صفحه 42 از 44 نخستنخست ... 32333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 431

موضوع: دانشگاه LUT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Eng.LUT Finland

پیش فرض پاسخ : دانشگاه LUT

سلام. فکر میکنم دپارتمان ها با هم فرق دارن. من Environment مصاحبه داشتم.کلا 10 دقیقه طول کشید و 3 تا سوال خیلی ساده و کلی پرسید (بک گرند ، هدفت برای 5 تا 10 سال آینده چیه ، چرا این رشته رو انتخاب کردی) مصاحبه هم به صورت صوتی بود. سطح زبانش هم معمولی بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_rahas نمایش پست ها
    با اسکایپ نیست چیزی که من می دونم
    باید برید تو اون سایتی که لینکشو گذاشته ویدیوی سوالها موجود بعد جلوی هر سوال یک قسمتی داره که شما جوابتون به اون سوال رو ضبط می کنید و اپلود .
    هر چند باری که بخواین می تونید پاک کنید و دوباره بگیرید قبل از اینکه اپلود کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Nassaj نمایش پست ها
    سلام. فکر میکنم دپارتمان ها با هم فرق دارن. من Environment مصاحبه داشتم.کلا 10 دقیقه طول کشید و 3 تا سوال خیلی ساده و کلی پرسید (بک گرند ، هدفت برای 5 تا 10 سال آینده چیه ، چرا این رشته رو انتخاب کردی) مصاحبه هم به صورت صوتی بود. سطح زبانش هم معمولی بود.
    مال منم دپارتمان Engineering بود. 5 تا سوال بود و باید به صورت ویدیو آپلود می شد. حال هم جواب ها اومده و تو Weld Design Structures اپلای دادن.

سلام دوستان
    دانشگاه lut مستر انرژی ای که داره جزو انرژی معماری به حساب می اید؟ من سال اخر کارشناسی معماری هستم و میخوام مستر انرژی بخونم. این رشته همون انرژی مرتبط با معماری هست؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    LUT - Lappeenranta - Finland

خیر. ربطی به معماری یا تهویه مطبوع نداره. لیست دروس هر رشته رو از study guide در لینک زیر میتونین چک کنید.
    https://uni.lut.fi/en/web/lut.fi-eng/study-guides9

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_nazari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه lut مستر انرژی ای که داره جزو انرژی معماری به حساب می اید؟ من سال اخر کارشناسی معماری هستم و میخوام مستر انرژی بخونم. این رشته همون انرژی مرتبط با معماری هست؟
    ممنون
    دوستان من نمی تونم مدام به همه تاپیکا سر بزنم، پس اگه مشخصا از من سوالی داشتین یا جایی جواب سوالی رو دادم و خواستین بحث رو ادامه بدین، تو همون فروم بپرسین، ولی لطفا لینک صفحه رو برام پیغام خصوصی کنید تا بدونم کجا باهام کار دارند. ممنون.

سلام خدمت دوستان
    من هفته پیش مدارکم رو با dhlفرستادم به uafو الان دو روز هست که رسیده فنلاند ولی هنوز ایمیلی از اونجا مبنی بر دریافت برام نیومده،میخواستم بپرسم حدودا چند روز بعد از رسیدن مدارک uaf جواب میده که مدارک رسیده؟با سپاس فروان از دوستان

Junior Member

سلام دوستان

من به تازگی در این دانشگاه در رشته مهندسی شیمی پذیرفته شدم، کسی هست که امسال نامه پذیرشش اومده باشه یا در حال حاضر در حال تحصیل در lut باشه بتونم ازش راهنمایی بگیرم؟ من واقعا اطلاعات لازمم چون هیچ دیدی در مورد این دانشگاه و شهرش ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Energy of Technology

سلام
    من در دانشگاه LUT مشغول هستم. خوشحال میشم بتونم راهنماییتون کنم.
    Be patient with people who stutter

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezame نمایش پست ها
    سلام
    سلام وقت شما بخیر
    آیا دوره ارشد امکان گرفتن تخفیف شهریه 100 درصد هست؟
    هزینه زندگی دانشجویی در شهر Lappeenranta؟
    وضعیت کار دانشجویی در این شهر؟
    مرسی

Junior Member

بله دوست عزیز امکان تخفیف شهریه تا 100 درصد هست، که باید تا بهمن ماه اپلای کنین، در مورد وضعیت کار ون هنوز نرفتم نمیتونم کمکی بکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezame نمایش پست ها
    سلام

راستش من خیلی استرس دارم، نمیدونم اصلا میارزه یا نه، شما اطلاعی از وضعیت دپارتمان مهندسی شیمی دارین؟ آیا بعد از تحصیل امکان کار هست یا ادامه تحصیل در مقطع PhD، راستش پروسه پذیرش خیلی با نظم انجام شد، آیا دانشگاه در تمام زمینه های این نظم و دیسیپلینو داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)