صفحه 46 از 47 نخستنخست ... 363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 467

موضوع: University of Nebraska, Lincoln

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : University of Nebraska, Lincoln

نقل قول نوشته اصلی توسط miladhoseinpou نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز و تشکر از آقای houtcivil عزیز بابت رسیدگی و پاسخ به پرسش های سایر دوستان
    من برای PhD in Mechancial Engineering for Fall2017 برای این دانشگاه اپلای کردم و graduate office ایمیل زده که
    you’re academically eligible for admission to the University of Nebraska-Lincoln Graduate Studies for Fall 2017 وضعیت فعلیم Application Status: Recommended for admission. Funding verification needed هست. با توجه به این جمله Graduate office : we haven’t received information regarding funding for your studies می خواستم بپرسم برای تامین بودجه باید منتطر جواب دانشکده باشم که آیا به من fund تعلق میگیره یا نه؟ یا شروع کنم به مکاتبه با اساتید برای گرفتن fund ؟؟؟ واینکه اگه لازمه مکاتبه کنم همزمان با اساتید مربوطه مکاتبه کنم. یا با یکی شروع کنم اگه بودجه نداشت برم سراغ بعدی؟؟؟سوال آخرم اینه که آیا ممکنه اصلا فاندی به من تعلق نگیره نه TA نه RA?(با این توضیح که رزومه نسبتا خوبی دارم)
    1. دانشگاه سراسری کاشان،مهندسی مکانیک، معدل 16(3.27/4)
    2.دانشگاه علم و صنعت ایران، مهندسی خودرو، معدل 18.7(4/4)
    3.آیلتس 6.5 (listening 6, Reading 6.5, speaking 6.5, writing 7)
    4. جی آر ای 308 (Verbal 139, Quant 169, Writing 3)
    5. یک مقاله ISI پذیرش شده ولی چاپ نشده در ژورنال با ایمپکت 0.7
    6.
    یه مورد ثبت اختراع در ایران، دانشجوی رتبه اول در مقطع ارشد، چاپ یک کتاب آموزشی مرتبط با رشته مکانیک، تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان
    دوست گرامی
    برای فاند شما به اساتید ( بصورت جداگانه " با یکی شروع کنم اگه بودجه نداشت برم سراغ بعدی") ایمیل بزنید.
    البته همزمان منتظر جواب دانشکده نیز میتونید باشید که آیا بهتون Teaching Assistant اختصاص میدهند یا خیر!!!
    رزومه شاخص و بسیار مناسبی رو دارید
    موفق باشید
    حامد

Junior Member

سلام به همه

هفته آخر دسامبر به یکی از اساتید دپارتمان عمران تو این دانشگاه یه ایمیل زدم، اونم در عرض چند ساعت جواب داد و گفت کارامون شبیه به همه و در نهایت گفت استرانگلی ریکامند تو اپلای! از اونجا که ظاهرن تا 10 ژانویه فرصت بود تا اپلای کنیم تا احتمال گرفتن فاند داشته باشم، منم هفته اول ژانویه بود که اپلای کردم! بعد از اینکه اپلای کردم باز هم به همین استاد ایمیل زدم که اپلای کردم، اونم بلافاصله جواب داد سَـــُــــندز گود! منم پیش خودم گفتم احتمالا باید زود بهم جواب بدن! اما جوابی ندادن! یه مقاله داده بودم ASCE که دو هفته پیش یه ریوایز سبک خورد، منم هفته قبل ریوایزد منیوسکریپت رو کامل کردمو فرستادم. ازونجا که این ژورنال تقریبا از معتبرترین ژورنال ها تو رشته عمران هست و این استاد هم یکی از داورهای همین ژورنال هست، منم گفتم بهترین فرصته که یه ایمیل به استاد بزنم. اینکارو انجام دادم، نوشتم که همچنان علاقه مند هستم که به عنوان یکی از اعضای تیم تحقیقاتی شما یاشم، آخرشم نوشتم که آخرین مقالم با فلان عنوان هفته قبل ریوایز خورد و در صورت تمابل میتونم مقاله اصلاح شده و نظر داورها رو براتون بفرستم. اینم ایمیل رو باز کرد اما جوابی بهم نداد. البته یه مقاله اکسپت شده هم تو ژورنال Construction & Building Materials با ایمپکت 2.5 داشتم تو رزومم.

