صفحه 252 از 260 نخستنخست ... 152202242243244245246247248249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,511 تا 2,520 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (ارسال مدارک و سوالات مربوطه))

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1994 نمایش پست ها
    سلام من ۱۸-۱۹ سالمه می خوام برای المان اقدام کنم معدل سوم ۱۶ ومعدل چهارم ۱۵ .در کنکوسراسری قبول
    شدم(زبان شبانه)المانی هم در حد b1 .اما میخوام یه رشته دیگه بخونم.ایا باید اول بذیرش زبان بگیرم برم بعد از کالج عوض کنم، یا اصلا اول لازم نیست برای رشته ی خاصی اقدام کنم؟؟
    شما بر اساس رشته ای که می خواید بخونید در دوره های مختلف کالج پذیرش می شوید. برای پذیرش کالج هم اول باید از دانشگاه پذیرش بگیرید !

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (ارسال مدارک و سوالات مربوطه))

هر کاری برای جبران معدل میتونید انجام بدید.
    تو رزومتون اسم مقاله رو بنویسید در کنارش بنوویسید: Under Reveiw یا To be Published Soon
    برای محکم کاری هم میتونید بفرستید، اشکالی نیست، ولی به نظرم نیازی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfard نمایش پست ها
    با سلام...من یه مقاله با یکی از استادام کار کردم و برای یه کنفرانس فرستادیم ولی هنوز جوابش نیومده.توی رزومه ای که برای پذیرش(برای مستر) خواستن اسم مقاله رو نوشتم ولی حالا میخوام بدونم که بهتر نیست که خود مقاله رو هم بفرستم؟چون معدلم 13.63 هست،میخوام محکمکاری کنم؟نظرتون چیه؟

Junior Member hhadi آواتار ها

یه سوال کلی
    توی آلمان دانشگاه هایی که هم ترم زمستان میگیرن هم تابستان، فرقی در تعداد کسایی که ادمیشن میگیرن قائل نمیشن؟ یا به عبارت دیگه تعداد دانشجوهایی که در ترم تابستان میگیرن کمتر نیست از زمستان؟
    آخه خیلی دانشگاه ها دیدم که نوشته بودن توصیه میکنیم ترم زمستان اپلای کنید

کسی در این مورد چیزی میدونه؟
    ما با این وضعیت ارزی پولمونو بیخودی برای تابستون نزاریم؟ یا اینکه شانسمون یکیه با زمستون؟
    ویرایش توسط hhadi : October 4th, 2012 در ساعت 11:13 PM دلیل: غلط املایی :P

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

به جز بعضی از موارد خاص معمولا تعداد دانشجویی که دانشگاهها در ترم زمستان میگیرند بیشتره و بنابراین شانس قبولی هم در زمستان بیشتره
    اما اگر شرایط خوبی دارید برای تابستان هم اقدام کنید
    نهایتا پول چندتا پست و مدرک میخواهید بدید که در مقابل هزینه های بعدی چیزی نیستند
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member hhadi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    به جز بعضی از موارد خاص معمولا تعداد دانشجویی که دانشگاهها در ترم زمستان میگیرند بیشتره و بنابراین شانس قبولی هم در زمستان بیشتره
    اما اگر شرایط خوبی دارید برای تابستان هم اقدام کنید
    نهایتا پول چندتا پست و مدرک میخواهید بدید که در مقابل هزینه های بعدی چیزی نیستند
    با تشکر از پاسخ شما

اگر از طریق یونی اسیست بخوایم اپلای کنیم که 3 تا دانشگاه هم باشه میشه حدوداً 100 یورو که با این وضعیت نزدیک 450 هزار تومن در میاد، ارسال تافل و سایر مدارک هم که به جای خود

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

کاربران گرامی، بحث های این موضوع داره به بیراهه میره. این موضوع برای کسانی هستش که تصمیم به اقدام برای دانشگاه های آلمان رو گرفتند و در مورد نحوه ارسال مدارک و گرفتن پذیرش سوال دارند، نه کسانی که تازه به دنبال اطلاعات در مورد سیستم آموزشی این کشور هستند. برای این بحث نیز موضوع جداگانه وجود دارد. لذا پیش از ارسال پست به عنوان موضوع توجه کنید

بیش از 4 صفحه از سوال و جواب های نامرتبط حذف گردید.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

با سلام
    من با یه مشکل مواجه شدم لطفاٌ راهنماییم کنید
    من از دوتا دانشگاه(ROSTOK, TU-Clausthal) برای ترم زمستان پذیرش گرفتم یعنی توی ایمیل بهم گفتن پذیرفته شدی و نامه پذیرش رو بزودی برات می فرستیم. این قضیه مال ماه جولای بود تا حالا هیچ نامه ای برای من نیومده و ایمیل که بهشون زدم گفتن نامه رو برات فرستادیم.
    آیا تا حالا گسی با این مشکل مواجه شده یا نه؟
    میخوام برای ترم تابستان دوباره اپلای کنم میترسم دوباره با این مشکل روبرو بشم!!

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_1982 نمایش پست ها
    با سلام
    من از دوتا دانشگاه(ROSTOK, TU-Clausthal) برای ترم زمستان پذیرش گرفتم یعنی توی ایمیل بهم گفتن پذیرفته شدی و نامه پذیرش رو بزودی برات می فرستیم. این قضیه مال ماه جولای بود تا حالا هیچ نامه ای برای من نیومده و ایمیل که بهشون زدم گفتن نامه رو برات فرستادیم.
    بهشون ایمیل یا زنگ بزن بگو اسکن نامه پذیرش رو برات ایمیل کنن. خیلی مواقع به پست نمیشه اعتمادکرد و اینجور مسائل پیش میاد.

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_1982 نمایش پست ها
    با سلام
    احتمالا با پست عادی فرستادند و برای همین نرسیده. شما می تونید بخواید که فایل PDF نامه پذیرش رو براتون بفرستن تا باهاش بتونید برای ویزا اپلای کنید.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

با سلام خدمت دوستان.من الان دانشجوی ترم 3 دندانپزشکی تو مجارستانم میخوام از ترم بعد انتقالی بگیرم.یه حرفهایی شنیدم که مثلا میگن اگه سال دو رو تموم نکنم تو آلمان بهم مدرک fizikom (اصلا نمیدونم قوانین مربوط به این مدرک چیه) رو بهم نمیدن و باید دوباره از اول درسم رو اونجا شروع کنم .خواستم بپرسم کسی اینجا هست که از قضیه این fizikom و نحوه بررسی مدارک مربوط به Application for higher semester تو دانشگاههای آلمان بدونه.ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)