صفحه 1 از 44 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 431

موضوع: دانشگاه LUT

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

پیش فرض دانشگاه LUT

سلام

با توجه به اینکه دانشگاه LUT امسال تعداد بسیار زیادی از دانشجوهای ایرانی رو قبول کرده دیدم جای این تاپیک در قسمت فنلاند خالیه.
    اگه بقیه دوستان هم موافق باشند از اینجا جهت برنامه ریزی, هماهنگی و به اشتراک گذاری مسایل مون استفاده کنیم.
    لطفا هر کسی تو فروم قبول شده امسال یا قبلا و اطلاعاتی داره بهمون بگه.

با تشکر.

من خودم مهندسی مکانیک 2010 قبول شدم و تقریبا 100% هم انتخاب نهاییم برای رفتن همین دانشگاه هستش.منتظرم که همگی بیاید اینجا.
    ویرایش توسط silence scream : January 13th, 2011 در ساعت 06:28 PM دلیل: خلاصه سازی تاپیک
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : آشنایی بچه های LUT , اطلاعات مفید در باره شهر و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.rezaii نمایش پست ها
    سلام
    آقا من هم از lut پذیرش گرفتم.مهندسی مکانیک
    ولی از تامپره و شونکوپینگ سوئد هم گرفتم.
    نمیدونم چی کار کنم!!!!!
    رشتم مکانیک-جامدات فقط همlut مکانیکه اون دو تای دیگه automation و Product Development
    اقا یکی کمکم کنه
    منظورت jonkopinge?اگه آره که بهتره اول تمپره رو در نظر داشته باشی.بعدشم لاپیرانتا.اما اگه منظورت Linkoping هست که در انتخابش شک نکن.به هر حال زود تصمیمتو بگیر و اگه همسفر ما بودی اعلام کن که Plan بریزیم.
    خوبی LUT اینه که شما گستره تحقیقاتی وسیعی پیش رو داری.اما تمپره دانشگاهش معرکست ولی خوب محدودیت موضوعی خواهی داشت احتمالا در تز و کورس هایی که قراره پاس کنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT,Mechatronics

مرسی از کمک سریعت!!!
    همون jonkopinge،خوده سوئدی ها میگن شونکوپینگ!!!!
    البته lut تو سایتش فیلد های خاصی رو واسه پایان نامه اعلام کرده، که بیشترش جامداتیه ولی باز هم از tut دسته ادم باز تره
    میمونه شهرش(کوچولو ه) و شانس پیدا کردن کار یا ریسرچ که نمیدونم کجا بهتره؟
    اقا این میل منه: ...
    ویرایش توسط silence scream : January 13th, 2011 در ساعت 06:36 PM دلیل: حذف ایمیل

ممنون از علی عزیز
    من هم مهندسی شیمی از LUT و Chalmers پذیرش گرفتم ولی هنوز هیچ تصمیمی نگرفتم
    حتی شاید هیچکدوم رو نرم!!!
    به هر حال شکر که این پروسه با موفقیت تموم شد و براتون ارزوی موفقیت میکنم
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

فاصله تا هلسینکی: 230 کیلومتر(حدود 3 ساعت با اتومبیل و یا پرواز نیم ساعته)
    فاصله تا استکهلم: 700 کیلومتر (حدود 10 ساعت زمین و دریا--و یا پرواز یک ساعته)
    فاصله تا سنت پترزبورگ( روسیه): 210 کیلومتر ( حدود 3 ساعت با اتومبیل و یا پرواز نیم ساعته)

قابل ذکر هست که این شهر در 30 کیلومتری مرز روسیه قرار داره و فرهنگ و معماری و شهر سازی تحت تاثیر سبک روسی هستش.

بچه ها دانشگاه در 6 کیلومتری مرکز شهر و در کنار دریاچه ای به نام Lake Saimaa قرار داره و کمپ دانشگاه هم در همون منطقه هستش.زمستان هاش سرما میانگین حدودا 20 درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد بود. یکی از ویژگی های مهم این هستش که دانشگاه دریافت مسکن رو تضمین می کنه و جهت چک کردن انواع خونه ها و آپارتمان ها یه سایت خیلی معروف دارن که آدرسش اینه: WWW.LOAS.FI
    ویرایش توسط silence scream : January 13th, 2011 در ساعت 06:42 PM دلیل: خلاصه سازی