حالا می خوام بدونم دوستای عزیز دیگه ای که اپلای کردن، مخصوصا رشته عمران، آیا کماکان نتیجشون مشخص نشده یا فقط واسه من اینجوری بوده؟ باید کار دیگه ای انجام بدم یا اینکه فعلا صبر کنم؟ احتمال داره استاد منو پیچونده باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساری-ارشد-تبدیل انرژی

سلام
    دوستانی برای phd مهندسی مکانیک اقدام کرده بودند و برای فال 2017 پذیرش گرفتند،جواب فاند هاشون اومد حالا TAیا RA باشه؟
    ممنون

سلام علیرضا جان
    من واسه دکتری fall2017 پذیرش گرفتم.واسه من که هنوز وضعیت اپلیکیشنم عوض نشده و هنوز هیچ خبری از فاند TA نیست. استادام که جواب ایمیل نمیدن واسه RA، نمی دونم چیکار کنم. شمام واسه فال پذیرش گرفتی؟ وضعیت شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza446 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی برای phd مهندسی مکانیک اقدام کرده بودند و برای فال 2017 پذیرش گرفتند،جواب فاند هاشون اومد حالا TAیا RA باشه؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladhoseinpou نمایش پست ها
    سلام علیرضا جان
    من واسه دکتری fall2017 پذیرش گرفتم.واسه من که هنوز وضعیت اپلیکیشنم عوض نشده و هنوز هیچ خبری از فاند TA نیست. استادام که جواب ایمیل نمیدن واسه RA، نمی دونم چیکار کنم. شمام واسه فال پذیرش گرفتی؟ وضعیت شما چیه؟
    به طور معمول، وضعیت TA ها تا آخر ماه می مشخص میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساری-ارشد-تبدیل انرژی

سلام میلاد جان
    من با دانشکده تماس گرفتم گفتن که اسمم تم لیست TA هست و به چند نفر آفر دادن و تا ۱۵ آپریل منتظر جواب اونا هستن, گویا از ۱۵ به بعد راند دوم آفر دادن شروع می کنن.منم به استادها ایمیل زدم جوابی نگرفتم.اگه تونستی به دانشکده زنگ بزن و با خانم Kathie صحبت کن,خوب جواب میده.
    منم ادمیشنم از اسپرینگ به فال دیفر کردم.
    دوستان اگر اطلاعات جدیدتری دارند لطفا ما ها را آپدیت کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساری-ارشد-تبدیل انرژی

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    به طور معمول، وضعیت TA ها تا آخر ماه می مشخص میشه.
    سلام
    ممنون از اطلاع رسانیتون
    شما میدونید امسال وضعیت فاند دانشکده مکانیک چطوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شهید چمران

دوستان آیا این دانشگاه برای صدور I-20 اسکن و ترجمه رسمی مدارک رو می‌خواد یا با همون چیزی که در پروسه اپلای آپلود کردیم I-20 رو می‌دن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo_popo نمایش پست ها
    دوستان آیا این دانشگاه برای صدور I-20 اسکن و ترجمه رسمی مدارک رو می‌خواد یا با همون چیزی که در پروسه اپلای آپلود کردیم I-20 رو می‌دن؟
    خیر. مدارک رسمی نیاز نیست.
    با توجه به موارد آپلود شده، نامه رو صادر میکنند!

سلام دوستان.
    من از این دانشگاه فارغ التحصیل شدم و دیگه در ایالت نبراسکا نیستم. امیدوارم سایر دوستان بتونند بهتون کمک کنند.
    با آرزوی موفقیت برای شما
    حامد نبی زاده