صفحه 4 از 44 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 431

موضوع: دانشگاه LUT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Guilan University-Fluid Mechanics

پیش فرض پاسخ : آشنایی بچه های LUT , اطلاعات مفید در باره شهر و دانشگاه

سلام سلام
    من میلاد هستم و به احتمال 99% LUT رو برای مستر انتخاب میکنم.من مکانیک Machine Design قبول شدم ولی چون علاقم به سیالات هست یه مقدار ناراحت و نگران بودم ولی وقتی با دپارتمان حرف زدم گفت که خیلی از واحد ها رو می تونی از هر دپارتمان دیگه انتخاب کنی...کلا برخوردشون عالی بود....اینقد تو ایران باهامون بد حرف می زنن که از خارجی ها انتظار نداریم ولی انگار اونا کارشون درسته....در مورد کار از خیلی ها شنیدم که اگه زبان بلد نباشی فقط باید به فکر کار تو دانشگاه باشی.من با دوستم آرمین اینجا قبول شدیم...امروز نامه پذیرش اون اومده ولی مال من هنوز نیومده.....اون ایمیل در مورد grant هم برام اومده

راستی چنتا از دوستان پیام خصوصی دادن که من نتونستم خصوصی جواب بدم ...پس گفتم همه رو اینجا جواب بدم.....از همشون معذرت میخوام که نتونستم پیام خصوصی بدم آخه سیستمم هنگ کرده بود.

یه سوال هم دارم از ساناز خانم یا علی جان در مورد هزینه زندگی....با چقد پول میشه اونجا زندگی دانشجویی کرد؟ و این قضیه tutor چیه؟ راسته که میگن یکی میاد دنبالت تو فرودگاه تا کار ها رو انجام بده و راهنماییمون کنه؟

بازم شرمنده از کسایی که پیام دادن و من نتونستم جوابشون رو بدم.

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad06 نمایش پست ها
    سلام سلام
    من میلاد هستم و به احتمال 99% LUT رو برای مستر انتخاب میکنم.من مکانیک Machine Design قبول شدم ولی چون علاقم به سیالات هست یه مقدار ناراحت و نگران بودم ولی وقتی با دپارتمان حرف زدم گفت که خیلی از واحد ها رو می تونی از هر دپارتمان دیگه انتخاب کنی...کلا برخوردشون عالی بود....اینقد تو ایران باهامون بد حرف می زنن که از خارجی ها انتظار نداریم ولی انگار اونا کارشون درسته....در مورد کار از خیلی ها شنیدم که اگه زبان بلد نباشی فقط باید به فکر کار تو دانشگاه باشی.من با دوستم آرمین اینجا قبول شدیم...امروز نامه پذیرش اون اومده ولی مال من هنوز نیومده.....اون ایمیل در مورد grant هم برام اومده

راستی چنتا از دوستان پیام خصوصی دادن که من نتونستم خصوصی جواب بدم ...پس گفتم همه رو اینجا جواب بدم.....از همشون معذرت میخوام که نتونستم پیام خصوصی بدم آخه سیستمم هنگ کرده بود.

یه سوال هم دارم از ساناز خانم یا علی جان در مورد هزینه زندگی....با چقد پول میشه اونجا زندگی دانشجویی کرد؟ و این قضیه tutor چیه؟ راسته که میگن یکی میاد دنبالت تو فرودگاه تا کار ها رو انجام بده و راهنماییمون کنه؟

بازم شرمنده از کسایی که پیام دادن و من نتونستم جوابشون رو بدم.
    آقا میلاد نامه این دوستت رسیده ایران؟ نامه منو گفتن 3 می فرستادن. یعنی همین امروزو فردا میرسه اهواز؟
    ضمنا شما مکانیک رو که قبول شدی فیلدش رو از کجا فهمیدی؟
    من یه سوالم در مورد دانشکده داشتم و اینکه تا مستر داره یا دوره دکترا هم داره؟
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    سعید جان مطالب این تاپیک رو خوندی شما؟
    اگه نخوندی که حتما بخون.به وب سایت ها, نقشه و سایر اطلاهاتی که من و بقیه بچه ها قرار دادیم حتما توجه کن و بعدش تصمیم بگیر. اگه بگی کدوم رشته هستی هم خوب می شه.
    سلام علی جون ! خوبی ؟ مرسی از توجهت.
    شما هم پاییز می خوای بری؟ یا الان اونجایی؟
    من مهندسی شیمی خوندم
    دانشگاه آزاد
    اگر مثل دانشگاه آزاد هست اصلا نباشه برام بهتره، من دنبال مدرک نمی گردم چون یه نسبتا کت و کلفتش رو دارم بیشتر دنبال اینم که معلوماتم زیاد بشه یه جایی که آدم بتونه خلاقیتش رو گسترش بده.