Junior Member

مرسی از بخشی که ایجاد کردی. من هم از این دانشگاه پذیرش دارم(مکانیک) ولی هنوز تصمیم قطعی نگرفتم چون از دانشگاهای دیگه هم پذیرش دارم.امیدوارم اینجا با کامل شدن اطلاعاتم بتونم تصمیم درست بگیرم.
    این دانشگاه از accomodation زیاد نوشته و یک جورایی گفته نگران نباشید جا برای همه هست و همینطور در مورد همه برنامه هاش(درسی و...ترنسفر فرودگاه) دقیق توضیح داده (خیلی بهتر از سایب tut) کسی اینجا از بچه های پارسال هست که مهر تایید به این نوشته ها بزنه (در عمل تجربه کرده باشه)؟
    این دانشگاه 5500 دانشجو دارد و در سال 1969 تاسیس شده :
    http://www.lut.fi/en/lut/introductio...s/Default.aspx
    اگه لینک درست گذاشته باشم منوی سمت چپ اطلاعات خوبی داره.
    به همه دوستان که پذیرش گرفتند تبریک میگم.

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.z نمایش پست ها
    مرسی از بخشی که ایجاد کردی. من هم از این دانشگاه پذیرش دارم(مکانیک) ولی هنوز تصمیم قطعی نگرفتم چون از دانشگاهای دیگه هم پذیرش دارم.امیدوارم اینجا با کامل شدن اطلاعاتم بتونم تصمیم درست بگیرم.
    این دانشگاه از accomodation زیاد نوشته و یک جورایی گفته نگران نباشید جا برای همه هست و همینطور در مورد همه برنامه هاش(درسی و...ترنسفر فرودگاه) دقیق توضیح داده (خیلی بهتر از سایب tut) کسی اینجا از بچه های پارسال هست که مهر تایید به این نوشته ها بزنه (در عمل تجربه کرده باشه)؟
    این دانشگاه 5500 دانشجو دارد و در سال 1969 تاسیس شده :
    http://www.lut.fi/en/lut/introductio...s/Default.aspx
    اگه لینک درست گذاشته باشم منوی سمت چپ اطلاعات خوبی داره.
    به همه دوستان که پذیرش گرفتند تبریک میگم.
    آره اطلاعات تائید شده هست.من با یکی از دانشجو های ایرانی اونجا که پارسال رفته خیلی حرف زدم. کلا میگه برای درس خوندن و زندگی دانشجویی همه چیز خیلی عالیه.اما نمیشه با شهرهای بزرگ قیاس کردش.ضمنا راجع به تعداد دانشجوها هم که گفتی کلا من خوندم که 12000 دانشجو داره --- البته کل شهر (با احتساب دانشگاه های دیگش)....اگه ایمیلتو برام پ.خ کنی یک فایل خوشگل پی دی اف برات می فرستم از شهر و دانشگاه.اینجا نشد آپلودش کنم.حجمش زیاد بود.

سلام بچه ها
    همین 1 ساعت پیش از Lappeenranta University of Technology برام ایمیل اومد که رشته information Technology قبول شدم! فقط حالا گیجم کجا برم؟!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan_ladan نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    همین 1 ساعت پیش از Lappeenranta University of Technology برام ایمیل اومد که رشته information Technology قبول شدم! فقط حالا گیجم کجا برم؟!
    درود
    ما که چند روز پیش فایل قبولی های این دانشکده رو تو فروم-تاپیک تجربیات فنلاند گذاشته بودیم خانم
    حتی من یادمه چندین خانم ایرانی تو همین فناوری اطلاعات قبول شده بودند...تقریبا رشته ای بود که بیشتر خانم های ایرانی اشغال کرده بودن
    بالاخره دیر فهمیدید ولی خوب یه خبر خوب رو فهمیدید

ولی خوش بحالتون که کسی مثل علی اقا رو دارید که اینقدر خوب و با حوصله چنین تاپیک خوبی رو راه انداخته و شما رو سهیم میدونه

روز خوش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT,Mechatronics

سلام این ایمیل 2 ساعت پیش واسم اومده:

Dear Student,

We're pleased to congratulate you on acceptance to Lappeenranta University of Technology. The acceptance letter with relevant information has been mailed to you on 3 May. Please follow the instructions given in the mailed material and return the Confirmation of Acceptance and Enrolment forms as soon as possible to confirm your study place at Lappeenranta University of Technology.

Research Foundation at Lappeenranta University of Technology offers a limited number of grants for well qualified students. If you're interested in applying for a grant, please see the enclosed additional information.

We're looking forward seeing you in Lappeenranta.

Yours sincerely,

Minna Martikainen
    --------------------------------------------
    Minna Martikainen,
    Vice rector for International Affairs
    Professor in Finance, Ph.D(Econ),
    Lappeenranta University of Technology,
    Finland

یک سری فرم هم دادند که پر کنم واسشون بفرستم
    واسه کسه دیگه نیومده؟

صفحه 1 از 44 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)