صفحه 54 از 260 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان

من یه دانشجوی رشته تکنولوژی آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم تهران هستم
    خیلی دام میخاد برای Masterبرم خارج از کشور
    من از یه خانواده خیلی ضعیف از نظر مالی هستم یعنی اصلا بدون گرفتن کمک هزینه نمی تونم حتی بهش فکر کنم
    از نظر خروج مشکل ندارم کارت معافیت از خدمت دارم//رزومه قوی هم ندارم ولی می تونم حداقل دوتا مقاله تا سال آینده تو کنفرانسهای داخل بدم//2سال هم عضو انجمن علمی رشته بودم // یه سالم دبیر برگزاری یه کنفرانس بودم// آشنایی با نرم افزارهای فلش و ساخت نرم افزار آموزشی دارم//تا حالا 1 مقاله هم تو یه کنفراس داخلی دارم// البته نمره 600تافل PBTدارم //یه کتاب هم ترجمه کردم.// 2تا کلاس آموزشی هم داشتم یکی در زمینه اینترنت در آموزش و دیگری در زمینه تولید چند رسانه آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم // یه کارگاه آموزشی هم در زمینه تولید فیلم آموزشی و میکس فیلم تو همون دانشگاه داشتم .
    با این رزومه میتونم به یه کمک هزینه درست و حسابی که خرج تحصیل و زندگی منو پوشش بده امیدوار باشم //
    لطفا یکی کمکم کنه

سلام
    من در همین ترم (زمستان ) درسم تموم می شه و برای دانشگاه های مختلف چند تا برای آلمان Apply کردم ، ولی بهم می گن که چون دانشگاه آزاد هستی و مدرکت دیر میاد احتمالا مدرکت به سفارت نمی رسه و نمی تونی ویزا بگیری و پاییز آینده مستر رو شروع کنی ، دوستی دارم که برای آلمان با این مشکل روبرو شده و نتونسته بره . آیا همین طوره ؟
    حلی وجود داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakaivanloo نمایش پست ها
    من یه دانشجوی رشته تکنولوژی آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم تهران هستم
    خیلی دام میخاد برای Masterبرم خارج از کشور
    من از یه خانواده خیلی ضعیف از نظر مالی هستم یعنی اصلا بدون گرفتن کمک هزینه نمی تونم حتی بهش فکر کنم
    از نظر خروج مشکل ندارم کارت معافیت از خدمت دارم//رزومه قوی هم ندارم ولی می تونم حداقل دوتا مقاله تا سال آینده تو کنفرانسهای داخل بدم//2سال هم عضو انجمن علمی رشته بودم // یه سالم دبیر برگزاری یه کنفرانس بودم// آشنایی با نرم افزارهای فلش و ساخت نرم افزار آموزشی دارم//تا حالا 1 مقاله هم تو یه کنفراس داخلی دارم// البته نمره 600تافل PBTدارم //یه کتاب هم ترجمه کردم.// 2تا کلاس آموزشی هم داشتم یکی در زمینه اینترنت در آموزش و دیگری در زمینه تولید چند رسانه آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم // یه کارگاه آموزشی هم در زمینه تولید فیلم آموزشی و میکس فیلم تو همون دانشگاه داشتم .
    با این رزومه میتونم به یه کمک هزینه درست و حسابی که خرج تحصیل و زندگی منو پوشش بده امیدوار باشم //
    لطفا یکی کمکم کنه
    به نظر من بهتر این هستش که 2 یا 3 سال ایران کار کنی و کمی پول پس انداز کنی و موازی با آن ارشد بخونی توی دانشگاه ایران و بعد برای دکترا اقدام کنی. اینجوری با صرفه تر هستش. کمک هزینه تحصیلی اسمش میگه چیه . یعنی کمک میکنه به تحصیل شما. یعنی ممکن هستش کل هزینه شما رو برآورد نکنه. اونجا که رسیدی همون 6 ماه اول کلی خرج اضافی داری تا اینکه یاد بگیری کی به کی هستش. نمره تافل خودت را بهتر هستش که بالا ببری و حتما واسه حداقل کنفرانس بین المللی مقاله بدی. فیلد کاری خودت رو باید تخصصی تر بکنی. باید آکادمیک تر باشه. موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط tikovel نمایش پست ها
    سلام
    من در همین ترم (زمستان ) درسم تموم می شه و برای دانشگاه های مختلف چند تا برای آلمان Apply کردم ، ولی بهم می گن که چون دانشگاه آزاد هستی و مدرکت دیر میاد احتمالا مدرکت به سفارت نمی رسه و نمی تونی ویزا بگیری و پاییز آینده مستر رو شروع کنی ، دوستی دارم که برای آلمان با این مشکل روبرو شده و نتونسته بره . آیا همین طوره ؟
    حلی وجود داره ؟
    شما برای پیدا کردن راه حل باید بری توس سایت بخش مدارک دانشگاه آزاد. توی ویکی هم هستش. اونجا در 3 مرحله توضیح داده چجوری میشه مدرک رو زودتر گرفت. در نهایت متاسفانه سفارت برای ویزا اصل مدرک رو میخواد و شما باید داشته باشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه گیلان

