صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 97

موضوع: آشنائی با پذیرفته شدگان دانشگاه Karlstad

Junior Member focus آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنائی با پذیرفته شدگان دانشگاه Karlstad

سلام

دو تا لینک میذارم ، اولی مربوط به اجاره خونست در کارل اشتات و دومی راجب به خرید لوازم دست دومه، اولی حتما به کارتون میاد و دومی شاید:

http://www.stub.se/hyror.shtml

http://www.blocket.se/

کاو جان ما رو از ویزا نترسون ما بلیط هواپیما رو هم داریم میگیریم. توکل به خدا
    همیشه آنچه روی میدهد بهترین است.

من یه ایمیل هم زدم برای خونه به STUB اگه جوابش اومد اطلاع میدم.

Junior Member

سلام

آقا تبریک میگم شدیم دو نفر برقی، قدرت که خودت میدونی خیلی با سیستم فرق میکنه ولی بد نیست یه کم از ماشین و ژنراتور دور باشی.

به من sussana svensson از دانشگاه e-mail زده اینطور که معلومه تا 15 May فرصت هست برای accomodation application ، گفته باید فرم رو fax کنیم براشون!!

سلام!
    آقایون این فرم accomodation application چی هست؟! باید از الان بگیم خونه می خوایم؟ بچه ها این دانشگاه شهریه نداره؟! زندگی تو سوئد چقدر پول لازم داره؟ خونه راحت می شه اجاره کرد؟ این اطلاعات رو شما دارید؟ من کمک لازم دارم:دی

Junior Member

من یه ذره گیج شدم.تو فرم خوابگاه گفته deadline خوابگاه تا 1 می هستش . solari عزیز می گه تا 15 می.بهشون میل می زنم می گن تا 17 می رفتن vacation!!!!پس ما کی اقدام کنیم آخه!!!
    یکی منو واسه خوابگاه و خونه راهنمایی میکنه لطفاً؟؟؟

آره دقیقا این موضوع خونه و خوابگاه منم بدجوری گیج کرده!

با سلام به اهالی کارل اشتات

درباره خونه های دانشگاه ( Student House) تو خود وب سایت دانشگاه هم در قسمت Accommodation گفته شده و فرمش هم اونجا هست. البته من لینکش رو میذارم که اگه خواستید مستقیم برید تو اون صفحه.

مهلت فرستادن این فرم هم برای مستر ها تا آخر روز 15 می هست که البته اول می در وب سایت اعلام شده که این آدمو گیج میکنه ولی تا 15 می است. بجنبید.

بعد از این که فرم رو پر کردید و فرستادید باید سریعا 3000 کرون به حسابی که گفته واریز که میتونید از بانک سویفت بزنید و برگش رو فکس کنید.
    من خودم نمینونم از اون خونه استفاده کنم چون من تنها نیستم و خانم و دخترم منو همراهی میکنند. ولی خوب یه لینکهائی برای پیدا کردن خونه دارم که منو امیدوار کرده و قیمتاش نسبت به شهر های بزرگ مثل استکهلم خیلی بهتر هست. فقط بدیش اینه که همش به زبان سوئدی هست.

http://www.kau.se/en/education/gener.../accommodation

با سلام دوباره

در جواب کاوه برای شهریه باید بگم که خوب ما خوش شانس هستیم که شعریه نمیدیم و اینو همه میدونند. من راجب شهر خیلی اطلاعات نگرفتم چون راستش فعلا دارم 40 میلیون جور میکنم B.S بگیرم و بدم سفارت ولی واقعا میبینم که کار آسونی نیست و حتی تا نزول کردن هم پیش رفتم. البته من این پول رو دارم ولی لیکویت نیست هنوز.حالا اگه کسی میتونه کمک کنه.
    در مورد خونه تا جائی که تو این 2و3 روزه اطلاعات گرفتم تو کارل اشتات کسی بی خونه نمیمونه و از این جهت ما شانس آوردیم. ولی خوب به نظر من برای اینکه خیالتون راحت باشه با دانشگاه یک ترم خونه بگیرید بعد اگه دوست داشتید بیائیدبیرون خونه بگیرید.
    این سوال کاوه که زندگی تو سوئد چقدر پول میخواد خیلی کلی است و باید بیشتر Specific باشید. ولی من میگم تو کارل اشتات برای یه دانشوی تنها بغیر از هزینه جا 1500 یا نهایتا 2000 تا کافیه.

در ضمن اگه هوس غذای ایرونی کردید یه سری به خونه ما بزنید قول میدم از غذای دانشگاه خیلی بهتر باشه و ارزون حساب کنم که مشتری بشید. بالاخره زندگی متاهلی همشم که عیب نیست تو صد تا یکی دو تا چیز خوب هم داره. []
    www.newsec.se

Junior Member

تا 17 می که تعطیلن.این فرمو باید به کی بفرستیم وقتی کسی نیست دوستان؟

Junior Member

سلام به همه

همونطور که focus گفت تا 15 may برای پر کردن فرم فرصت هست، حداکثر تا 15 may باید فرم به دستشون برسه، من فرم رو به این آدرس طبق گفته خودشون e-mail کردم. carina.hult@kau.se
    پر کردن فرمش کاری نداره، فقط بر اساس علاقه باید شماره گذاری کنید از 1 تا 4 که به ترتیب کدوم رو می خواهید. برای اطلاع دوستان من TALLEN رو اول زدم ، به نظر از بقیه بهتر و با حال تره.

نکته اساسی سر پرداخت DEPOSIT هست که تا 1 June فرصت داره، فروم های دیگه گفتن ار طریق صرافی پرداخت کردن، کسی نظری نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)