صفحه 1 از 47 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 467

موضوع: University of Nebraska, Lincoln

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

Red face University of Nebraska, Lincoln

سلام دوستان
    لطفا کسانی که از دانشگاه نبراسکا این ترم پذیرش گرفتند و قصد دارند اونجا برن تجربیات شون رو با هم شر کنن تا بتونیم به هم دیگه کمک کنیم.

من از خودم شروع می کنم. بعد از 2 بار دیفر از این دانشگاه پذیرش دکترای عمران در گرایش water resource دارم. با سالی 18000 دلار RA و شهریه هم wave شده.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

پیش فرض پاسخ : University of Nebraska, Lincoln

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا کسانی که از دانشگاه نبراسکا این ترم پذیرش گرفتند و قصد دارند اونجا برن تجربیات شون رو با هم شر کنن تا بتونیم به هم دیگه کمک کنیم.

من از خودم شروع می کنم. بعد از 2 بار دیفر از این دانشگاه پذیرش دکترای عمران در گرایش water resource دارم. با سالی 18000 دلار RA و شهریه هم wave شده.
    شرمنده لطف میکنین شرایطتونو بفرمایید که چجوری پذیرش گرفتین.

نمره جی ار ای و تافل...
    معدل....
    و خلاصه ای از رزومتونو بذارین....

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    شرمنده لطف میکنین شرایطتونو بفرمایید که چجوری پذیرش گرفتین.

نمره جی ار ای و تافل...
    معدل....
    و خلاصه ای از رزومتونو بذارین....

با تشکر
    میتونید به نتایج پذیرش مراجعه کنید.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

دوستان یکی از دوستان من ایمیلی برام در مورد omaha فرستاده که دوست دارم باهاتون share کنم. این اطلاعات توسط فردی که در omaha به دنیا اومده به دست ما رسیده.

housing:
    In general, the area near the university should be fine. If you move further from the university, I'd recommend areas west of the university and south of Dodge street, because those are likely to be safest. I would definitely avoid anything more than bout half a mile north of Dodge Street, especially east of the university. Those areas are notoriously unsafe. Also, it will likely be easier to access shopping via public transportation if you stay near Dodge Street, west of the university. There are lots of shopping areas right on Dodge Street, west of the university, and it is my impression that those areas are relatively well-served by buses. There are some bad neighborhoods east of the University, between UNO and downtown, so I'd try to avoid anything in that area, even though it might be cheaper. Downtown itself is fine but probably more expensive.

weather:
    Winters in Omaha start in October or November, with the nastiest weather occurring in December or January. There is a fair amount of snow and very cold winds. Temperatures in winter range from 30*F (-2C) to about 5*F (-15C), with a few days every year with nasty wind chills in the range of -25 to -40*F (-32 to -40 C). Those kind of temps do not last for a long time in Omaha, a few days at a time, but they do exist. Summers in Omaha are warm and humid, and generally last from May to September. It's warmest and most humid from late July through early September. Summer also includes lots of awesome thunderstorms and the occasional tornado. Summer temps are generally in the upper 70s (24*C) to the mid-90s (32*C) with a couple of days each August in the low 100s Fahrenheit (36-42 C).

موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

اینم نقشه خطوط اتوبوس omaha میباشد.

لطفا دوستان اگر اطلاعات دیگری هم دارند شر کنند.

موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Finance, UCF

سلام
    من از اين دانشگاه رشته صنايع PhD پذيرش گرفتم. RA 14000 براي 9 ماه و شهريه wave. ويزا هم گرفتم و الان منتظر clearance هستم.

در مورد پيداكردن خانه مي خواستم بدونم كسي اطلاعاتي داره؟ شنيدم كه براي خانه اگر اونجا باشي و خودت بري ببيني بهتره تا اينكه از طريق اينترنت پيدا كني. ولي موقع ورود به لينكلن كجا بايد رفت؟ كسي هست بياد فرودگاه دنبالمون؟

راستي Jason Mac
    omaha تا لينكلن 1 ساعت drive هست. شما چرا همه اطلاعاتي كه گذاشتيد مربوط به omaha ميشه نه lincoln? مگه شما مي خواي بري omaha زندگي كني؟
    ویرایش توسط zebarjadi : February 6th, 2014 در ساعت 08:37 AM دلیل: ترکیب ارسال‌ها

Junior Member

سلام، من هم از UNL رشته عمران آب، PhD پذيرش گرفتم. 3 آگوست مي‏رم Omaha.
    با Jason هم دوره ايم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahs نمایش پست ها
    در مورد پيداكردن خانه مي خواستم بدونم كسي اطلاعاتي داره؟ شنيدم كه براي خانه اگر اونجا باشي و خودت بري ببيني بهتره تا اينكه از طريق اينترنت پيدا كني. ولي موقع ورود به لينكلن كجا بايد رفت؟ كسي هست بياد فرودگاه دنبالمون؟
    استاد من گفت بهتره از ايران اقدام نكني و بياي اينجا، من برا چند روز يه جاي موقت برات پيدا مي‏كنم، بعد خودت تصميم بگير كه كجا ميموني.
    يه فرم هم گذاشتن تو سايت دانشگاه كه اگه اين فرم رو پر كنين، از طرف دانشگاه ميان تو فرودگاه، دنبالتون.
    http://nse.unl.edu/internationalstud...rivalform.aspx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahs نمایش پست ها
    راستي Jason Mac
    omaha تا لينكلن 1 ساعت drive هست. شما چرا همه اطلاعاتي كه گذاشتيد مربوط به omaha ميشه نه lincoln? مگه شما مي خواي بري omaha زندگي كني؟
    بعضي از رشته‏هاي UNL علاوه بر lincoln تو omaha هم campus دارن. مثل عمران و محيط‏زيست. بعضي رشته‏ها هم فقط تو Omaha ارائه مي‏شن. مثل معماري.
    من و Jason چون استادمون تو Omaha هست، بايد بريم اونجا. مي‏تونين از لينك پايين بفهمين كه كدوم رشته مهندسي تو كدوم campus هستش. استاد هم ميتونه راهنمايي كنه.
    http://engineering.unl.edu/academicunits/index.shtml

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

درود بر دوستان عزیز،
    قضیه این هست که کلا رشته عمران در کمپوس Omaha ارائه میشه. علت اینکه منم در مورد Omaha اطلاعات زیاد دادم این هست. در مورد بقیه مسایل هم که دوست عزیزم civilboy اطلاعات کافی و وافی دادند. من توصیه میکنم که چند روزی به صورت موقت در دانشگاه سکونت کنید. البته اگر دانشگاه جا بده. استاد من که بهم این قول رو داده. محضا من 3 روز هتل رزرو کردم. از دوستام هم تو Omaha اطلاعات گرفتم و اونا گفتند که در عرض یک هفته میشه خونه مناسب پیدا کرد. البته متاسفانه از دوستانی که اینجا کامنت گذاشتند خانم mitraadib برنامه شون رو عوض کردند و به دانشگاه مینسوتا رفتند. منم که بعد از دوهفته در Omaha قرار شده که برم به واشینگتن برای انجام پروژه و احتمالا حدود یک سال اونجا خواهم بود.

موفق باشید دوستان به امید دیدار شما.

صفحه 1 از 47 1234567891011 ... آخرینآخرین