صفحه 259 از 260 نخستنخست ... 159209249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,581 تا 2,590 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

سلام به همه دوستان عزیز
    من میخوام برای گرفتن پذیرش خودم مستقیم اقدام کنم اما از نحوه دقیق و روند مکاتبات با دانشگاه و مدارک لازم به ترتیب اطلاعی ندارم
    در اینجا هم با این عنوان چیزی ندیدم که از این سایت بزرگ و پرطرفدار خیلی بعید و عجیبه
    و فقط دوستان جواب سوالهای در موردهای خاص رو میدن
    لطفا اگر از صفحه خاصی خبر دارید یا اطلاعات شخصی خوبی دارید بفرمایید.
    تا روند مکاتبه و مدارک مورد نیاز کامل مشخص بشه
    ممنونم اگه مشورت بدید.
    سروش
    برای گرفتن پذیرش از آلمان
    به دنبال یه نفر هستم
    تا با هم اقدام کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان، پس از انتخاب دانشگاه! (ارسال مدارک و غ

سلام
    بچه ها من میخوام برا آلمان اقدام کنم. اصلا آلمانی بلد نیستم.اما نمره تافل و جی آر ای دارم. میخوام بدونم گواهی زبان آلمانی رو دانشگاه میخواد یا سفارت؟ و چه زمانی؟ من این هفته اپلای میکنم برا ترم زمستان، یعنی شروع کلاسها حدودا 9 ماه دیگست. امکانش هست بعد از گرفتن پذیرش دوره ی فشرده ی زبان آلمانی بگذرونم؟

بچه ها من به یه مشکلی برخوردم.توی پذیرش من نوشته که از آپریل تا ژوِین کلاس زبان آلمانی دارم و بعدش تحصیلم شروع میشه اما وزارت علوم میگه چون ما تا حالا همچین چیزی ندیدیم پس تایید نمیکنیم.میگن یه نمونه بیار که همچین دانشگاهی هم هست که شروعش ماه ژوین باشه.کسی دانشگاهی میشناسه؟

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfard نمایش پست ها
    بچه ها من به یه مشکلی برخوردم.توی پذیرش من نوشته که از آپریل تا ژوِین کلاس زبان آلمانی دارم و بعدش تحصیلم شروع میشه اما وزارت علوم میگه چون ما تا حالا همچین چیزی ندیدیم پس تایید نمیکنیم.میگن یه نمونه بیار که همچین دانشگاهی هم هست که شروعش ماه ژوین باشه.کسی دانشگاهی میشناسه؟
    این دیگه واقعا از اون حرفاست
    به دانشگاهت ایمیل بزن بگو واست یه پذیرش بفرسته و توش تاریخ شروع تحصیلت رو عوض کنه
    بهشون بگو که واسه خدمت سربازی میخوای و کاربرد دیگه ای نخواهد داشت همچنین بگو که هیچ امتیازی واست ایجاد نخواهد کرد
    من به دانشگاه Clausthal ایمیل زدم این کار رو واسم کرد
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member

سلام

1- من میخوام واسه تمام دانشگاه های آلمان و چند دانشگاه مالزی اقدام کنم
    فامیلی در آلمان دارم که بهم گفته 5 سری از مدارک بفرستم تا بتونه پذیرش بگیره ولی من میخوام خودم هم از ایران اقدام کنم.
    اینطور که حساب کردم 5 سری باید به ایشون بدم + 1 سری برای سفارت (گرفتن ویزا) داشته باشم + 1 سری به اسیست بدم + 3 دانشگاه (که عضو اسیست نیستند) + 4 دانشگاه مالزی.
    یعنی 14 سری از مدارک
    اینطوری باید 2 ، 3 میلیون پول ترجمه بدم!!!
    چه راهی پیشنهاد میدید که هزینه کمتری داشته باشه؟

2- در مورد مدرک زبان که از موسسه گوته گرفتم، چطور می تونم چند سری از این مدرک داشته باشم؟ گوته فقط یک مدرک به من داده!

