صفحه 9 از 250 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    در موردر sheduale 3 سوال 11 your work experience اگه قسمت occupation رو electricians بنویسم و کد خودم رو 7241 بذارم کافیه؟type o a and b چیه؟
    بله کفایت می کند.

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    سلام ببخشید برای main duties
    بهتره آن وظایفی را که توی سابقه کار بنویسیم یا مال خود noc ؟؟؟

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط narsy نمایش پست ها
    سلام ببخشید برای main duties
    بهتره آن وظایفی را که توی سابقه کار بنویسیم یا مال خود noc ؟؟؟
    زیر مجموعه ای از هر دو

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

دوستان اگر ممکن لطف کنید و یک نمونه از برگه سابقه کاری رو بزارید و یا اگر ممکن دقیقا متن مورد نیاز و نحو نوشتن ،فرمت ،اطلاعات مورد نیاز رو ذکر کنید
    یک سوال دیگه : تاریخ این گواهی کار باید کی باشه ؟یعنی مثلا من اگه من بخوام مدارکم رو 4 ماه دیگه ارسال کنم مشکلی نداره که تاریخ صدور این گواهی الان باشه؟

Question پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Class:.Categor

نقل قول نوشته اصلی توسط کاوه1364 نمایش پست ها
    دوستان اگر ممکن لطف کنید و یک نمونه از برگه سابقه کاری رو بزارید و یا اگر ممکن دقیقا متن مورد نیاز و نحو نوشتن ،فرمت ،اطلاعات مورد نیاز رو ذکر کنید
    یک سوال دیگه : تاریخ این گواهی کار باید کی باشه ؟یعنی مثلا من اگه من بخوام مدارکم رو 4 ماه دیگه ارسال کنم مشکلی نداره که تاریخ صدور این گواهی الان باشه؟
    http://immigrationa2z.blogfa.com/post-42.aspx

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

اقا ممنون از لینک ولی من که همواره construction manager نبودم بلکه ابتدا با فعالیت های دیگر مهندسی در 10 سال گذشته شروع کردم اونها رو چطور ذکر کنم و کدشون رو search کنم؟مثل نقشه برداری

نقل قول نوشته اصلی توسط abedi_sam نمایش پست ها
    اقا ممنون از لینک ولی من که همواره construction manager نبودم بلکه ابتدا با فعالیت های دیگر مهندسی در 10 سال گذشته شروع کردم اونها رو چطور ذکر کنم و کدشون رو search کنم؟مثل نقشه برداری
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...65=typographer

کد 1423
    و 7217 می خوره. برای سوابق کاری کمترت از اولی و هرچه بیشتر می شود از دومی استفاده کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    دوباره مرسی آقا پیمان یه رفیق ما یه سوال داره که میخواد برای construction manager ,apply کنه .لطفا جدول shedule 3 در سوال 11 مربوط به your work experience نوشته give for each,the appropriate national occupational classification code(noc این کار را چگونه انجام دهم با جزییات. مرسی یا اگه میشه رفرنس معرفی کنید
    اقا مرسی بابت لینکی که برام دادی ولی من که در تمام 10 سال گذشته construction manager نبودم بلکه در ابتدا با وظایف دیگری تحت عنوان civil engineer کار میکردم میشه بفرمایید اونها رو چطور و با چه کدی ذکر کنم؟

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط abedi_sam نمایش پست ها
    اقا مرسی بابت لینکی که برام دادی ولی من که در تمام 10 سال گذشته construction manager نبودم بلکه در ابتدا با وظایف دیگری تحت عنوان civil engineer کار میکردم میشه بفرمایید اونها رو چطور و با چه کدی ذکر کنم؟
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...civil+engineer

ومرسي آقا پيمان ببخشيد اين سوالو چند بار تكرار ميكنم آيا به غير از كد noc كه مثلا مال من 7241 براي electricians هست چيزهايي مثل typeo levela or b ر فرمها مورذ استفاذه هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)