صفحه 253 از 260 نخستنخست ... 153203243244245246247248249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,521 تا 2,530 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

سلام
    من الان 19 سالمه و در حال حاضر دانشجوی رشته دندانپزشکی فیلیپین(ceu) هستم
    معدل دیپلم تجربیم 18.40 و پیش دانشگاهم 17.02 هستش
    المانی بلد نیستم
    امتحان yos ترکیه مجاز شدم
    میشه یکی به من چندتا دانشگاه خوب رو معرفی کنه و شرایطشونو بگه؟
    من خودم واسه چندتا دانشگاه نامه نوشتم اونا هم چنین جوابایی رو فرستادن:

For international applicants without citizenship of a member state of the EU or the EEA with a foreign higher-education entrance qualification ("Hochschulzugangsberechtigung") there is a two-step application procedure for medicine / pharmacology / dentistry.
    Before you can apply to Heidelberg University, you must apply for a so-called "Vorprüfungsdokumentation" with uni-assist e.V. in Berlin (http://www.uni-assist.de/). Without this "Vorprüfungsdokumentation", your application for admission to Heidelberg University will not be taken into consideration.
    Further information on uni-assist as well as on the application deadlines and the documents you need to include in your application with uni-assist and your application with Heidelberg University can be found in the attached information sheet.

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

راستی کنکو هم قبول شدم سراسری یعنی مجاز شدم اما چون دندون پزشکی میخواستم ذیگه انتخاب رشته نکردم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط tannaz119 نمایش پست ها
    سلام
    من الان 19 سالمه و در حال حاضر دانشجوی رشته دندانپزشکی فیلیپین(ceu) هستم
    معدل دیپلم تجربیم 18.40 و پیش دانشگاهم 17.02 هستش
    المانی بلد نیستم
    امتحان yos ترکیه مجاز شدم
    میشه یکی به من چندتا دانشگاه خوب رو معرفی کنه و شرایطشونو بگه؟
    من خودم واسه چندتا دانشگاه نامه نوشتم اونا هم چنین جوابایی رو فرستادن:

For international applicants without citizenship of a member state of the EU or the EEA with a foreign higher-education entrance qualification ("Hochschulzugangsberechtigung") there is a two-step application procedure for medicine / pharmacology / dentistry.
    Before you can apply to Heidelberg University, you must apply for a so-called "Vorprüfungsdokumentation" with uni-assist e.V. in Berlin (http://www.uni-assist.de/). Without this "Vorprüfungsdokumentation", your application for admission to Heidelberg University will not be taken into consideration.
    Further information on uni-assist as well as on the application deadlines and the documents you need to include in your application with uni-assist and your application with Heidelberg University can be found in the attached information sheet.

ممنون
    آقا شما اول باید مدارکت رو بفرستی به اداره متبوعه واسه بررسی که بهت مدرک fizikom بدن یعنی بگن باید از کدوم ترم باید درست رو شروع کنی.که دیگه از اینجا به بعد میشه جواب سوال بالای من.

Senior Member

سلام دوستان،
    راجع به ددلاینی که سایت دانشگاهها تعیین کردن میخواستم بدونم .....این ددلاین واسه پست کردن اصل مدارک هست یا مثلا میشه بصورت ایمیل تا اون زمان اینها رو به دستشون رسوند و بعدش اصلش رو پست کرد؟

مرسی

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    راجع به ددلاینی که سایت دانشگاهها تعیین کردن میخواستم بدونم .....این ددلاین واسه پست کردن اصل مدارک هست یا مثلا میشه بصورت ایمیل تا اون زمان اینها رو به دستشون رسوند و بعدش اصلش رو پست کرد؟

مرسی
    بستگی به دانشگات داره. بعضی میگن اول ایمیل بزن تا اون تاریخ اگه اکی بودی یه مهلت میدن کاغذی بفرستی. بعضی از اول کاغذی و تا اون تاریخ ددلاین باید مدارکت رسیده باشه دستشون. بعضی هم حال میدن میگن تاریخ پست مدارکت اگه تا آخر ددلاین باشه قبوله! معمولا تو همون صفحه اپلیکیشن این رو هم توضیح دادند. ولی اگه گفتن اصل کاغذی رو همون اول میخوایم دیگه باید کاغذی بفرستی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط namo364 نمایش پست ها
    بستگی به دانشگات داره. بعضی میگن اول ایمیل بزن تا اون تاریخ اگه اکی بودی یه مهلت میدن کاغذی بفرستی. بعضی از اول کاغذی و تا اون تاریخ ددلاین باید مدارکت رسیده باشه دستشون. بعضی هم حال میدن میگن تاریخ پست مدارکت اگه تا آخر ددلاین باشه قبوله! معمولا تو همون صفحه اپلیکیشن این رو هم توضیح دادند. ولی اگه گفتن اصل کاغذی رو همون اول میخوایم دیگه باید کاغذی بفرستی.
    به این صورت نوشتن:
    Official deadline for receipt of your application is ........

نوشته ددلاین رسمی تا این تاریخ هست. حالا نمی دونم رسمی یعنی پست مدارک به صورت کاغذی؟

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    به این صورت نوشتن:
    Official deadline for receipt of your application is ........

نوشته ددلاین رسمی تا این تاریخ هست. حالا نمی دونم رسمی یعنی پست مدارک به صورت کاغذی؟
    خودشون باید در ادامه توضیح داده باشن منظور از اپلیکیشن چیه دقیقا! ببین آدرس ایمیل یا لینک آنلاین اپلیکیشن گذاشتن ویا یه موقع نگفته باشن اپلای از طریق Uni Assist. ممکنه یه آدرس پستی گذاشته باشن و گفته باشن که به این آدرس بفرستین که منظورشون کاغذیه! اگه هیچ کدوم رو نگفتن باید ایمیل بزنی بهشون بپرسی. آلمانا خوب جواب میدن معمولا.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

برای ثبت نام در دانشگاه های المان، باید اصل مدارک لیسانس و فوق رو ارائه کرد؟
    ویرایش توسط dexoey : October 15th, 2012 در ساعت 12:16 PM
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    برای ثبت نام در دانشگاه های المان، باید اصل مدارک لیسانس و فوق رو ارائه کرد؟
    اینم بستگی به دانشگاهت داره! من یه پذیرش از ارلانگن داشتم تاکید کرده بود روز ثبت نام باید اصل مدرکتون به زبون اصلی همراهتون باشه! ولی دانشگاه فرایبورگ از من نخواست و من هم نشون ندادم و بدون مشکل هم ثبت نام کردم.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط namo364 نمایش پست ها
    اینم بستگی به دانشگاهت داره! من یه پذیرش از ارلانگن داشتم تاکید کرده بود روز ثبت نام باید اصل مدرکتون به زبون اصلی همراهتون باشه! ولی دانشگاه فرایبورگ از من نخواست و من هم نشون ندادم و بدون مشکل هم ثبت نام کردم.
    یعنی فقط با کپی مدارک در فرایبورگ ثبت نام کردید؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)