صفحه 18 از 260 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان

مطمئن هستید نمیشه بعدش برای phd اقدام کرد؟(البته چیزی تو سایت شون ندیدم) از لحاظ کلاس دانشگاهی،اساتید، امکانات در چه وضعیتی هستن؟ اگه مثل این علمی کاربردی خودمون باشه که فارق التحصیل های لیسانس می رن درس میدن که اصلا ارزش این همه زحمت رو نداره!

دوست عزیز اساتیدش همه دکترا دارن معمولا، ولی اینطوری که مثلا به جای محاسبات عددی پیشرفته کار با یک نرم افزار خاص رو یاد می دن و کاربردهاش!!! در 90 درصد موارد نمیتونید دکترا ادامه تحصیل بدید!!! در ضمن وزارت علوم هم اینها رو معادل لیسانس قبول داره!!! تعداد ترم ها هم کمتر(اگر اشتباه نکنم 3 ترم)
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member

ممنون از صحبت تون.به عنوان مثال darmstadt university of applied science اطلاعاتی راجع بهش خوندم برای خودش کلی کلاس گذاشته که تو رنکینگ و بقیه چیزها. ببینید:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Darmsta...plied_Sciences

Junior Member

با سلام

من میخواستم برای یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش بگیرم . میخواستم بپرسم وضغیت خوابگاه و جا در دانشگاههای آلمان چطوره؟اصلا خوابگاه میدن؟یک سوال دیگه مثلا الان شرایط پذیرش را ندارم و به صورت آنلاین اپلای کرد م . میتونم برای ترم بعد یا سال بعد دوباره به صورت آنلاین اپلای کنم . یا فقط هر نفر یک بار اپلای میکنه ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserdem نمایش پست ها
    با سلام

من میخواستم برای یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش بگیرم . میخواستم بپرسم وضغیت خوابگاه و جا در دانشگاههای آلمان چطوره؟اصلا خوابگاه میدن؟یک سوال دیگه مثلا الان شرایط پذیرش را ندارم و به صورت آنلاین اپلای کرد م . میتونم برای ترم بعد یا سال بعد دوباره به صورت آنلاین اپلای کنم . یا فقط هر نفر یک بار اپلای میکنه ؟ ممنون
    سوالتون در مورد خوابگاه به تاپیک دیگه ای مربوط میشه ولی خلاصه میگم که این کاملا به اون دانشگاه بستگی داره و تنوع خوابگاها و امکاناتش در شهرهای مختلف و برای دانشگاهای مختلف ممکنه متفاوت باشه.در این زمینه تو تاپیک زندگی در المان فکر میکنم توضیحاتی دادم قبلا.البته برای خوابگاه هم باید از چند ماه قبل اقدام کرد و اینطوری نیست که برید اونجا و فورا به شما خوابگاه بدهند.
    اگر شرایط پذیرش رو ندارید چرا اقدام کردید؟!به هر حال برای هر ترم میتونید دوباره اقدام کنید و فکر نمیکنم محدودیتی در این زمینه وجود داشته باشه.ولی بهتره هر وقت شرایط مورد نظر رو دارید اقدام کنید.ضمن اینکه فکر نمیکنم تمام پروسه اپلای رو بشه انلاین انجام داد و به هر حال باید مدارکی رو براشون ارسال کنید.

Junior Member

سلام. خواستم از دوستان مطلع سوال کنم، نظرشان راجع به ادامه تحصیل (مستر) تو دانشگاه warsaw university of technology چیه؟ من رنکینگ خوبی دیدم ازش(تو مهندسی 160) کلا نسبت به لهستان ذهنیتی ندارم که آیا ارزششو داره یا نه نسبت به اروپای غربی!(من برای دانشگاه دورتموند و هامبورگ آلمان مستر برق اپلای کردم.) در مقایسه با این دو جا چطوره؟

Junior Member

سلام
    آقا کسی میدونه کدوم دانشگاه تو آلمان به مدرک زبان آلمانی کمتر گیر میده؟

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2658 نمایش پست ها
    سلام
    آقا کسی میدونه کدوم دانشگاه تو آلمان به مدرک زبان آلمانی کمتر گیر میده؟
    شما می تونید کورس های انگلیسی که تو آلمان کم هم نیست دنبال کنید

سلام دوستان
    میخاستم بدونم با پذیرفتن آفر ادمیشن تو آلمان در حقیقت به چه جیزی متعهد میشیم؟ بعد از اون آفر دیگه ای نیمیشه اکسپت کرد؟(که در این صورت چند تا نامه ادمیشن از طریق پست خواهم داشت)
    به طور مثال اگه من از طریق ایمیل آفر ادمیشن دانشگاه X رو بپذیرم آیا این تنها امکان من تو آلمان و در حالت کلی تر تو اروپا خواهد بود؟

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

از نظر اخلاقی بله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)