صفحه 8 از 250 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Question پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_m نمایش پست ها
    برای برق خودرو چیزی پیدا نکردم من دیپلم کار و دانش کامپیوتر دارم با 900 ساعت آموزش

مهارت میخوام ببینم اگه برای کد 0213 که مدیریت سیستم های کامپیوتر و اطلاعات هست

اقدام کنم قبول میکنن ضمنا سابقه کارم دارم 4 سال
    سلام دوست عزيز

به عنوان 0213 يك نگاه بنداز ببين مي تواني از پس عنوانش بر بياي؟؟ سابقش را داري اگر بله اقدام كن!! اما menu رستوران نيست كه انتخاب كنيد!!! بايد سابقه برنامه نويسي يا شبكه را داشته باشيد!! بعد اداره يك تيم را ! احتياج به تخصص داريد ! اگر مصاحبه شد بتوانيد دفاع كنيد. برق خودرو يك دفعه رسيد به 0213؟؟ بر روي رشته‌اي كه تخصص داريد متمركز شويد اگر متاسفانه در ليست نيستيد براي كبك يا دنبال راه‌هاي بهتري باشيد چون فرض نكنيد آفيسرها خيلي هم پرت و پلا هستند مثل اينكه من رشته صنايع هستم بگم نظرتان در مورد اكتشاف چيست؟؟ بعد تا بحال پام به سر چاه هم نرسيده باشد يا بخواهم با رشته ساخت اقدام كنم اما تابحال در يك كارگاه ساختماني هم نرفته باشم.
    البته اين موارد تنها براي كمك به شما بود كه وقت و پول خود را بيهوده به حدر ندهيد و گرنه تصميم نهايي با شماست اما فقط براي اينكه دقت آفيسر را براي شما يك ذره روشن كنم يكي از دوستان من كه امروز در مرحله مديكال مي‌باشد به مصاحبه دعوت شد و وقتي ريز نظرات آفيسر را در مورد پرونده‌اش خواست مواردي كه آفيسر به آن شك كرده بود را متوجه شد.
    1- زبان 16 امتياز كامل، آفيسر مي‌خواست مطمئن شود آيا واقعا درست است
    2- هم زمان دو كاره بودن
    3- كار در هنگام تحصيل و ...

به نظر من شما سعي كنيد در خصوص رشته‌اي فكر كنيد كه به آن تخصص داريد در ضمن جهت دقت در انتخاب براي 0213 نياز به موارد زير مي‌باشد:

Main duties

Computer and information systems managers perform some or all of the following duties:

Plan, organize, direct, control and evaluate the operations of information systems and electronic data processing (EDP) departments and companies
    Develop and implement policies and procedures for electronic data processing and computer systems operations and development
    Meet with clients to discuss system requirements, specifications, costs and timelines
    Assemble and manage teams of information systems personnel to design, develop, implement, operate and administer computer and telecommunications software, networks and information systems
    Control the budget and expenditures of the department, company or project
    Recruit and supervise computer analysts, engineers, programmers, technicians and other personnel and oversee their professional development and training.

Employment requirements

A bachelor's or master's degree in computer science, business administration, commerce or engineering is usually required.
    Several years of experience in systems analysis, data administration, software engineering, network design or computer programming, including supervisory experience, are required

موفق باشي.
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Wink پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط shimax نمایش پست ها
    کمک....
    - الان تو دفترچه راهنمای دمشق خوندم که باید برای سوابق کار قراردادهایی که با کارفرمایان داشتیم رو هم ترجمه و ضمیمه کنیم. اما من چون اغلب به صورت پاره وقت بودم همه قراردادهای مربوط به جاهای قبلی رو نگه نداشتم. حتی یادمه یکی چون آشنا بود قراردادی ننوشتم اما نامه سابقه کار ازشون دارم. چیکار کنم؟

- من از هر جا که اومدم بیرون همون موقع گواهی سابقه کار ازشون گرفتم که دقیقاً با این فرمت سازگار نیست مثلاً درآمد ماهیانه توشون ذکر نشده. این یعنی کل این سابقه ها بدرد نخورن؟ و باید دوباره راه بیافتم تو شهر و گواهی جمع کنم؟

دارم از استرس میمیرم راهنمایی کنید لطفاً.
    با سلام

همان سوابق كاري كافي است اما خوب اگر مي تواني دور شهر بگردي و تمام سوابق را بر اساس خواسته تهيه كني و قرارداد‌هاي كاري را نيز تهيه كني به خودت كمك كردي و جاي ترديد براي آفيسر را كم كردي به نظر من حتي اگر روابط خوبي با محل كارها داري درخواست تهيه قرارداد هم بكن چه ايرادي دارد؟؟ يك بار براي هميشه اين سختي را تحمل كن اما اگر نشد نگران نباش و هر چيزي كه داشتي ارسال كن .

