صفحه 256 از 260 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    دوستان ،
    من یکمی گیج شدم....

وقتی میخوایم واسه پذیرش اقدام کنیم مدارک تحصیلی باید توسط سفارت آلمان تایید بشن بعد بفرستیم (یونی اسیست یا دانشگاهها)؟
    یا اینکه مرحله ی تایید مدارک مال بعد پذیرش هست؟

مرسی
    برای ارسال مدارک به دانشگاه، بعضی دانشگاها نیازی ندارن که مدارک توسط سفارت تایید بشه، اونایی که لازم دارن ذکر می کنن. یه سال پیش که ما اقدام می کردیم یونی اسیست لازم داشت که مدارک توسط سفارت تایید بشه. الانش رو نمی دونم.
    اگر پذیرش گرفتین و وقت مصاحبه گرفتین برای سفارت برای ویزا گرفتن، اونجا فکر میکنم شما مدارک تایید شده لازم دارین (اگه درست یادم باشه).

Member

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    ببین دوستم من تا اونجا که یادمه شما وقتی ریزنمرات رسمی رو از دانشگاه میگیری دقیقا این پایین برگه ذکر شده که داوطلب رتبش بین فلان تعداد شده این مثلا. و حتی معدل میانگین بچه های ورودی اون سال رو میزنن. واسه سراسری که اینطوریه کارنامه هاش.
    من فارغ التحصیل امیرکبیر هستم و ریز نمرات رسمی هم دارم ، منتها نه زیرش رتبه ام رو نوشته و نه حداقل نمره قبولی و حداکثر نمره (مثل این چیزی که پرستش نوشته) . در اینصورت چه کار باید بکنیم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash18s نمایش پست ها
    من فارغ التحصیل امیرکبیر هستم و ریز نمرات رسمی هم دارم ، منتها نه زیرش رتبه ام رو نوشته و نه حداقل نمره قبولی و حداکثر نمره (مثل این چیزی که پرستش نوشته) . در اینصورت چه کار باید بکنیم؟
    پس ظاهرا فرمت ریزنمرات همه دانشگاها مثل هم نیست. ولی نگران نباشید چون اگر دانشگاه مقصد مصر باشه که این مورد حتما باید در پایین ریزنمرات شما قید شده باشه با اموزش دانشگاه خودتون که در میون بذارید براتون اضافه میکنن ، چون در سیستم همه اینها هست و انجام دادنش مثل آب خوردنه واسه اونا.

الان ریزنمرات خودم رو که میبینم پایین صفحه این ها رو نوشته :
    رتبه معدل کل دانشجو در رشته ورودی دوره..... X
    میانگین معدل دانشجویان هم رشته ورودی دوره....... Y

ولی جالبه که وقتی دادم ترجمه ، داراترجمه این قسمت رو اصلا ترجمه نکرده ! منهم چون دیدم واسه دانشگاه مقصد این مساله ضرورتی نداشته پیگیرش نشدم دیگه.
    ویرایش توسط choclate : November 10th, 2012 در ساعت 01:48 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    برای ارسال مدارک به دانشگاه، بعضی دانشگاها نیازی ندارن که مدارک توسط سفارت تایید بشه، اونایی که لازم دارن ذکر می کنن. یه سال پیش که ما اقدام می کردیم یونی اسیست لازم داشت که مدارک توسط سفارت تایید بشه. الانش رو نمی دونم.
    اگر پذیرش گرفتین و وقت مصاحبه گرفتین برای سفارت برای ویزا گرفتن، اونجا فکر میکنم شما مدارک تایید شده لازم دارین (اگه درست یادم باشه).
    سلام،
    دقیقا همینطوره و یونی اسیست واسه ایرانیها نوشته که مدارکشون باید توسط سفارت آلمان مهر و امضا بشه.
    پس قبل از اپلای باید یکطوری این مدارک تایید بشن. با چه مدرکی باید رفت سفارت و گفت که من میخوام مدارکم تایید شه ؟ چون هنوز که برگه ی پذیرشی در کار نیست!

سلام دوستان.چه جوری میشه با استادای آلمانی در ارتباط بود برای فاند دکتری؟ یکی کمکم کنه......من فوق مترجمی انگلیسی هستم.برای دکتری میخوام اقدام کنم.باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟

درود بر دوستان.
    من امروز زفتم که و سایت سارالند برای ترم پائیز جاری ثبت نام کنم،گزینه ای رو دیدم به این صورت:
    Research interests:*
    (required for MSc Computer Science and MSc Visual Computing)

تو این قسمت من باید زمینه ای که علاقه دارم روش کار کنم برای پروژه فاینال فوق لیسانس رو بگم؟
    و اینکه اگر درآینده من بحوام تو این دانشگاه درس بخونم،برای ترم نهایی فوق باید همین زمینه ای که اینجا گفتم رو انتخاب کنم یا اینکه این یه چیز فرمالیته هست و میتونم هرچیزی بنویسم؟
    (من لیسانس نرم افزار دارم و برای فوق دارم اقدام میکنم با معدل 16.17 و آیلتس 6 )

Senior Member

دوستان ....

من ایمیل زدم به دانشگاه و در مورد تایید مدارک برای اپلای پرسیدم میگه حتما باید مدارک توسط سفارت آلمان در تهران تایید بشن خب وقتی ما هنوز برگه ای از پذیرش نداریم با چه مدرکی بریم سفارت بگیم اینا رو تایید کنین؟!!!

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

همین ایمیلی رو که بهتون زدند رو پرینت بگیرید ببرید میتونید معمولا 5 سری از مدارکتون رو در سفارت مجانی تایید کنید
    برای اطمینان میتونید اگر ایمیل دیگه ای هم زدند و گفتند چه مدارکی رو واسشون بفرسیتید را اگر فرمی برای اون دانشگاه پر کردید رو هم پرینت بگیرید و همراه خودتون ببرید
    این کار صرفا یه کار فرمالیتست اما خب لازمه
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

سلام دوستان من یه ایمیل دریافت کردم که نه سابجکت داره و نه توضیحی!فقط یه 2 تا فایل ضمیمه داره که هر چی خوندم متوجه منظورش نشدم!ممنون میشم یکی بگه این چیه Eingangsbestätigung Englisch
    Thank you very much for your application at the University of Paderborn. We have registered your

application for admission as follows:

1. 1st choice degree Master

Electrical Systems Engineering

2nd choice degree

2. Study preparation German language course requested

After the respective application deadline, you will receive a response regarding your

application. Please take note of the enclosed information leaflet.

Kind regards

Junior Member

خسته نباشین دوستان
    من ترم5 مهندسی مکانیک هستم و مدرک B2 آلمانی هم دارم میگیرم،میخواستم بدونم که میشه واسه ادامه تحصیل توی همین مقطع کارشناسی برم آلمان؟با این شرط که میخوام واحدهایی که توی ایران پاس کردم رو واسم معادل سازی کنن که دیگه نخوام دوباره بخونمشون...کسی هست که این کار رو کرده باشه یا اینکه خبر داشته باشه از ای موضوع؟کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنین که این کار رو واسم میکنن؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)