتمهایی که در فرم درخواست خود پر کرده اید بعنوان فیلد کاری خود بگوید برایتان تایپ کنند. چون همچین هم به این دارالترجمه ها با اون ترجمه های دره پیتیشون نمیتوان دلخوش بود!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    والا من يه همچين چيزي تا حالا نشنيدم و فکر هم نکنم وزارت امور خارجه براي تاييد اين مطلب با بيمه شما موضوع رو چک کنه چون تاييد اين موضوع توسط سفارت
    من راستش الان خودم ایران نیستم و همین کارم را مشکل کرده. و وزارت خارجه به پدرم گفته برای ترجمه سابقه کار تمام وقت نیاز به مدارک بیمه هست (برای پاره وقت نیازی نیست)
    اونموقع که من مدارکمو دادم يه روز بيشتر وقت نبرد (البته اين مربوط به خيلي وقت پيش بود) من که فکر نکنم اونا همچين کاري کنن
    ضمنا می شه بگی این مدارکی که می گی یه روز بیشتر وقت نبرد آیا برای کتگوری مهاجرت بود یا مثلا تحصیلی؟ و کارت راه افتاد؟ چند سال پیش بود؟ چون خودت می دونی ایران هر روز قانون عوض می شه!
    خوب يه پيشنهاد سابقه کارت رو انگليسي تهيه کن
    ولی خب قراردادهامکه به فارسی هستند. از طرفی نمی دونم گواهی سابقه کار بدون مهر و امضای دادگستری، رسمی محسوب می شه یا نه؟ کسی اطلاعی داره؟

Junior Member

اول از همه من واقعا ممنونم از همه بچه ها که این قدر سریع پاسخ دادند.
    بعدش افشین جان 2 تا سوال:
    1- می شه بپرسم چه زمانی این کار را کردی؟ چند وقت پیش بود؟ چون بهتر می دونی. ایران دائم قوانین عوض می شه.
    2- حالا فکر می کنی اصلا این تایید وزارت خارجه یک چیز الزامی هست یا می شه با همون مهر دادگستری کار را راه انداخت؟

Junior Member

ضمناً به سابقه بیمه نیازی نیست و همچنین بنده گواهی سابق کار part time خود را نیز براحتی ترجمه و به تائید امورخارجه رساندم.
    آره افشین جان. با سایقه کار پاره وقت مشکلی وجود نداره. برای تمام وقت انگار وزارت خارجه گیر داده حتما سابقه بیمه می خون.
    می شه بپرسم اون نقل قولت تو نظر قبلی که گفتی تجربه شخصیت بوده، آیا برای کار تمام وقت هم بوده یا نه؟

راستی شما برای راحتی کارتون حتی می توانید از شرکت بخواهید گواهی را به زبان لاتین برایتان تایپ کنند (البته اگر مقصورتان شرکت فعلی می باشد!) اینکار دو حسن دارد ، هم اینکه دیگر نیازی به ترجمه و تائید وزارت خارجه ندارد و دیگر اینکه شما می توانید همان عبارتهای و آیتمهایی که در فرم درخواست خود پر کرده اید بعنوان فیلد کاری خود بگوید برایتان تایپ کنند. چون همچین هم به این دارالترجمه ها با اون ترجمه های دره پیتیشون نمیتوان دلخوش بود!
    پیشنهاد خوبیه. ممنون. حتما برای گواهی سابقه کار این کار را می کنم. اما برای قرارداد به هرحال مجبورم ترجمه کنم. چون به فارسیه

