صفحه 4 از 260 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان

دوستان اونقدرها هم سخت نیست. من الان پذیرش PhD از گوته گرفتم. البته سال اول Living cost با خودمه. آلمانی هم هیچی بلد نیستم. نه با استاد در تماس بودم و نه با دانشجو مدارکمو پست کردم اونا هم گفتن بفرما

نقل قول نوشته اصلی توسط shayestehgan
    دوستان اونقدرها هم سخت نیست. من الان پذیرش PhD از گوته گرفتم. البته سال اول Living cost با خودمه. آلمانی هم هیچی بلد نیستم. نه با استاد در تماس بودم و نه با دانشجو مدارکمو پست کردم اونا هم گفتن بفرما
    خب سخت كه نيست به هر حال يه سري شرايط و مراحل داره.
    البته غير قابل پيش بيني ترين مرحله گرفتن ويزا هست.اميدوارم اين مرحله هم براي شما با موفقيت همراه باشه.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز

همسر من برای دکترا می خواهند اقدام کنند آیا من هم می توانم همزمان با ایشان وارد کشور آلمان شوم و تا اتمام تحصیل با هم باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط m.elahi
    سلام به دوستان عزیز

همسر من برای دکترا می خواهند اقدام کنند آیا من هم می توانم همزمان با ایشان وارد کشور آلمان شوم و تا اتمام تحصیل با هم باشیم.

اگر ايشون موفق به اخذ پذيرش و بعد دريافت ويزا بشوند مشكل شما دريافت ويزا هست كه بايد در تاپيك ويزا سوال بفرماييد.
    چه بهتر كه از قسمت اطلاعات سفارت المان نيز بپرسيد كه فكر ميكنم اين كاملا بستگي به قانون مربوطه و شرايط كلي شما داره.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

سلام.
    من ليسانس سراسري دارم و فوق هم از آزاد دارم مي گيرم.رشته هم مهندسي مكانيك هست و تا موقع اپلاي برا سال آينده حداقل 3 4 تا مقاله هم خواهم داشت.مي خوام بدونم برا PhD ميشه اميدي به آلمان داشت.اينم بگم كه تافل 92 دارم ولي معدلم خوب نيست.حدود 2 تا 3 سال هم تجربه كاري دارم و فيلد پايان نامه ارشد هم راجع به مواد مركب هستش.
    در واقع مي خوام بفهمم كه آيا رو دانشگاه هاي آلمان هم اطلاعات جمع آوري كنم يا نه؟احتمال گرفتن فاند چه قدر هست؟كسي هست كه بتونه به من كمك كنه؟ممنون مي شم.
    I am not in this site anymore.Alireza

Senior Member maryamf آواتار ها

I do not know about mechanics but you can get fund from german professors.
    You should email to the professors or search for the programs available. Normally they should support you financially. Though GPA are important , experience is not less important. TOEFL 92 can be good but if you have time to get a better score, it will be perfect. On the other hand, some professors test you by your mail text and speaking and do not ask TOEFL score. It really dependson many factors.

Good luck

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

سلام. من ترم آخر كارشناسي كامپيوتر (دانشگاه غير انتفايي) هستم. البته اول كارداني خوندم و معدلم 17.5 شد و توي كارشناسي تا الان 16.5 هست. دارم زبان ميخونم كه آيلتس بدم.
    ميخواستم بدونم آيا شانس گرفتن پذيرش واسم هست. راستش مشكلي كه دارم اينه كه ترم قبل از اين ترم درس هوش مصنوعي رو 11 شدم! و خيلي دوست دارم تو رشته هوش مصنوعي يا رباتيك ادامه تحصيل بدم. الان خيلي نا اميدم كه مهمترين درسم اينقدر نمره ش پايينه. آيا كسي ميتونه بهم بگه كه با اين نمره پايين چقدر هنوز شانس دارم؟؟
    ممنون

As far as I know most of German Universities need German knowledge for Master programs, so why are you getting ready for IELTS if you want to apply to a German Uni?...About the chance in your case, no one can really comment...you have to try your chance and be hopeful that it will work...Good Luck

Keep calm...Time will solve any problem

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم دوستانی که از آلمان برا مقطع phd پذیرش گرفتن نظرشون رو در این مورد بگن:
    "من از استاد راهنمام هم پذیرش گرفتم و هم اون برا من درخواست گرانت کرده ولی جواب ایمیلام رو نمی ده، مثلا ایمیل اولی رو که بهش زدم کل خصوصیات اخلاقی و فنی خودم رو با رزومه و پروپزال براش فرستادم بعد امور بین الملل دانشگاه به من ایمیل زد که جناب پروفسور خیلی ازت خوشش اومده و با ما در تماس باش و ... که با 6 ماه پیگیری کارم درست شد بعد بازم یه ایمیلی به استاد زدم و تشکر کردم بازم جواب نداد اینا منظورشون چیه و چشونه؟ واقعا من گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنید"

Junior Member

سلام به همگی
    من برای دانشگاه فرانکفورت مدارکمو فستادم ولی الان میل دادن که higher education entrance qualification نفرستادم من متوجه نمی شم منظورشون چیه من مدرک لیسانس و دیپلم فرستادم براشون. ممنون میشم کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)