صفحه 254 از 260 نخستنخست ... 154204244245246247248249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    یعنی فقط با کپی مدارک در فرایبورگ ثبت نام کردید؟
    نه! با هیچی! البته بگم من ترجمه رسمی مدرکم و ریزنمرات رو موقع اپلای براشون فرستاده بودم. ولی هیچ زمان اصل یا کپی فارسی نشونشون ندادم. البته بماند که کپیش به ترجمه هام الصاق شده بود. به هرحال شما روز مصاحبه سفارت باید مدارکتون رو ارائه بدین و توسط سفارت تاییدشه.پس منطقیه اگه دانشگاهی سختگیری نکنه.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

سلام بچه ها.من یه چیزی شنیدم میخواستم راه نماییم کنین.من یه آشنایی دارم تو آلمان که گفته مدارکتو بده من میبرم یه جایی تو المان که مدارکتو بررسی میکنه و یه نامه میده مبنی بر اینکه چه رشته هایی مجاز هستی بخونی و چیزای دیگه انگار توش هست.بعد به جای ارسال مدارک به هر دانشگاهی این نامه رو براشون میفرستی.حالا شاید من کامل توضیح ندادم ولی کسی میدونه قضیه چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    سلام بچه ها.من یه چیزی شنیدم میخواستم راه نماییم کنین.من یه آشنایی دارم تو آلمان که گفته مدارکتو بده من میبرم یه جایی تو المان که مدارکتو بررسی میکنه و یه نامه میده مبنی بر اینکه چه رشته هایی مجاز هستی بخونی و چیزای دیگه انگار توش هست.بعد به جای ارسال مدارک به هر دانشگاهی این نامه رو براشون میفرستی.حالا شاید من کامل توضیح ندادم ولی کسی میدونه قضیه چیه؟
    سلام
    فکر کنم منظورش همون uni-assist باشه. چون اونم تقریباٌ همینکارو میکنه

درود دوستان

دانشگاههای آلمان واسه ترم بهمن و تابستون هم پذیرش دارن؟ از کی ثبت نام میکنن هست و تا کی ددلاین دارن؟

ددلاین زبان واسه ترم پاییز تا کی هست معمولا؟

سپاس... ارنواز

Junior Member

دوستان یک سوال
    برای مقطع ارشد و دکترا (مخصوصا دکترا) آیا باز هم باید ریز نمرات مدرسه، دیپلم دبیرستان و غیره رو ترجمه کنیم؟
    من گشتم تو سایت uni-assist این طوری نوشته بود که اکثر دانشگاه ها برای مستر نمیخواند،

• In the event of a Master's programme application, most universities do not require evidence of the secondary school leaving certificate (e.g. Abitur). For most universities, the submission of the Bachelor certificate is sufficient.
    • بعد من نمیدونم تو سایت ها اگه مدرک دبیرستان بخوان دقیقا چی مینویسند ، ینی دقیقا مینویسند مدرسه؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان من یه سوالی داشتم.تو سایت uni-assist گفته کسایی که از یه کشور تو اتحادیه اروپا میخوان بیان آلمان نیاز به اپلای تو uni-assist رو ندارن.من الان دانشجوی سال دوم تو مجارستانم ایا این قضیه شامل منم میشه؟

Senior Member

ذوستان عزیز،
    کسی میدونه واسه دانشگاههای آلمان ترجمه ی مدارک تاریخ مصرف داره یا نه؟

منظورم اعتبار ترجمه ی مدارک هست که مدت زمان داره یا نه. مثلا اگر مدرک و ریزنمرات ۲ سال پیش ترجمه شده باشن و همونا رو واسه اپلای به این دانشگاهها بفرستیم ممکنه مشکلی ایجاد کنه ؟
    مرسی

سلام.آقا من خیلی از جاهای فرومو خوندم ولی جواب سوالمو نگرفتم و جای بهتری هم برای مطرح کردنش نیافتم.هزینه مهر سفارت روی مدارک چنده؟قدیم ندیما تو یه جایی غیر از فروم آلمان خوندم مفته...پیشاپیش از بذل توجهتون ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    در مورد توصیه نامه برای دانشگاه های آلمان ، آیا باید حتما کاغذ توصیه نامه در پاکت مهر و موم شده گذاشته بشه ؟ (یا اصلا نیازی به پاکت نداره؟ )

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hshahzadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد توصیه نامه برای دانشگاه های آلمان ، آیا باید حتما کاغذ توصیه نامه در پاکت مهر و موم شده گذاشته بشه ؟ (یا اصلا نیازی به پاکت نداره؟ )
    خیر. نیازی نیست. بنده بدون پاکت ارسال کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)