نقل قول نوشته اصلی توسط oj2008pc نمایش پست ها
    سلام

1- من میخوام واسه تمام دانشگاه های آلمان و چند دانشگاه مالزی اقدام کنم
    فامیلی در آلمان دارم که بهم گفته 5 سری از مدارک بفرستم تا بتونه پذیرش بگیره ولی من میخوام خودم هم از ایران اقدام کنم.
    اینطور که حساب کردم 5 سری باید به ایشون بدم + 1 سری برای سفارت (گرفتن ویزا) داشته باشم + 1 سری به اسیست بدم + 3 دانشگاه (که عضو اسیست نیستند) + 4 دانشگاه مالزی.
    یعنی 14 سری از مدارک
    اینطوری باید 2 ، 3 میلیون پول ترجمه بدم!!!
    چه راهی پیشنهاد میدید که هزینه کمتری داشته باشه؟

2- در مورد مدرک زبان که از موسسه گوته گرفتم، چطور می تونم چند سری از این مدرک داشته باشم؟ گوته فقط یک مدرک به من داده!
    برای گرفتن پذیرش کسی اصل ترجمه رو نمی فرسته و دانشگاه هم از شما اصل ترجمه نمیخواد.شما یکسری ترجمه میکنید و 14 سری هم کپی میگیرید و کپی هارو بهمراه اصل ترجمه میبرید سفارت برای تایید و اونا باتوجه به اصل مدارک همه رو تایید میکنند.تا اونجایی که یادم هست 8سری رو میتونید مجانی تایید کنید.البته باید مدرکی که نشون بده online Bewerbung کردید و یا نامه اسیست رو ببرید تا مجانی تایید کنند.خیلی از دانشگاهها هم میشه با کپی خالی ترجمه (بدون تایید سفارت) اقدام کرد. من واسه 7تا دانشگاه با کپی بدون تایید اقدام کردم و هیچ کدوم هم ایراد نگرفت به این قضیه.
    بنظرمن 14 تا دانشگاه زیاده.شما اگر انتخابت درست باشه،با 5سری هم میتونی.مهم اینه که سایت دانشگاهها رو خوب بخونی (Voraussetzungen) و بعد با توجه به معدلت و سطح زبانت و رشتت اقدام کنی.
    مثلا خود من دفعه اول واسه 7تا دانشگاه اقدام کردم و همرو ریجکت شدم ولی دفعه دوم با کمک یکی از بچه های فروم اقدام کردم و واسه 4تا دانشگاه فرستادم و هر4 تاشو پذیرش گرفتم.مهم انتخاب درسته.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من دارم برای ترم بهار 2013 مستر آلمان اپلای می کنم ، برای 25 دسامبر مدارکم و می فرستم. رشته فنی مهندسی و یکی دو جا هم مدیریت هست. سوال من اینه : ددلاینها اکثرا 15 جانویه هست و شروع ترم اواخر مارچ. از دوستانی که تجربه دارن و قبلا این راه و رفتن درخواست راهنمایی می کنم به نظر شما با توجه به زمان پردازش مدارک و رسیدن جواب ادمیزن و زمان وقت سفارت و درخواست ویزا من شانس دارم به بهار 2013 برسم؟ من فکر کردم زودتر از ددلاین بفرستم ممکنه زودترم جواب بگیرم،
    با سپاس

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zeroflag نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من دارم برای ترم بهار 2013 مستر آلمان اپلای می کنم ، برای 25 دسامبر مدارکم و می فرستم. رشته فنی مهندسی و یکی دو جا هم مدیریت هست. سوال من اینه : ددلاینها اکثرا 15 جانویه هست و شروع ترم اواخر مارچ. از دوستانی که تجربه دارن و قبلا این راه و رفتن درخواست راهنمایی می کنم به نظر شما با توجه به زمان پردازش مدارک و رسیدن جواب ادمیزن و زمان وقت سفارت و درخواست ویزا من شانس دارم به بهار 2013 برسم؟ من فکر کردم زودتر از ددلاین بفرستم ممکنه زودترم جواب بگیرم،
    با سپاس
    یه خورده کارت سخت .اگر مشکل خدمت نداری شاید یه خورده راحت تر باشه. به نظرم به دانشگاه ایمیل بزن و بگو که محدودیت زمانی داری.شاید کاری واست بکنن.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان عزیز.
    بنده میخواستم برای ترم زمستان 2013 اقدام کنم.
    میتونم بپرسم تا چه زمانی فرصت دارم مدارکم رو ارسال کنم ؟
    آیا با ریز نمرات ترم هفتم این کار قابل انجام هست ؟
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    یه خورده کارت سخت .اگر مشکل خدمت نداری شاید یه خورده راحت تر باشه. به نظرم به دانشگاه ایمیل بزن و بگو که محدودیت زمانی داری.شاید کاری واست بکنن.
    سلام
    من هم همین مشکل رو دارم ولی استاده مربوطه که ازش در مورد پشانس و مناسب بودن پیش زمینم پرسیدم گفت تا 15 ژانویه مدارکتو بهم برسون منتظرم...منم به احتمال زیاد 3 یا 4 ژانویه با TNT پست کنم که ببینم میرسه یا نه؟
    حالا به نظرتون میرسم برا آوریل یا نه در ضمن فکر کنم تا یه ماه هم اجازه دیرکرد میدن نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)