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud nik نمایش پست ها
    من هم سابقه کار در دوره ارشد را بصورت تمام وقت حساب کردم٫ هفته اي 2 روز کلاس و مابقي روزها کار که 37 ساعت را پر خواهد کرد...

مسعود جان

نگران نباش اما مهم اين است كه آفيسرها به نظر من اعتقاد دارند كسي كه فوق مي‌خواند فقط حضور در كلاس نيست كه نمي‌تواند كار كند بلكه مطالعه و تحقيق نيز به آن اضافه مي‌شود براي همين در خارج از ايران شما اجازه كار تمام وقت همراه با تحصيل نداريد.

موفق باشي

رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط mdaastani نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از راهنمایی شما
    خوب اگر کسی بخواهد بگه 4 سال من فول تایم کار کردم و همزمان در طی اون مدت با توجه به تاریخ و مدت اخذ مدرک دانشگاهی، دانشجو هم باشه، با این اوصاف این دو تا مورد با هم تداخل ایجاد می کنه و می تونه ایجاد دردسر کنه!؟
    ممنون می شم برای این راه حلی بفرمایید

دوست عزيز

به نظر من كار در دوران تحصيل پاره‌وقت محاسبه خواهد شد.

Senior Member afshinnnn آواتار ها

Cool پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط shimax نمایش پست ها
    کمک....
    - الان تو دفترچه راهنمای دمشق خوندم که باید برای سوابق کار قراردادهایی که با کارفرمایان داشتیم رو هم ترجمه و ضمیمه کنیم. اما من چون اغلب به صورت پاره وقت بودم همه قراردادهای مربوط به جاهای قبلی رو نگه نداشتم. حتی یادمه یکی چون آشنا بود قراردادی ننوشتم اما نامه سابقه کار ازشون دارم. چیکار کنم؟

- من از هر جا که اومدم بیرون همون موقع گواهی سابقه کار ازشون گرفتم که دقیقاً با این فرمت سازگار نیست مثلاً درآمد ماهیانه توشون ذکر نشده. این یعنی کل این سابقه ها بدرد نخورن؟ و باید دوباره راه بیافتم تو شهر و گواهی جمع کنم؟

دارم از استرس میمیرم راهنمایی کنید لطفاً.

نگران نباش دوست عزیز . همون سابقه کاری کفایت می کند . جهت اطمینان خاطر می توانید طی یک نامه به این قضیه اشاره کنید که برایتان در حال حاضر تهیه و ارسال قراردادها مقدور نیست.

حتی پائین همین بخش در خصوص کارفرمای فعلی تون هم نوشته که در صورتیکه نمی توانید ازشون گواهی بگیرید ، براشون توضیح دهید :

If you cannot provide a reference from your current employer, provide a
    written explanation.

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

من شبکه کار کردم یعنی یه اطلاعاتی دارم تعمیرات کامپیوتر بلدم اطلاعات سخت افزاریم بد

نیست اگر گفتم برق خوردرو برق 1 سال کار کردم کامپیوتر 7 سال

نصب نرم افزارها کارکرد با انها نصب ویندوز نصب انواع سخت افزار یعنی با اینها میشه اقدام

کرد یا نه بعدش مگه حتما مصاحبه دارم؟ ممکن هست بدون مصاحبه قبول بشم یا نه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

دوستان IT کار خبری از وضعیت بازار IT دارید یا اینکه باید بریم ویندوز نصب کنیم؟(من لینوکس نصب می کنم)

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_m نمایش پست ها
    من شبکه کار کردم یعنی یه اطلاعاتی دارم تعمیرات کامپیوتر بلدم اطلاعات سخت افزاریم بد

نیست اگر گفتم برق خوردرو برق 1 سال کار کردم کامپیوتر 7 سال

نصب نرم افزارها کارکرد با انها نصب ویندوز نصب انواع سخت افزار یعنی با اینها میشه اقدام

کرد یا نه بعدش مگه حتما مصاحبه دارم؟ ممکن هست بدون مصاحبه قبول بشم یا نه
    دوست عزيز همانطور كه در نوشته قبل عرض كردم 0213 يك شغل مديريت است نه نصب نرم‌افزار يا سخت افزار لطفا با دقت main duties هر رشته را مطالعه فرماييد.

موفق باشي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

همسر من ليسانس متالورژي‏ داره. در حين تحصيل يعني بعد از اينكه مدرك معادل فوق ديپلم رو داشت شروع به تدريس به صورت پاره وقت در يك موسسه خصوصي كنكور در رشته هاي رياضي. شيمي و فيزيك كرد و بعد از اون هم دو سال به صورت تمام وقت.

به نظر شما اين سابقه با main duties كد ٤١٣١ مطابقت داره؟

آیا جایی تو فرمهایی که برای سیدنی میفزستیم چیزی مثل typeo levela or b میخواد یا فقط کد مثلا 7241 میخواد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)