صفحه 55 از 250 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام
    من لیسانس کامپیوتر هستم حدود 8 سال سابقه کار در دفتر خودم که جواز صنفی دارم
    برای سابقه کار به چه چیزی نیاز دارم در ضمن بیمه هم نیستم
    در ضمن همسر من هم لیسانس کامپیوتر داره و در شرکتی کار می کنه . حدود 4 سال سابقه کار داره و بیمه هم نیست .
    به نظر شما کدامیک نفر اصلی باشیم . البته سطح زمان همسرم بهتره .

Junior Member

سلام دوستان ممنون می شم اگر راهنماییم کنیم
    من دارم برای فوق لیسانس عازم مونترال هستم.... می خوام از اونجا برای مهاجرت هم اقدام کنم.... حالا از اونجایی که من تازه فارغ التحصیل شدم ولیسانسم تازه تموم شده نمی تونم سابقه کاری بعدی از فارغ التحصیلی ارائه بدم... سوالم اینه که آیا می تونم تابستان ها رو full-time و بقیه مدت تحصیلمو part-time به عنوان سابقه کاری از یک شرکت نامه بگیرم؟ آیا برای skilled worker این قابل قبوله؟ اینطوری می شه 15 ماه full-time و 4 تا 9 ماه part-time!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط jj.mostofi نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می شم اگر راهنماییم کنیم
    من دارم برای فوق لیسانس عازم مونترال هستم.... می خوام از اونجا برای مهاجرت هم اقدام کنم.... حالا از اونجایی که من تازه فارغ التحصیل شدم ولیسانسم تازه تموم شده نمی تونم سابقه کاری بعدی از فارغ التحصیلی ارائه بدم... سوالم اینه که آیا می تونم تابستان ها رو full-time و بقیه مدت تحصیلمو part-time به عنوان سابقه کاری از یک شرکت نامه بگیرم؟ آیا برای skilled worker این قابل قبوله؟ اینطوری می شه 15 ماه full-time و 4 تا 9 ماه part-time!!!
    در سیستم کار کانادا دوران تحصیل پارت تایم به حساب میاد و بنابر این مثلاً 4 سال کار برابر 2 سال است...

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin2679 نمایش پست ها
    سلام
    در ضمن همسر من هم لیسانس کامپیوتر داره و در شرکتی کار می کنه . حدود 4 سال سابقه کار داره و بیمه هم نیست .
    رشته شما دیگر در رشته های فدرال نیست

Junior Member

Question پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

سلام دوستان
    من 5 ماه دیگه لیسانس برق-الکترونیک میگیرم ! اگه سابقه بیمه قبل از فارق التحصیل داشته باشیم مشکلی نداره ؟!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرتون همانجا که ازش پروانه مسوولیت فنی گرفته اید از 118 آدرس و تلفنشو بگیرین!معمولا نظام پزشکی سابقه دکتر ها رو تایید نمی کنه دوستتون حتما کارش در زمان دانشجویی بوده و یااون موقع دکتر نبوده اگر نظام پزشکی هم تایید کنه کافیه و برای دادگستری قابل قبوله لطفا خبرشو بمن هم پ.خ بدین.

بر اساس مندرجات ویکی برای متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا در گروه نیروهای متخصص فدرال (Federal Skilled Workers)، داشتن حداقل یک سال سابقه کار تمام وقت (یا معادل آن بصورت نیمه وقت) و مستمر در ده سال گذشته در یکی از 29 گروه کاری اعلام شده توسط اداره مهاجرت کانادا الزامیست.باید دقیقا مطابق یکی از عناوین NOCو حداقل دارای دوتا از شرح وظایف کاریش باشه!این هم لینک
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...131&val65=3131
    بابت تایید سابقه کار که گفته بودین، نظام پزشکی و معاونت درمان هر دو گفتن باید بری معاونت غذا دارو چون مسئولییت داروخانه ها با اونجاست. غذا دارو هم گفت ما فقط سوابق کاری ثبت شده و همراه با قرار داد رو تایید میکنیم و در جواب اینکه گفتم خوب اینجوری ممکنه سابقه کارم رو قبول نکنن گفتند که خوب میفرستی یا قبول میکنن یا نه! حالا اگه تایید نشه چه مشکلی پیش میاد؟ مهر دادگستری نمیخوره؟ یا اینکه آفیسر قبول نمیکنه؟

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط BestFeel2001 نمایش پست ها
    قبلش داشتم برای فدرال اقدام می کردم بخاطر تغییر لیست دارم مدارک رو برای کبک آماده ارسال می کنم.
    ممنون می شم راهنمایی بفرمائید
    اگر فدرال بودین جمعا 4.5 سال براتون به حساب میومد اما در مورد کبک متاسفانه اطلاعات ندارم
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimooly نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 5 ماه دیگه لیسانس برق-الکترونیک میگیرم ! اگه سابقه بیمه قبل از فارق التحصیل داشته باشیم مشکلی نداره ؟!
    برای مهاجرت نیازی نیست که سابقه کارتون بیمه هم داشته باشه.... اما معمولا سابقه کار دوران تحصیل نیمه وقت محاسبه می شود

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin2679 نمایش پست ها
    سلام
    شرایط هردوتون یکسان هستش(چون 4 سال سابقه حداکثر امتیاز رو میاره)
    نیازی به داشتن بیمه نیست
    اما چون همسرتون زبانش بهتره, ایشون اصلی باشند بهتره
    ضمنا میدونید که شما الان فقط می تونید برای کبک اقدام کنید, چون کامپیوتر جزو رشته ها نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    بابت تایید سابقه کار که گفته بودین، نظام پزشکی و معاونت درمان هر دو گفتن باید بری معاونت غذا دارو چون مسئولییت داروخانه ها با اونجاست. غذا دارو هم گفت ما فقط سوابق کاری ثبت شده و همراه با قرار داد رو تایید میکنیم و در جواب اینکه گفتم خوب اینجوری ممکنه سابقه کارم رو قبول نکنن گفتند که خوب میفرستی یا قبول میکنن یا نه! حالا اگه تایید نشه چه مشکلی پیش میاد؟ مهر دادگستری نمیخوره؟ یا اینکه آفیسر قبول نمیکنه؟
    درسته شما داروسازها ابوابجمعی معاونت غذا دارو هستین و درمانگر نیستینکار سوپر مارکتها رو انجام میدین تازه لوازم آرایشی هم داریناولا معمولا سفارت کانادا مهر دادگستری رو لازم نداره و ترجمه مترجم رسمی کافیه!دوما اگر بخوان بررسی کنن زنگ میزنن داروخانه !شما با مدیر عامل اونجا هماهنگ باشین و کارت ویزیتشو ارسال کنین!سوما واسه محکم کاری از مدیرعامل داروخانه بخواین کپی جواز تاسیس و آگهی روز نامه اشو مهر و امضا کنه همراه ترجمه بفرستن واسه تایید دادگستری !شاید تایید شد.رویه ها متغیره!
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)