مطالب رو ختما امروز تمامش رو می خونم

سلام ساناز خانوم
    یه سوال اونجا ایرانی هم پیدا می شه؟ این رشته ای که من قبول شدم دوتا ایرانی دیگه داشت که هردوشون ظاهرا نمیان. یک بنده خدایی یه جایی نوشته بود: اونجا کسی نیست که بشه باهاش حرف زد، آدم دپرس می شه، راسته؟اینجوریه؟
    (دوتا پست منفی بافانه نوشتم همه میگن این دیگه چه موجودیه؟ ولی فکر می کنم من هم LUT بشم)

راستی شما که رشته IT خوندین میشه وضعیت نرم افزار ها و موسیقی ها و ... رو یه توضیح بدید یعنی بازار کپی رایت چه جوریه مثلا می شه قیلم و موسیقی گرفت؟ (البته من بیش از 4000 دلار تخلف کپی رایتی ندارم و بیشتر هم از نرم افزار های open source استفاده می کنم مثل لینوکس)
    ویرایش توسط saeedmardani : May 9th, 2010 در ساعت 08:42 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد تهران مرکز

سلام به همه دوستان
    منم رشته مکانیک قبول شدم. به نظر میاد زدیم رو دست برادرای چینی!!
    به منم گفتن 3 می نامه پذیرش رو فرستادن، کسی میدونه حدودا کی میرسه؟ قبل از اینکه بیاد میشه برا ویزا کاری کرد؟ آخه 3-4 ماه بیشتر وقت نداریم و ویزا هم کلی طول میکشه!

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

اول باید از ساناز تشکر کنم که قبول زحمت کرد و اومد تو سایت تا اطلاعات خوبشو به ما هم بگه.

بعد در جواب دوستی که اینجا رو با آزاد مقایسه کرده می گم که دوست عزیزم بیخیال!!!! این دانشگاه 40 سال سابقه داره, رنک داره, امکانات داره, اینترنشناله....آقا شک نکن که به عنوان شروع تحصیلات بین المللی شروع خوبی هست.
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1977 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    منم رشته مکانیک قبول شدم. به نظر میاد زدیم رو دست برادرای چینی!!
    به منم گفتن 3 می نامه پذیرش رو فرستادن، کسی میدونه حدودا کی میرسه؟ قبل از اینکه بیاد میشه برا ویزا کاری کرد؟ آخه 3-4 ماه بیشتر وقت نداریم و ویزا هم کلی طول میکشه!
    نگران نباش.اگه تهرانی تا فردا پس فردا می رسه.واسه یکی دو تا از بچه ها امروز رسیده بوده.اگه هم شهرای دیگه باشی نهایتا به امید خدا تا آخر هفته حتما می رسه.به نظر من از الان اگه میخواهید بیایید وقت سفارت بگیرید که دیر نشه دیگه.کار خاصی نمیشه کرد برای ویزا.فقط سایت سفارت رو ببین و مدارکشو آماده کن.

Junior Member

سلام

ویزا فقط ۱ ماه تا ۴۰ روز طول میکشه. اما تاریخه مصاحبه مهمه. اگه تاریخه مصاحبه به موقع نباشه به ثبت نام نمیرسید . اینجا هم معمولا اگه به ثبت نام نرسید، براتون صبر نمیکنن

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_saw4 نمایش پست ها
    سلام. من دیشب یه سوالی واسم پیش اومد. مکانیک LUT تا مستر داره یا Phd هم داره؟!! اخه تو سایتش چیزی ندیدم. اگه لینک مربوط رو هم بزارید ممنون میشم.
    PhD هم دارن.اما باید position باشه.اینجا هم مثل سایر کشورهای اروپایی دانشجوی دکتری بر اساس پروژه های تحقیقاتی می گیرند.بنابراین برنامه باید این باشه که بریم برای دکتری یه جای بهتر.لینکی ندارم در این زمینه.ولی می دونم داره.فکر کنم ساناز هم تائید بکنه بد نباشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT,Mechatronics

سلام
    بچه ها نامه ی من از lut اومد
    این مدارک مهم داخل پاکت:
    1. نامه acceptance
    confirmation letter2
    enrollment form3
    احتمالا امروز فردا دسته همتون برسه.
    سوال من راجع به
    : confirmation of acceptance
    تو این نامه به اونا اعلام میکنی من قبول میکنم بیام اونجا درس بخونم یا نه!
    خوب تا اینجا مشکلی نداره،ولی وسط های صفحه این جمله اومده:
    i canot change or cancel this confirmation

این یعنی چی؟؟؟؟؟
    confirm کنی میان ما رو بزور میبرند؟

و البته هنوز چندتا سوال از قبل مونده که به جوابش نرسیدیم:

اولیش راجه به section 4 فرم گرنت(funds) ، اخرpersonal fund رو چقدر بزنیم؟ تاثیری رو گرنتی که گفتند شاید بدیم داره اصلا؟ این قضیه تاثیری روی b.s که از بانک واسه سفارت میگیریم داره؟

از ساناز عزیز خواهش میکنم کمکمون کنه.
    دومیش راجع به مصاحبه است
    چی میگند تو مصاحبه؟( شنیدم به انگلیسی برگزار میشه)

سومیش راجع به بیمه درمانیه که باید اینجا تهیه کنیم(هزینش حدود 600 هزار تومان میشه)
    نمیشه از بیمه های خود فنلاند جای بیمه های بین المللی استفاده کرد؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)