صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 97

موضوع: آشنائی با پذیرفته شدگان دانشگاه Karlstad

پیش فرض پاسخ : آشنائی با پذیرفته شدگان دانشگاه Karlstad

خوب من الان یک چیزی رو نمی فهمم! توی فرم accommodation هیچ آیتمی نداره که من خودم یک خونه کرایه می کنم که تنها باشم :دی! اگه شما نخواهید توی کمپ یا این خونه های دانشجویی زندگی کنید باز هم باید این فرم رو پر کنید و بفرستید؟ راستی ترم پاییز از چه تاریخی شروع می شه؟!!

سولاری جان این TALLEN که توش نوشته shared apartment یعنی می خوای تقسیم کنی دیگه آره؟!!!:دی آقا پس شما fax نکردی و mail زدی!! پس من هم همین کا رو می کنم دردسر داره fax جوابی بهت دادن که فرم شما رو دریافت کردیم؟!

Junior Member

solari عزیز منفرم رو به carihult@kau.se میل زدم. این جواب رو می ده :Vacation! I´m back on Monday 17th of May, 2010.
    حالا تا از تعطیلات بیان که deadline می 15 گذشته . . . ؟؟؟

Junior Member

مهم اینه که تاریخ e-mail قبل از 15 may هست، 17 may هم که mail رو بخونه متوجه هست که چه تاریخی براش send شده، نگرانی نداره.

سلام بر دوستان عزیز،منم از دانشگاه کارلستاد پذیرش گرفتم در رشته chemistry and industrial management که مستر دوساله هست...هنوز دارم تصمیم میگیرم که بیام یا نع!خلاصه از آشنایی با شما خوشوقتم.زیاد نگران ددلاین خوابگاه نباشید.انگار دانشگاه عزیز ما زیاد به خودش زحمت نداده تا فرمها رو تجدید کنه و مال سالهای قبل رو داره استفاده میکنه...امیدوارم توی سایر مسائلش اینطوری نباشه
    ویرایش توسط salehifar : February 15th, 2013 در ساعت 05:04 PM دلیل: حذف ایمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط focus نمایش پست ها
    با سلام به اهالی کارل اشتات

درباره خونه های دانشگاه ( Student House) تو خود وب سایت دانشگاه هم در قسمت Accommodation گفته شده و فرمش هم اونجا هست. البته من لینکش رو میذارم که اگه خواستید مستقیم برید تو اون صفحه.

مهلت فرستادن این فرم هم برای مستر ها تا آخر روز 15 می هست که البته اول می در وب سایت اعلام شده که این آدمو گیج میکنه ولی تا 15 می است. بجنبید.

بعد از این که فرم رو پر کردید و فرستادید باید سریعا 3000 کرون به حسابی که گفته واریز که میتونید از بانک سویفت بزنید و برگش رو فکس کنید.
    من خودم نمینونم از اون خونه استفاده کنم چون من تنها نیستم و خانم و دخترم منو همراهی میکنند. ولی خوب یه لینکهائی برای پیدا کردن خونه دارم که منو امیدوار کرده و قیمتاش نسبت به شهر های بزرگ مثل استکهلم خیلی بهتر هست. فقط بدیش اینه که همش به زبان سوئدی هست.

http://www.kau.se/en/education/gener.../accommodation
    دوست عزیز اگه این لینکها رو به منم بدی ممنون میشم چون منم احتمالا با خانمم بیام(البته اگه بیام!)

خب اینطور که معلومه تا حالا شدیم چهارنفر...
    گروه دانشجویان کارلستاد در فیسبوک...مثل اینکه ورودیهای امسال کلی از بنگلادش و هند و پاکستان و نپال هستند...خیلی مسخره ست ولی اکثرشون هم انتظار دارند یکی کمکشون کنه...برعکس اروپایی هایی که پذیرش گرفتن...فرانسه و اسپانیا و...:
    http://www.facebook.com/pages/Karlst...?v=wall&ref=ts
    ویرایش توسط narimanh : May 14th, 2010 در ساعت 10:16 PM

Junior Member focus آواتار ها

با سلام

از طریق این دو سایت میتونید برای خونه در بیرون اقدام کنید. البته اولی بهتره چون لینک دومی اولویت رو به دانشجو های سوئدی میده و طی ایمیلی که به زدند گفته شده که اگر جائی باقی مون میتونید اقدام کنید و ما قولی نمیدیم.

www.newsec.se

www.stub.se
    همیشه آنچه روی میدهد بهترین است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط focus نمایش پست ها
    با سلام؛

به لطف خدا بنده در دانشگاه کارل اسات پذیرفته شدم. چناچه کسی از دوستان هست که در این دانشگاه پذیرفته شده ضمن تبریک ،از آشنائی ایشان خوشحال میشویم.

با سلام و عرض تبریک متقابل،

من در رشته صنایع از دانشگاه Karlstad پذیرش گرفتم و چهارشنبه 12 می برای ویزا اقدام کردم . امیدوارم هفته ها و ماههای آینده برای همه ما مملو از خبر های خوب باشه.
    ویرایش توسط salehifar : February 15th, 2013 در ساعت 05:05 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

سلام
    امیدوارم خوب باشین.
    من از برق کارلستاد قبول شدم و برای خونه از طریق دانشگاه اقدام نمی کنم برای newsec , krebo هم نامه زدم که هنوز جواب ندادن.اگه اطلاعاتی داشتین بی خبر نذارین.
    ممنون
    جواد
    ویرایش توسط salehifar : February 15th, 2013 در ساعت 05:06 PM دلیل: حذف ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)