صفحه 3 از 44 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 431

موضوع: دانشگاه LUT

پیش فرض پاسخ : آشنایی بچه های LUT , اطلاعات مفید در باره شهر و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_saw4 نمایش پست ها
    آقا من جوابشو پیدا کردم. اینا بورسو میدن بعد شما که خواستی واسه ویزا بری نامه ای که واسه بورس داری رو میدی و اون اعتبار مالی رو از طریق اون تایید میکنن.
    واسه اونورشم یه چیزی بگو. مثلا بگو پول سودی کردمه...!!! یا هر چیزی شبیه این.
    reza ایول! OK ولی‌ نفهمیدم دلیلش رو مثلا بنویسم چی‌؟؟ ؟ پول "سودی" کردن؟

Exclamation پاسخ : آشنایی بچه های LUT , اطلاعات مفید در باره شهر و دانشگاه

سلام
    من هم قبول شدم ، حالا نمی دونم برم یا نه؟ من تافلم رو فقط تونستم برای اونجا بفرستم که خوب خوشبختانه جوابش هم مثبت بود یعنی جای دیگه ای نیست حالا اگر کسی تجربه داره به من هم بگه که اصلا اینجا چه قدر با قطب فاصله داره؟ و اونایی که رفتن از فنلاند و LUT راضی هستن؟ روزی که می خواستم apply کنم وبسایتش رو دیدم و فکر کردم از بقیه جاها اساسی تره اما الان دلهره دارم

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmardani نمایش پست ها
    سلام
    من هم قبول شدم ، حالا نمی دونم برم یا نه؟ من تافلم رو فقط تونستم برای اونجا بفرستم که خوب خوشبختانه جوابش هم مثبت بود یعنی جای دیگه ای نیست حالا اگر کسی تجربه داره به من هم بگه که اصلا اینجا چه قدر با قطب فاصله داره؟ و اونایی که رفتن از فنلاند و LUT راضی هستن؟ روزی که می خواستم apply کنم وبسایتش رو دیدم و فکر کردم از بقیه جاها اساسی تره اما الان دلهره دارم
    سعید جان مطالب این تاپیک رو خوندی شما؟
    اگه نخوندی که حتما بخون.به وب سایت ها, نقشه و سایر اطلاهاتی که من و بقیه بچه ها قرار دادیم حتما توجه کن و بعدش تصمیم بگیر. اگه بگی کدوم رشته هستی هم خوب می شه.
    I am not in this site anymore.Alireza

بچه ها سلام
    منم Information technology قبول شدم . یه سری اطلاعات می خوام در مورد اینکه می شه کار پیدا کرد اونجا یا نه . میشه کمک کنید

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_1234 نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    منم Information technology قبول شدم . یه سری اطلاعات می خوام در مورد اینکه می شه کار پیدا کرد اونجا یا نه . میشه کمک کنید
    سلام

ببینید.خوش اومدید به چمع ما...راجع به کار شما در ایام تحصیل به طور رسمی 25 ساعت در هفته اجازه کار و در ایام تعطیلی به صورت فول تایم اجازه کار خواهید داشت.اما این کار می تونه یه کار خیلی ساده و پیش پا افتاده هم باشه!بنا براین بد ترین حالت رو در نظر بگیرید.
    صمنا بچه هایی که اونجا هستند می گن اگه واقعا بخوای در درست موفق باشی باید تمام وقتتو صرف تحصیل کنی و به خصوص سال اول کورس ها بسیار سنگین و پر کار خواهد بود.مطلب دیگه اینکه به دلیل مشکل زبان شما تا اونجا زبان خودشون رو بلد نباشی احتمال یافتن کار خیلی کمه.
    نتیجه گیری اینکه رو این حساب که با کار در اونجا هزینه زندگی رو میشه تامین کرد و درس هم خوند یکم خوش بینی هستش و بهتره رو این موضوع زیاد حساب باز نشه.
    ممکنم هست یک نفر اینقدر عرضش زیاد باشه و یا شانسش خوب باشه که بتونه ها.اما خوب اینجور افراد خیلی نادر و کمیابند