من درسم تموم شده معدلمم 14.27 مکانیک سیالات دانشگاه گیلان خوندم ولی هنوز مدرکم اماده نیست.ایلسم 6.5 هستش و مقاله و چیز خاصی تو رزومم ندارم .میخوام بدونم با این وضعیت اصلا تو هیچ دانشگاه انگلیسی زبانی تو المان شانسی دارم که مدارکمو بفرستم؟؟ممنون میشم راهنماییم کنین.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط s_h_sh66 نمایش پست ها
    من درسم تموم شده معدلمم 14.27 مکانیک سیالات دانشگاه گیلان خوندم ولی هنوز مدرکم اماده نیست.ایلسم 6.5 هستش و مقاله و چیز خاصی تو رزومم ندارم .میخوام بدونم با این وضعیت اصلا تو هیچ دانشگاه انگلیسی زبانی تو المان شانسی دارم که مدارکمو بفرستم؟؟ممنون میشم راهنماییم کنین.
    برای فرستادن مدارک برای ترم بعد که دیر شده. برای ترم زمستان 2011-2012 هم فعلاً زوده و از اوایل ماه مه میتونید مدارکتون رو بفرستید.

Junior Member

دوستان

بندی در موارد خواسته شده برای گرفتن پذیرش از دانشگاهی که اقدام کردم در آلمان وجود داره که واقعا نمی فهمم منظورش چی هست ؟

a ranking of the final results of your bachelor degree in case your overall grade is not "good" (second class upper) or better

دوستان می دونن چی می خواد !؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SOROUSH_MMU نمایش پست ها
    سلام
    از قبل ازهمه دوستان که وقت میزارن و کمک فکری میدن ممنونم.
    من لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه سراسری (غیرانتفاعی) با معدل 13.93 هستم
    برای ارشد MBA میتونم از دانشگاههای المان پذیرش بگیرم؟(انگلیسی زبان) و دانشگاه رایگان یا کم هزینه
    راستی IELTS:6.5
    من برای کل هزینه های ارشد و تمام هزینه های زندگی تقربا 26 یا 27 میتونم اماده کنم.
    تیر اخرم هم مالزی هست
    دوستان کجا رو پیشنهاد میکنن
    سلام .میشه بگی چراهمون خود مالزی اقدام نمی کنی برا ام بی ای هم هزینش کمتره هم رنک انشگاهاش مثلupm,mu,....خوبه وکسایی هم که اونجان اکثرن موافقن که سکویه پرتاب می تونه باشه مالزی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط KAKTOS نمایش پست ها
    سلام .میشه بگی چراهمون خود مالزی اقدام نمی کنی برا ام بی ای هم هزینش کمتره هم رنک انشگاهاش مثلupm,mu,....خوبه وکسایی هم که اونجان اکثرن موافقن که سکویه پرتاب می تونه باشه مالزی
    الان شما داری به جای آلمان مالزی رو پیشنهاد میکنی؟
    کی میگه هزینه مالزی کمتره؟
    شهریه سنگین دانشگاههای مالزی + هزینه زندگی ، کجاش کمتر از دانشگاههای رایگان (یا نیمه رایگان) آلمانیه؟
    تازه در آلمان دانشجو اجازه کار داره والبته موقعیت کار هم وجود داره....

در بحث کیفیت آموزشی دیگه فکر نکنم نیازی به توضیح باشه که کدوم کشور دانشگاههای قویتری داره! (حتی به اون رنک هایی که خیلی هم قابل اعتماد نیستن هم دانشگاههای مالزی شوت تشریف دارن!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط xx114 نمایش پست ها
    برای فرستادن مدارک برای ترم بعد که دیر شده. برای ترم زمستان 2011-2012 هم فعلاً زوده و از اوایل ماه مه میتونید مدارکتون رو بفرستید.
    خب کدوم دانشگاه؟ کدوم دانشگاه با این شرایط به من پذیرش میده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)