صفحه 5 از 44 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 431

موضوع: دانشگاه LUT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی بچه های LUT , اطلاعات مفید در باره شهر و دانشگاه

در مورد فاند، من خودم چند دفعه گفتم که باعث تعجب من هست ، اما شما شانس تونو امتحان کنید.
    سکشن ۴: در حقیقت شما در زمان تمدید ویزاتون باید ۶۰۰۰ تا در حساب بنکیتونو داشته باشید، و به غیر از اون هر ماه پلیس هسبتونو چک می‌کنه که از ۵۰۰ به بالا باشه. نمیدونم چی‌ می‌شه اگه کمتر از این باشه.

حالا شما باید ببینید از این ۵۰۰ تا که در ماه باید در حساب داشته باشید، چقدر اشو خودتون میتونید تامین کنید، و چقدر آو‌ نمیتونید ، که اونو به عنوانه درخواست فاند بزنید اینجا.

شما وقتی‌ به اینجا رسیدید، باید هر کدوم ۶۰۰۰ داشته باشید که به حساب بریزید.

موقعیت بانکی ایران هم به همین اندازه باید باشه.

یعنی‌ باید رسیده بانکی‌ یه ایران ۶۰۰۰€ باشه که بهتون ویزا بدن.

در مورد کانفیرم کردن امدنتونم، باید بگم که وقتی‌ کانفیرم کردید، یعنی‌ باید بیاید.

به زور نمیان نمیبرنتون، اما یادتون باشه اینجا اورپین یونیون هست، و این کارتون در مقیعتیا دیگیهٔ دانشگاها که اسپت دارید تاثیر زیادی میذاره.

در مورد بیمه هم در پیام قبلی‌ توضیح دادم.

مصاحبه به انگلیسه هست. اما می‌شه مترجم داشت که من توصیه نمیکنم.

کلا ازتون می‌پرسن که چرا میخواید برید اونجا، چرا فنلاند، و چرا لپپینرنتا.

می‌پرسن آیا قصد موندن دارید یا نه، که این سوال مهمی براشون

میتونید بگید، نه. بد از مستر بر میگردید کشورتون، یا اینکه اگه پوزیشن باشه میخواید دکترا بخونید بد برگردید کشورتون.

براشون مهم اینه که شما فقط قصد درس خوندن دارید نه موندن و کار کردن. پس بیشتر هوستونو جم کنید.

من اپلیکیشن فرم آو‌ هم دارم، اما هنوز نمیدونم با این فروم چجوری کار کنم که اتچ کنم براتون.

اما چیزی که مهم اینه که شما،همهٔ مدارکی که من تو پیام قبلی‌ زدمو آماده کنید. در روزی که تاریکه مصاحبه دادن بهتون، همون جا میتونید فرمو بگیرید و همون جا پرش کنید.

من برای امشب تا فردا شب نمیتونم دیگه پیامی براتون بدم، چون امتحان دارم.

اما سعی‌ می‌کنم هر چه زودتر پیام هارو بخونم.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

سلام

سانار جان یک پست گذاشته بودند که چون پینگلیش بوده حذف شده.من پست جالب ایشون رو تایپ کردم تا اونایی که ندیدن ببینند.البته خیلی مفصل بود و من قسمت آخرشو دیگه خلاصه کردم:

"بله اینجا ایرانی هست.هر از چند گاهی هم دور هم جمع میشیم.به غیر از اون بچه های گاهی اوقات با هم به گشت وگذار میرن.
    اینجا ایرانی ها کم هستند.حدودا 15 دانشجوی ایرانی هستن اینجا در حال حاضر.چند تا خانواده هم هستند که 20 تا 40 ساله اینجان.
    رشته ای که شما قبول شدی یه خانمی هست که دانشجوی دکتراست.دیگه کسی نیست فعلا.
    اینجا تابستوناش قشنگه و بیشتر طیعت زیبایی داره تا اینکه ساختمان های قشنگ ببینید.اما زمستونش کمی سخته و اگه با ایرانی ها قاطی نشید ممکنه افسردگی هم بگیرید.
    فنلاندی ها زیاد اهل رفاقت نیستن.خودتون میایید می بینید.اگه باهاشون بگردید ممکنه فردای اون روز نشناسنتون و بیشتر با خودشون اکیپ میشن تا با خارجی ها.شاید همین دلیل اصلی نزدیکی ما ایرانیها در اینجا باشه.بچه های ایرانی با هم خوبند و هوای هم رو دارند.کسی نیست که از جمع ایرانی های اینجا جداشده باشه, شما هر جای دنیا هم که باشی هم زبون غیر از این باشه اقسرده میشید.خارجی هم که هر چی باشه جای همزبون رو نمیگیره.
    محیط دانشجویی اینجا بسیار عالیه و امکانات زیاده و در روابط گروهی هم کمک می کنه که بیشتر خوش بگزره.

بله من IT هستم. اجازه داشتن یک نسخه از نرم اقزارای مایکروسافت رو دارید.یک آنتی ویروس خیلی قوس هست که هر کی بخواد میتونه داشته باشه.سرعت اینترنت عالیه و از هیچ امکاناتی در صورت وجود دریغ نمیکنند.تقریبا به هر منبعی هم دسترسی دارید.من خودم از LORD استفاده میکنم.البته اگه ببینند مشکل ایجاد میشه.اما من مشکلی نداشتم تا حالا.
    فیلم و موزیک رو هم از اینترنت هر چی بخواید می تونید بگیرید.اگه از فروشگاه ها بخواید میتونید CD های اوریجینال بگیرید.یعنی همش اوریجیناله.

در مجموع سرعت اینترنت خیلی خوبه و ...

