صفحه 255 از 260 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

نقل قول نوشته اصلی توسط hshahzadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد توصیه نامه برای دانشگاه های آلمان ، آیا باید حتما کاغذ توصیه نامه در پاکت مهر و موم شده گذاشته بشه ؟ (یا اصلا نیازی به پاکت نداره؟ )
    بستگی به دانشگات داره، من تو پاکت معمولی برای دانشگاه پلی تکنیک مونیخ فرستادم قبول نکرد ولی جاهای دیگه ایرادی نگرفتن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

دوستان ممنون از جوابتون
    یک مسئله دیگه که شاید خیلی ساده باشه ولی در جواب ایمیل به یکی از دانشگاه ها من رو گیج کرده که ، اینکه آیا این ترمی که در october شروع می شود ترم تابستان ( Sommersemester ) است یا ترم زمستان ( Wintersemester ) ؟

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

نقل قول نوشته اصلی توسط hshahzadi نمایش پست ها
    دوستان ممنون از جوابتونیک مسئله دیگه که شاید خیلی ساده باشه ولی در جواب ایمیل به یکی از دانشگاه ها من رو گیج کرده که ، اینکه آیا این ترمی که در october شروع می شود ترم تابستان ( Sommersemester ) است یا ترم زمستان ( Wintersemester ) ؟
    winter .
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان من یه سوالی داشتم. من سال دوم دندانپزشکی تو مجارستانم و میخوام از ترم بعد واسه یکی از دانشگاههای آلمان انتقالی بگیرم.به نظر شما بهتره که از طریق uni-assist اقدام کنم یا مستقیما از طریق دانشگاه؟ کدومش بهتر جواب میده؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم. من سال دوم دندانپزشکی تو مجارستانم و میخوام از ترم بعد واسه یکی از دانشگاههای آلمان انتقالی بگیرم.به نظر شما بهتره که از طریق uni-assist اقدام کنم یا مستقیما از طریق دانشگاه؟ کدومش بهتر جواب میده؟
    اینکه اختیاری نیست شما باید اول بگردید ببینید چه دانشگاهی رشتتون رو داره بعد ببینید که ایا اون دانشگاه برای اون رشته میگه مدارک رو مستقیما به دانشگاه بفرستید یا به اونی اسیست ولی در کل اگر کارتون کمتر به اونی اسیست گیر کنه بهتره چون زیاد کنار نمیاند و بعضی مواقع هم خیلی گیر میدند
    کلا تجربه ثابت کرده که سرو کله زدن با دانشگاهها در اکثر موارد خیلی راحتتره تا این اونی اسیست
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    سلام.آقا من خیلی از جاهای فرومو خوندم ولی جواب سوالمو نگرفتم و جای بهتری هم برای مطرح کردنش نیافتم.هزینه مهر سفارت روی مدارک چنده؟قدیم ندیما تو یه جایی غیر از فروم آلمان خوندم مفته...پیشاپیش از بذل توجهتون ممنونم
    دوست عزیز علت پیدا نکردن جواب سوالتون اینه که در موارد مختلف شرایط فرق میکنه.

من هفته پیش مدارکمو رایگان تایید کردم چون ایمیل هایی که با یک استاد در آلمان مکاتبه کرده بودم رو نشون دادم. من رشته ام مهندسی است. نفر قبلی من یک خانم پزشک بود 700000 تومن پول تایید مدارکش شد. نفر بعدی من هم یک آقای مسن بودن که برای اقامت میخواستن اقدام کنن ایشون 180000 تومن هزینش شد.

میبینید شرایط کاملاً متفاوت هستش. ولی بهترین حالت دانشجویی که ایمیل مکاتبه با استید و یا نامه پذیرش از دانشگاهشو بیاره، که در هر دو صورت تایید مدارک رایگانه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    سلام.آقا من خیلی از جاهای فرومو خوندم ولی جواب سوالمو نگرفتم و جای بهتری هم برای مطرح کردنش نیافتم.هزینه مهر سفارت روی مدارک چنده؟قدیم ندیما تو یه جایی غیر از فروم آلمان خوندم مفته...پیشاپیش از بذل توجهتون ممنونم
    البته یه راه ساده ای هم که وجود داره
    یه ایمیل بزنید به یکی از دانشگاههای المان و بپرسید واسه اپلای چه مدارکی رو نیاز دارند
    بعد جوابی که بهتون میدند رو پرینت بگیرید ببرید
    یا میتونید پرینت فرم آنلاین برای اپلای رو هم همراه خودتون ببرید

Junior Member

یکی از دانشگاه های آلمان از من خواسته مدارکی رو بهشون ارائه بدم که توش حداقل و حداکثر نمره در لیسانس و معدل رو نشون بده؛ ریز نمرات لیسانس من همچین اطلاعاتی رو نداره. از کجا باید این رو بیارم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پرستش نمایش پست ها
    یکی از دانشگاه های آلمان از من خواسته مدارکی رو بهشون ارائه بدم که توش حداقل و حداکثر نمره در لیسانس و معدل رو نشون بده؛ ریز نمرات لیسانس من همچین اطلاعاتی رو نداره. از کجا باید این رو بیارم؟
    ببین دوستم من تا اونجا که یادمه شما وقتی ریزنمرات رسمی رو از دانشگاه میگیری دقیقا این پایین برگه ذکر شده که داوطلب رتبش بین فلان تعداد شده این مثلا. و حتی معدل میانگین بچه های ورودی اون سال رو میزنن. واسه سراسری که اینطوریه کارنامه هاش.

Senior Member

دوستان ،
    من یکمی گیج شدم....

وقتی میخوایم واسه پذیرش اقدام کنیم مدارک تحصیلی باید توسط سفارت آلمان تایید بشن بعد بفرستیم (یونی اسیست یا دانشگاهها)؟
    یا اینکه مرحله ی تایید مدارک مال بعد پذیرش هست؟

مرسی
    ویرایش توسط choclate : November 9th, 2012 در ساعت 09:47 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)