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    سلام

ببینید.خوش اومدید به چمع ما...راجع به کار شما در ایام تحصیل به طور رسمی 25 ساعت در هفته اجازه کار و در ایام تعطیلی به صورت فول تایم اجازه کار خواهید داشت.اما این کار می تونه یه کار خیلی ساده و پیش پا افتاده هم باشه!بنا براین بد ترین حالت رو در نظر بگیرید.
    صمنا بچه هایی که اونجا هستند می گن اگه واقعا بخوای در درست موفق باشی باید تمام وقتتو صرف تحصیل کنی و به خصوص سال اول کورس ها بسیار سنگین و پر کار خواهد بود.مطلب دیگه اینکه به دلیل مشکل زبان شما تا اونجا زبان خودشون رو بلد نباشی احتمال یافتن کار خیلی کمه.
    نتیجه گیری اینکه رو این حساب که با کار در اونجا هزینه زندگی رو میشه تامین کرد و درس هم خوند یکم خوش بینی هستش و بهتره رو این موضوع زیاد حساب باز نشه.
    ممکنم هست یک نفر اینقدر عرضش زیاد باشه و یا شانسش خوب باشه که بتونه ها.اما خوب اینجور افراد خیلی نادر و کمیابند
    مرسی از اطلاعاتی که دادید . راستش من از طریق همین سایت تصمیم به اقدام برای فنلاند گرفتم و همه مطالب مربوط به کار خوندم . مدرک MCTS دارم از مایکروسافت و از نظر مالی شرایط مناسبی ندارم . یعنی باید حتمآ اونجا کار کنم . راجع به این شهر دقیقآ سوال دارم . اینکه امکان کار پیدا کردن هست یا نه ؟ هر کاری . مهم نیست که مرتبط با رشتم باشه . بازم ممنون

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

مرسی از اطلاعاتی که دادید . راستش من از طریق همین سایت تصمیم به اقدام برای فنلاند گرفتم و همه مطالب مربوط به کار خوندم . مدرک MCTS دارم از مایکروسافت و از نظر مالی شرایط مناسبی ندارم . یعنی باید حتمآ اونجا کار کنم . راجع به این شهر دقیقآ سوال دارم . اینکه امکان کار پیدا کردن هست یا نه ؟ هر کاری . مهم نیست که مرتبط با رشتم باشه . بازم ممنون
    دوستان. هرچیزی ممکنه. فقط باید خواست. من پرسیدم از یکی از آشناهام گفت که فنلاندیا وضع انگلیسیشون بد نیست و اکثرا زبان بلدن. پس امکان کار کردن غیر ممکن نیست اما من فکر کنم چون این شهر یه جای دانشگاهیه و دانشجو زیاد هست یه خورده شرایط فرق کنه. آقا علی که انصافا دمش گرمه. بقیه دوستان هم بگردن ببینن میتونن اطلاعات بیشتری از منابع موثق بگیرن.
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شقایق جان

من از بچه هایی که اونجا هستم پرسیدم میگن که ممکنه تو 6 ماهه اول نتونی کار پیدا کنی.باید پشتوانه داشته باشی که اگه نشد اونجا دچار مشکل نشی.
    ضمنا کارهایی که تحت عنوان کار دانشجویی هست مسلما هستش اما متقاضی زیاد داره و چون باید زبان هم بلد باشی ممکنه سخت گیرت بیاد.بهترین کار اینه که از الان شروع کنی به جستجو برای کار و اینکه چه گزینه هایی میشه واسه آدم وجود داشته باشه و چه قدر شانس داری برای این موضوع.شاید مدرک مایکروسافتت هم به درد بخوره.اما زمان می بره.
    برای فاند هم اقدام کن.دلایلتو توضیح بده و اگه معدل و اینهات خوب باشه احتمال دریافت کمک هزینه دانشگاه هم وجود داره.

موفق باشی.

Junior Member

با سلام به همگی‌

آقای علیرضا، از من خواستن که برای دادن یه سری از اطلاعات که شاید اونایی‌ که از lut اککپتنک گرفتن داشته باشن، بیام اینجا و عضو شم. از اونجایی‌ که من خودم این دوران او‌ گذروندم، خوش حل میشم بتونم کمکی‌ کنم.

من در lut تحصیل می‌کنم، و اینجا هم زندگی‌ می‌کنم.

ممنون میشم اگه بچه‌های که امدنشون کانفیرم شده او‌ ۱۰۰% میان، به من خبر بدن. برای هماهنگی اینجا شاید نیز باشه.

ممنون
    ساناز
    ------------------------
    سلام شقایق جان

آقای علیرضا منو در fb پیدا کردن، و یه سری سوالات ازم پرسیدن. خوش حالم که تقریبا همرو به همه در این فروم انتقال دادن.

anyways, من تنها دختر ایرانی‌ ایت دپارتمان هستم که اینجاست.
    اگه سوال مهمی‌ هست، بپرسید.
    البته من تا ۲ هفتهٔ دیگه ایرانم.
    ایشالا بشه بیشتر در ارتباط بود

ساناز
    ویرایش توسط silence scream : January 13th, 2011 در ساعت 07:15 PM دلیل: ادغام بمنظور خلاصه سازی

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

سلام. من دیشب یه سوالی واسم پیش اومد. مکانیک LUT تا مستر داره یا Phd هم داره؟!! اخه تو سایتش چیزی ندیدم. اگه لینک مربوط رو هم بزارید ممنون میشم.
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)