نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از هر نظر کدام کشور را ترجیح میدهید؟

رأی دهندگان
162. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کانادا

67 41.36%
  • امریکا

95 58.64%
صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 81

موضوع: مقایسه کانادا و آمریکا از هر لحاظ

پیش فرض پاسخ : مقایسه کانادا و آمریکا از هر لحاظ

سلام
    دوست عزیز حرف شما درسته مثلا
    Vancouver Island گرمتر از Vancouver هست و اصلا سرمایی وجود نداره ولی کلاً Vancouver برای دانشجوها و retired ها خوبه نه برای کار چون وضعیت کار اونجا نسبت به شهرهای دیگر جالب نیست
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

بله درسته اما در مقایسه با امریکا ایا امریکا نیز از نطر اب و هوا تمام شهرهایش یکسان است؟یا از نطر دانشجویی و ...؟

دوستان کم لطفی کردند ها...از 16نفر که تو نظر سنجی شرکت کردند فقط 5نفر دلایلشون رو گفتند!

با سلام
    به نظر من جواب این سوال بستگی به این دارد که معیارهای شما برای یک زندگی ایده آل چه می باشد و در چه شرایطی در حال حاضر هستید. مثلاً اگر در فکر گرفتن پذیرش و اقامت بعد از تحصیل در یک کشور غربی هستید مسلماً کانادا بهتر از امریکاست ولی اگر شما یک آدم پول دار و یا یک متخصص حرفه ای هستید ممکن است در امریکا شرایطی بهتری را نسبت به کانادا داشته باشید. به صورت کلی آب و هوای امریکا بهتر از کانادا می باشد. امنیت زندگی در کانادا بیشتر از امریکا است. به نظر می رسد کانادایی روشنفکر تر از امریکایی ها باشند. از طرفی دیگر امریکایی ها خون گرم تر از کانادایی ها به نظر می رسند. کانادایی از نظر اخلاق و رفتار بیشتر تمایل به اروپایی ها دارند تا به آمریکایی ها.

سلام من به شخصه اولين قدم براي زندگي در خارج از كشور كانادا رو ترجيع مي دم از لحاظ اينكه كانادا به خاطر هم مرز بودن با آمريكا يك سيستم
    آمريكايي داره و براي قبل از زندگي در ابرقدرت كشورها " ْآمريكا" من اول تجربه كانادايي رو ترجيع مي دم .
    در مورد آب و هوا هم من حاضرم تو سرماي كبك باشم ولي تو اون آب و هواي مزخرف شمال نباشم
    يك دفعه بارون مي ياد يك دفعه ابر مي شه يك دفعه هم آفتاب . ولي همون كبك وقتي فصل سرماست ديگه سرماست موقع گرما هم گرماست.
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

ممنون از دوستان

Pearsonجان

از هر نظر مثلا" از نظر مدرک تحصیلی همه جا قبولش داشته باشند از نظر شغلی خوب باشه کشور مدرنی باشه کلا" زندگی اروم و راحتی رو ادم بتونه داشته باشه...من تا الان کانادا رو شنیده بودم که بهترینه اما الان از چند نفردیگه می شنوم که امریکا بهتره حالا نمیدونم تعصبه چون اونجا زندگی میکنند یا ...به هر حال نمیدونم کدوم بهتره؟!!!!

zer0c00lجان

مگر میشه بعد کانادا تو امریکا هم راحت زندگی کرد؟!!(بدون دعوت کاری و...)

حرفهاتون درسته من هم از خیلی ها شبیه حرف شما رو شنیده ام اما تازگیا بر عکس این رو شنیده ام که به شک انداخت تا چند روز پیش کانادا بدون هیچ شکی بود ولب الان کمی دو دل شدم ک نکنه امریکا بهتراز کانادا باشه!
    ویرایش توسط ardavan_2008 : May 13th, 2010 در ساعت 10:53 PM

Junior Member hurricane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif_Mechanical Eng

من شخصاً کانادا رو ترجیح می دم. اول اینکه از لحاظ مشکلات رفت و آمد به ایران مشکلی نداره. ثانیاً اگه اشتباه نکنم بعد از حدود 2.5 سال بهتون اقامت میده که خوب امتیاز بزرگیه در حالیکه امریکا به این زودی ها اقامت نمیده. همچنین کانادا به نظر من کشور آروم تری هست و ایرانی هم فوق العاده زیاد داره. البته منکر مزایای بسیار زیاد امریکا هم نمیشم.
    تکراری... قفل شد !!!!!!! (not serious)

سلام

من کانادا رو ترجیح می دم 1- به دلیل امکان رفت آمد به ایران 2- در مقایسه با امریکا خیلی راحت تر میشه اقامت گرفت و 3- کانادا یک محیط چند فرهنگی داره و به همین دلیل به مهاجران اجازه داده میشه که فرهنگ خودشون رو حفظ و ترویج کنند.

موفق باشید
    Watch your thoughts, for they become words. Watch your words, for they become actions. Watch your actions, for they become habits. Watch your habits, for they become character. Watch your character, for it becomes your destiny

Junior Member Mathematician آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KNTU-Toronto

Education& Weather& Job opportunities:

USA>>>>>>>>Canada

Pace of life & Culture & Immigration:

Canada>>>>>>>>USA

ApplyAbroad Champion

فکر می‌کنم Mathematician خلاصه کلام رو خیلی مختصر و مفید بیان کرده. من در هر دو تا کشور زندگی کردم و حتی اقامت دائم کانادا رو هم دارم و اگر تا الان در کانادا مونده بودم‌، شهروند کانادا هم شده بودم، اما بعد از تقریبا یک سال زندگی در بهترین جای کانادا از نظر آب و هوا (Vancouver Island) به آمریکا اومدم و به نظرم این اتفاق یکی از بزرگترین شانس‌ها و تصمیم‌های درست زندگیم بوده و هرگز از این موضوع پشیمون نیستم. دلایل اصلی برای من این‌ها هستند:
    ۱. موقعیت‌های کاری در آمریکا بسیار بسیار بیشتر از کاناداست، به خصوص اگر تخصص سطح بالایی دارید.
    ۲. حقوق‌ها در آمریکا برای متخصصین بسیار بیشتر از کاناداست و مالیات کمتره.
    ۳. آب و هوای کالیفورنیا به مراتب بهتر کاناداست. (توجه کنید که گفتم کالیفورنیا،‌ نه آمریکا. بعضی از ایالت‌های آمریکا آب و هواشون بسیار بدتر از آب و هوای ونکووره)
    ۴. اگر بیمه مناسب داشته باشید، سیستم پزشکی آمریکا بهتر از کاناداست. کانادا خدمات درمانی مجانی به شما می‌ده، اما برای دیدن یک دکتر بعضا باید چند ماه در نوبت باشید. در آمریکا به هیچ وجه این مساله وجود نداره.
    ۵. مردم آمریکا خون گرم‌تر از مردم کانادا هستند و تعدد نژادی در آمریکا بیشتر به چشم می‌خوره.
    ۶. هزینه‌های معمول زندگی در آمریکا بسیار کمتر از کاناداست. اغلب اجناس در کانادا گرون‌تر از آمریکاست، در حالی که حقوق‌ها پایین تره.
    ۷. اگر به دنبال ادامه تحصیل هستید، تعداد دانشگاه‌های خوب در آمریکا حداقل ۱۰ برابر کاناداست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)