صفحه 55 از 260 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

Banned

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط s_h_sh66 نمایش پست ها
    خب کدوم دانشگاه؟ کدوم دانشگاه با این شرایط به من پذیرش میده؟
    به نظر میاد شما برای اکثر دانشگاه ها مشکلی نداشته باشید.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض German Grading System Conversion

با توجه به پرسش برخی از اعضا،

فایل پیوست، در وبسایت دانشگاه علوم کاربردی کیل (FH Kiel) وجود داره و تصور می کنم فرمول تبدیل معدل به سیتم آلمانی، برای همه ی دانشگاهها، از همین رابطه بدست بیاد.
    کد:
    1+{3*[(Nmax-N)/(Nmax-Nmin)]}
    Nmax. بالاترین نمره در سیستم معدل دهی (20 برای ایران)
    Nmin. پایینترین نمره قابل قبول در سیستم معدل دهی (10 برای ایران در کارشناسی)
    N. معدل شما

لازم به یادآوریست که سیستم نمره دهی در دانشگاههای آلمانی از 1 تا 6 بوده که نمره ی 1 ممتازترین آن محسوب می شود. درجه یک هم از همینجا اومده!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط silence scream : February 10th, 2011 در ساعت 02:14 AM
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

من یه دانشجوی رشته تکنولوژی آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم تهران هستم
    خیلی دام میخاد برای Masterبرم خارج از کشور
    من از یه خانواده خیلی ضعیف از نظر مالی هستم یعنی اصلا بدون گرفتن کمک هزینه نمی تونم حتی بهش فکر کنم
    از نظر خروج مشکل ندارم کارت معافیت از خدمت دارم//رزومه قوی هم ندارم ولی می تونم حداقل دوتا مقاله تا سال آینده تو کنفرانسهای داخل بدم//2سال هم عضو انجمن علمی رشته بودم // یه سالم دبیر برگزاری یه کنفرانس بودم// آشنایی با نرم افزارهای فلش و ساخت نرم افزار آموزشی دارم//تا حالا 1 مقاله هم تو یه کنفراس داخلی دارم// البته نمره 600تافل PBTدارم //یه کتاب هم ترجمه کردم.// 2تا کلاس آموزشی هم داشتم یکی در زمینه اینترنت در آموزش و دیگری در زمینه تولید چند رسانه آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم // یه کارگاه آموزشی هم در زمینه تولید فیلم آموزشی و میکس فیلم تو همون دانشگاه داشتم .
    با این رزومه میتونم به یه کمک هزینه درست و حسابی که خرج تحصیل و زندگی منو پوشش بده امیدوار باشم // جاش برام مهم نیست اروپا یا آمریکا فرق نمیکنه
    لطفا یکی کمکم کنه
    چون توی تالار آلمان این پست رو مطرح کردید من هم فقط برای آلمان جواب میدم.

در مورد شما آلمان بورس کامل رو از طریق موسسه DAAD که کارهاشو سفارت آلمان انجام میده اعطا میکنه ولی شانس پذیرش برای این بورس در مقطع فوق لیسانس به حدی پایینه که عملاً گفته میشه بورسی به فوق لیسانس تعلق نمیگیره.

کمک هزینه های دیگه هم چون بورس نیستن باید بعد ورود به المان براشون اقدام کنید.
    از راهنمایی شما بسیار ممنونم
    فقط یه چیز میمونه و اونم اینه که چقدر میشه به گرفتن اون کمک هزینه ها اعتماد کرد اصلا میشه اونا رو گرفت یا نه؟ کسی شرایطش رو میدونه؟ آدم میتونه به امید گرفتن کمک هزینه بره و بعدش بفهمه که نمیشه و... .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakaivanloo نمایش پست ها

از راهنمایی شما بسیار ممنونم
    فقط یه چیز میمونه و اونم اینه که چقدر میشه به گرفتن اون کمک هزینه ها اعتماد کرد اصلا میشه اونا رو گرفت یا نه؟ کسی شرایطش رو میدونه؟ آدم میتونه به امید گرفتن کمک هزینه بره و بعدش بفهمه که نمیشه و... .
    فکر کنم به صلاحیت علمی و شرایط تحصیلی بر میگرده.
    یعنی شما ممتاز باشی توی رشتت کمک هزینه رو بهت میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط xx114 نمایش پست ها
    فکر کنم به صلاحیت علمی و شرایط تحصیلی بر میگرده.
    یعنی شما ممتاز باشی توی رشتت کمک هزینه رو بهت میدن.
    این صلاحیت رو من چه جوری میتونم به اونا نشون بدم

Banned

با کسب نمرات خوب در ترم تحصیلی.

عامیانه بگم .... شاگرد اول شی جایزه کمک هزینه بهت میدن (اول هم نبود جز نفرات برتر رشتت دیگه)

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط xx114 نمایش پست ها
    با کسب نمرات خوب در ترم تحصیلی.

عامیانه بگم .... شاگرد اول شی جایزه کمک هزینه بهت میدن (اول هم نبود جز نفرات برتر رشتت دیگه)
    ببین اینکه شاگرد اول باشی را نه قبول ندارم. من کسانی را میشناسنم که حتی نمرات متوسط داشتند ولی کمک هزینه گرفتند . تو همین سایت
    پر هستند . چطوری دیگه من نمی دانم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering-K.N.Toosi university of technology

من لیسانس مکانیک دارم از خواجه نصیر و دو تا ثبت اختراع دارم. توی مسابقات دانشجویی خودرو های هیبریدی ایتالیا هم سوم شدم( یکی از اختراع ها همین ماشین هیبریدی بود) واسه پایان نامه لیسانس هم یه موتور سیکلت high performance ساختم که این هم ثبت اختراع کردم. عضو بنیاد نخبگان هم هنوز نشدم ولی امیدوارم که بشه. معدلم اصلا خوب نیست..13... تافل IBT 103 دارم و GRE هم امید وارم خوب بشم. شانس گرفتن کمک هزینه برای Automotive engineering برای من هست؟؟؟....ممنون از همگی

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

البته بودجه دانشگاهها برای تخصیص به دانشجو به عنوان کمک هزینه کمه و بورسها هم ایالتی یا دولتی داده میشه.
    شما میتونید روی یه کمک هزینه در صورتی که دانشجوی فعالی باشید حساب کنید ، البته این ایالت به ایالت متفاوته....

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط vaaaahid نمایش پست ها
    من لیسانس مکانیک دارم از خواجه نصیر و دو تا ثبت اختراع دارم. توی مسابقات دانشجویی خودرو های هیبریدی ایتالیا هم سوم شدم( یکی از اختراع ها همین ماشین هیبریدی بود) واسه پایان نامه لیسانس هم یه موتور سیکلت high performance ساختم که این هم ثبت اختراع کردم. عضو بنیاد نخبگان هم هنوز نشدم ولی امیدوارم که بشه. معدلم اصلا خوب نیست..13... تافل IBT 103 دارم و GRE هم امید وارم خوب بشم. شانس گرفتن کمک هزینه برای Automotive engineering برای من هست؟؟؟....ممنون از همگی

شما در تاپیک زیر سوالتون رو مطرح کردید :
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...640#post377640
    لطفاً از ارسال چند سوال یکسان خودداری بفرمایید.
    قطعاً با همون یک پست به شما پاسخ داده خواهد شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)