امیدوارم کمک کرده باشه."

با تشکر دوباره از ایشون.
    I am not in this site anymore.Alireza

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz23 نمایش پست ها
    در مورد فاند، من خودم چند دفعه گفتم که باعث تعجب من هست ، اما شما شانس تونو امتحان کنید.
    سکشن ۴: در حقیقت شما در زمان تمدید ویزاتون باید ۶۰۰۰ تا در حساب بنکیتونو داشته باشید، و به غیر از اون هر ماه پلیس هسبتونو چک می‌کنه که از ۵۰۰ به بالا باشه. نمیدونم چی‌ می‌شه اگه کمتر از این باشه.

حالا شما باید ببینید از این ۵۰۰ تا که در ماه باید در حساب داشته باشید، چقدر اشو خودتون میتونید تامین کنید، و چقدر آو‌ نمیتونید ، که اونو به عنوانه درخواست فاند بزنید اینجا.

شما وقتی‌ به اینجا رسیدید، باید هر کدوم ۶۰۰۰ داشته باشید که به حساب بریزید.

موقعیت بانکی ایران هم به همین اندازه باید باشه.

یعنی‌ باید رسیده بانکی‌ یه ایران ۶۰۰۰€ باشه که بهتون ویزا بدن.
    اون قسمت date when the decision will be made
    رو چی بنویسیم.
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_saw4 نمایش پست ها
    اون قسمت date when the decision will be made
    رو چی بنویسیم.
    رضا
    اونجا خالی باشه.برای کسایی هستش که برای فاند های دیگه هم اقدام کردن که شامل ما نمیشه.پرسیده نتیجه فاند دیگه ای که خواستید کی معلوم خواهد شد که خوب خالی می زاریم.

Junior Member

من آمار پاس نکردم ولی شاید این اماری باشه از وسعت زندگی در این شهر(در مرکزیت شهر اینطور که در لینکهانوشته):

تعداد 8 تا کافه و 13 رستوران و 10 fastfood و 2 تا سینما میباشد و البته چند دانشگاه نسبتا بزرگ در هوای 5 درجه سانتیگراد امروز با جمعیت 72000

مرسی از ساناز خانوم. اگه وقت کردید به سوال من هم جواب بدید:
    1-از دانشجوها کسی هست که در خود دانشگاه کار کنه یا حتی کسی دیدید که درمثلا fastfood کار کنه؟
    2-میتونید بگید دپارتمان رشته شما حدودا چند پروفسور داره؟
    3-این بیمه که شما برای تمدید استفاده کردید چیه؟(به جز swiss care که در شنگن هم معتبر باشه)

من اصفهان هستم. امروز 10 می نامه LUT برام رسید.

Junior Member

سلام دوستان ،
    من هم برای information technology پذیرش گرفتم.اما Software Engineering دانشگاه Malardalen University سوئد رو هم قبول شدم ونمیدونم کدوم بهتره !!! خوشحال می شم اگر کسی بتونه من رو راهنمایی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT,Mechatronics

این مطلب introduction یک مقاله است راجع به دپارتمان مکانیک وکارای فنی که کردن:
    واسه بچه های مکانیک جالبه احتمالا:

Lappeenranta University of Technology is one of the three technical universities in Finland. It comprises six departments: Mechanical engineering, Energy technology, Chemical technology, Electrical
    engineering, Computer Sciences and Business Administration. There are about 6,000 students (including undergraduate and graduate) enrolled at the university.
    The department of mechanical engineering has about 300 students and the number of staff is around 100 including budget and outside funded posts. There are 15 professors in the department. It comprises three sections, namely, Machine Design, Manufacturing and Wood Technology. Each section comprises several laboratories. Institute of Mechatronics and Virtual Engineering (IMVE) is a laboratory, which belongs to Section of Machine Design.
    IMVE employs two professors, (one in mechatronics and one in virtual engineering), three post docs (including two docents), 12 researchers, six research associates and a single assistant and technician; in total, 22 members.
    All researchers of IM............

در این لینک کل مطلب بخوانید:
    http://journal.fluid-power.net/journ...rcentre16.html

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedehm نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    من هم برای information technology پذیرش گرفتم.اما Software Engineering دانشگاه Malardalen University سوئد رو هم قبول شدم ونمیدونم کدوم بهتره !!! خوشحال می شم اگر کسی بتونه من رو راهنمایی کنه.
    بنا بر رنکینگ وبومتریکس LUT تقریبا 100 تا بالاتره از Malardalen...اما این یک رنکینگ کاملا معتبر نیست. اما از نطر شهر باید خودت از بچه هایی که اونجا تو سوند و اون شهر هستند تحقیق کنی و با اطلاعاتی که ما اینجا جمع کردیم مقایسه کنی و تصمیم نهایی رو بگیری

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpouya نمایش پست ها
    خوش به حالتون
    میخوام برا پاییز 2011 اقدام کنم
    2ماهه که apply abroad رو میخونم
    در مورد هر کشور به کلی سوال بر خوردم که کسی جوابشو نمیده یا نمیدونه
    MBA هم میخوام بخونم که اینم کلی به بقیه مشکلات اضافه میکنه
    کاملا گیج شدم
    این دانشگاه فکر میکنم یه دانشکده مدیریت داره و یه رشته خاص در این زمینه ارایه میده که دقیقا MBA نیست و خودش تو وب سایتش نوشته خیلی Unique هست.برای اطلاعات بیشتر حتما وب سایت دانشگاه رو نگاه کن.ایشالا شما هم سال دیگه این موقع ادمیت شدی و میری یه جای خوب.موفق باشی دوست عزیزم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)