صفحه 51 از 250 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    باسلام،
    یه سوال دارم
    من فقط برای چند ماه از سابقه کاریم قرار داد کار و بیمه دارم، اما برای اکثرش فقط گواهی کار میتونم بگیرم. حالا بنظر شما بهتره که فقط همون گواهی کار رو بفرستم و قرارداد کاری و بیمه ی چند ماهه ای که دارم رو بی خیال شم؟ یا اینکه حتما باید همراه با قرار داد کاری باشه؟
    با سپاس
    اصولا بیمه برای دادگستری ایران مهمه و برای چک کردن اونا بدرد می خوره
    اما مهم اینه که این شرکت و سابقه کار برای آفیسر واقعی بیاد
    البته بعضی دوستان معتقدند که آفیسرها بعضا تماس می گیرن تا صحت و سقم مدارک کاری زو مشخص کنن
    اما عموما چون به مراجع دولتی ایران هنوز اعتماد کافی هست در صورت تایید این مراجع مشکل خاصی پیش نمیاد...
    موفق باشی

پیش فرض پاسخ : [2-1] مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    دوست محترم سلام ورودتان را خوشامد میگویم
    بهنره قبل از ارسال پست جستجو نمایید
    در مورد سوال اول میتونید شرح وظایف تو یه نامه جدا (که به مهر و امضای رئیس یا مدیر مستقیمتان رسیده باشد)بگیرید و ترجمه کنید بعد ترجمه را همراه با کارت ویزیت امضا کننده بفرستید
    سوال دوم بله دقیقا میشود و عبارت سفارت کانادا اشکالی ندارد فقط عبارت های محترم و اداره مهاجرت و... شبیه این نگیرید

main duties وحقوق دريافتي تاریخ شروع و پایان وسمت توي نامه سابقه لازمه
    در صورتی که به هیچ وجه نمیتوانید دریافت کنید خودتون يك نامه تهيه كنيد و اين مساله رو توضيح بدين و تمامي اين مدارك براي این است كه آفيسر قانع شود كه شما اون شخصي كه ادعا مي كنيد هستيد و كار هايي را كه ادعا نموده اید انجام میدادید.
    آقای آرتین هیرو
    باسلام
    من در یک شرکت که الان مدیر HR و مدیرعاملش عوضش شده و بخش مربوط به من منحل شده نزدیک به 2 سال کار می کردم و عنوان شغلی من به طور مشخص و واضح مشابه یکی از کدرشته های ناک است که وظایفش هم دقیقا مشابه همون ناک است. البته این سابقه اصلی نیست که باهاش اپلای می کنم. همانطور که می دانید توی سابقه کار از شرکت خصوصی فقط عنوان شغلی ذکر می شه که این نامه رو همون 3سال پیش گرفتم و کارت ویزیت مدیر HR رو هم ندارم اما نامه رو دادگستری تایید کرده و وزارت خارجه هم تایید کرد.در ضمن بگم که قرارداد کاری من تک نسخه ای بود و به ما نه فیش حقوقی و نه قرارداد کار دادن. پس دسترسی به آن قرارداد تقریبا ندارم.
    حالا من همین رو بفرستم یا باید توضیح بیشتری بدم؟؟؟؟؟
    لطفا مرا راهنمایی کنید آقای آرتین هیرو...

Member ben_pordad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم اگه گواهی اشتغال بکار دریافت کننده داشته باشه (مثلاً یکی از ادارات تهران ) مشکلی داره ؟ آخه قسمت اداری شرکت ما میگه چرا بدون عنوان میخوایی ؟ باید دلیلش رو ذکر کنی ؟!!! حالا بگم چی ؟

Junior Member

درود بر همه گرامیان کوشا برای مهاجرت
    دو پرسش داشتم.:
    1-من یک شرکت ثبت شده خانوا ده گی دارم که همسرم مدیر عامل است ایا ایشان میتواند گواهی کار و سایر مدارک لازم را گواهی کند. اشکال قانونی دارد.؟ در ضمن بیمه نیستیم و میخواهیم به صورت کارپاره وقت ارسال کنیم.
    2-یکی از دوستان لیسانس بیولوزی دارددر سال 1367.چندین سال شغل ازاد داشت تا نهایت الان در یک شرکت صنعتی مشغول به کار شده میتواند گواهی جوشکار ماهر بگیرد ومدار ک جوشکاری ادواری را سال پیش به مدت 1000 ساعت گرفته ولی اموزش رسمی ندیده بلکه کاراموزی دیده و میتواند گواهی کاراموزی غیرر رسمی از شرکت بیاورد .ایا مرتبط نبودن رشته تحصیلی با شغل مشکل ایجاد نمیکند. چرا که اگر به این لیسانسش امتیازی داده نشود با مدرک دیپلم امتیاز کامل را کسب نمیکند .در کار جوشکاری و فنی به راستی ماهر است چه از نظر ت ءوری و چه عملی.