من راستش الان خودم ایران نیستم و همین کارم را مشکل کرده. و وزارت خارجه به پدرم گفته برای ترجمه سابقه کار تمام وقت نیاز به مدارک بیمه هست (برای پاره وقت نیازی نیست) ضمنا می شه بگی این مدارکی که می گی یه روز بیشتر وقت نبرد آیا برای کتگوری مهاجرت بود یا مثلا تحصیلی؟ و کارت راه افتاد؟ چند سال پیش بود؟ چون خودت می دونی ایران هر روز قانون عوض می شه! ولی خب قراردادهامکه به فارسی هستند. از طرفی نمی دونم گواهی سابقه کار بدون مهر و امضای دادگستری، رسمی محسوب می شه یا نه؟ کسی اطلاعی داره؟
    والا سال 80 بود اونموقع سابقه کارم رو به راحتي تاييد کردن
    تو بوکلت گفتن اگر مدارک به زبان ديگه اي باشه بعد از ترجمه بايد توسط يه مرکز معتبر تاييد بشه هيچ جا نگفتن حتما وزارت امور خارجه شما هر مدرکي رو ميتونيد ببريد دادگاه و کپي رو برابر اصل کني براي ترجمه هم نگفته بايد تاييديه اي پاش باشه خود دارالترجمه ها معمولا ميبرن دادگستري مهر ميکنن

ضمنا خيلي ها مثل شما هستن الان خيلي ها خريد خدمتي کار ميکنن يعني بيمه اي پرداخت نميکنن و برعکس با کارفرما توافق کردن که اون مبلغ رو خودشون بگيرن و خودشون خودشونو بيمه کنن که خيلي ها هم بيمه نميکنن
    زياد نگران اين مورد نبايد بود

والا هيچ جا هم نگفتن که حتما بايد قرارداد کاريت رو بياري فقط نوشتن سابقه کاري لازمه

با عرض سلام.
    من یک سوالی داشتم .امیدوارم یکی محبت کنه جوابم رو بده.
    رشته من لیسانس مهندسی مخابرات هستش.بعد از اتمام درسهام 7ماه سابقه کار تمام وقت بدون بیمه داشتم.من 2سال سربازیم رو پاره وقت کار می کردم بدون بیمه.بعد از سربازی ،یک سال کامل هم با بیمه در شرکتی به عنوان Computer operation maneger کار کرده ام.

می خواستم ببینم اگر بخوام مدارکم رو برای مهاجرت از طریق شاخه IT ا شروع کنم برای ترجمه و ارائه مدارک به سفارت حتما باید
    1-همه سالهای سوابقم همرا با بیمه باشه؟
    2-تمام سالهای سوابقم باید دارای قرار داد باشه؟
    3-آیا باید عنوان شغلی من که باهاش می خوام اقدام کنم باید در قرارداد ذکر شده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashymashy
    با عرض سلام.
    من یک سوالی داشتم .امیدوارم یکی محبت کنه جوابم رو بده.
    رشته من لیسانس مهندسی مخابرات هستش.بعد از اتمام درسهام 7ماه سابقه کار تمام وقت بدون بیمه داشتم.من 2سال سربازیم رو پاره وقت کار می کردم بدون بیمه.بعد از سربازی ،یک سال کامل هم با بیمه در شرکتی به عنوان Computer operation maneger کار کرده ام.

می خواستم ببینم اگر بخوام مدارکم رو برای مهاجرت از طریق شاخه IT ا شروع کنم برای ترجمه و ارائه مدارک به سفارت حتما باید
    1-همه سالهای سوابقم همرا با بیمه باشه؟
    2-تمام سالهای سوابقم باید دارای قرار داد باشه؟
    3-آیا باید عنوان شغلی من که باهاش می خوام اقدام کنم باید در قرارداد ذکر شده باشه؟
    1. خیر نیازی بع سابقه بیمه نیست!
    2.طبق مفاد بوکلت بلی باید قرارداد داشته باشید و یا حداقل یک حکمی در خصوصی مسئولیت و یا سمتتان داشته باشید.
    3.ببینید شما باید برید توی NOC رشته IT کلیک کنید تا سایر زیرمجموعه های شامل آنرا مشاهده نمائید و بهد یکی دو تا از آنها را برای سوابق کاری خود در یکی دوجای مختلف انتخاب کنید. تازه بعد از اون برید تو سایتهای abroad بچرخید ببینید main duties مربوط به شاخه انتخاب شده چه کارهایی می تواند باشد . بعد از اونها در حکم خود استفاده نمائید.
    بنظر من خیلی تابلو نباید از عنوان کوتاه NOC مربوطه استفاده کنید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)