با سپاس از هم فکری گرامیان مهاجر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    ببخشید یادم رفت بپرسم شما واسه کدوم کدرشته(NOC) اقدام کردید؟
    من داروسازم و گواهی کار از داروخانه می گیرم. اما قرارداد کاری به اونصورت ندارم. حالا نمیدونم این مشکل سازه یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ben_pordad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم اگه گواهی اشتغال بکار دریافت کننده داشته باشه (مثلاً یکی از ادارات تهران ) مشکلی داره ؟ آخه قسمت اداری شرکت ما میگه چرا بدون عنوان میخوایی ؟ باید دلیلش رو ذکر کنی ؟!!! حالا بگم چی ؟
    دوست عزیز مشکلی وجود ندارد!بنام خود دارالترجمه بگیری بهتره و دادگستری هم تاییدش می کنه!
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

من داروسازم و گواهی کار از داروخانه می گیرم. اما قرارداد کاری به اونصورت ندارم. حالا نمیدونم این مشکل سازه یا نه.
    مدارک شما برای تایید دادگستری باید در معاونت درمان دانشگاه علو پزشکی تایید بشه!
    2014

نقل قول نوشته اصلی توسط IRACAN نمایش پست ها
    درود بر همه گرامیان کوشا برای مهاجرت
    دو پرسش داشتم.:
    1-من یک شرکت ثبت شده خانوا ده گی دارم که همسرم مدیر عامل است ایا ایشان میتواند گواهی کار و سایر مدارک لازم را گواهی کند. اشکال قانونی دارد.؟ در ضمن بیمه نیستیم و میخواهیم به صورت کارپاره وقت ارسال کنیم.
    2-یکی از دوستان لیسانس بیولوزی دارددر سال 1367.چندین سال شغل ازاد داشت تا نهایت الان در یک شرکت صنعتی مشغول به کار شده میتواند گواهی جوشکار ماهر بگیرد ومدار ک جوشکاری ادواری را سال پیش به مدت 1000 ساعت گرفته ولی اموزش رسمی ندیده بلکه کاراموزی دیده و میتواند گواهی کاراموزی غیرر رسمی از شرکت بیاورد .ایا مرتبط نبودن رشته تحصیلی با شغل مشکل ایجاد نمیکند. چرا که اگر به این لیسانسش امتیازی داده نشود با مدرک دیپلم امتیاز کامل را کسب نمیکند .در کار جوشکاری و فنی به راستی ماهر است چه از نظر ت ءوری و چه عملی.

با سپاس از هم فکری گرامیان مهاجر
    1-اشکالی ندارد!ممکنه برای چک سابفه تماس بگیرن!2-مدارک آموزش باید به تایید فنی حرفه ای برسد !مرتبط نبودن رشته ایرادی ندارد.
    2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    مدارک شما برای تایید دادگستری باید در معاونت درمان دانشگاه علو پزشکی تایید بشه!
    خوب اگه گواهی کار رو انگلیسی بگیرم که نیاز به ترجمه نداشته باشه که دیگه احتیاجی به این کار نیست؟ یا در هر صورت باید تایید بشه؟ بعد میدونید که وجود قرار داد کاری الزامیه یا نه؟

خوب اگه گواهی کار رو انگلیسی بگیرم که نیاز به ترجمه نداشته باشه که دیگه احتیاجی به این کار نیست؟ یا در هر صورت باید تایید بشه؟ بعد میدونید که وجود قرار داد کاری الزامیه یا نه؟
    دوست گرامی برای فرستادن نامه انگلیسی نیاز به تایید هیچ جایی نیست و بررسی صحت و سقم آن با آفیسر است !قرارداد کاری هم الزامی نیست چون اونا می دونن در ایران خیلیها قرارداد ندارن!ولی چون کار شما حساسه و سرو کارتون با نظام پزشکی و این حرفهاست .اگر من بودم پروانه تاسیس وپروانه مسوولیت فنی داروخانه را ترجمه می کردم و سابقه کارمو به تایید معاونت درمان می رسوندم همچنین یک گواهی عضویت و عدم سوءپیشینه بنام good standing ...کذایی را با پرداخت حق عضویت سال 89 از نظام پزشکی می گرفتم !از هر کدوم هم 2نسخه ترجمه می کردم و به تایید دادگستری می رسوندم !بعدها خیلی بردتون می خوره و شما برای جذب در سیستم درمانی کانادا سالها کار دارید.برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید
    http://www.parscanada.com/_469-آشنای...-بخش-اول
    2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)