صفحه 88 از 88 نخستنخست ... 387879808182838485868788
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 877 , از مجموع 877

موضوع: دانشگاه TUT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer-Azad University

پیش فرض پاسخ : دانشگاه TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط dj_abbas نمایش پست ها
    دوستان من فرم تأیید ثبت نام را پر کرده و ایمیل کردم که ثبت نام می کنم ولی با وجود گذشت بیش از یک ماه جواب ندادند! کسی هست که ثبت نامش تأیید شده باشد؟
    بله برای من ایمیل تایید اومده و حتی بعدش tutor نامه برام زده جهت آشنایی و این حرفا. فولدر اسپم رو چک کنید و اگر چیزی پیدا نشد به نظر من حتما ایمیل بزنید بهشون البته خدا رو شکر دد لاین هنوز تموم نشده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس فیزیک دانشگاه آزاد تبریز

Dear Student,the preliminary Orientation Week Programme is now available at http://www.tut.fi/en/admissions/stud...ndex.htmPlease note that some changes may occur. We will update the programme in August at the latest.Kind regards,Admissions Office
    راه های طولانی طی کردیم و رفتیم تا جایی که میتونیستیم . روزهای خستگی بوده و روزهای کمی هم بوده که شاد بودیم . چاره ای نیست باید بریم انتهایی نیست جاده بی انتهاست.....

Junior Member

سلام یه سوال از دوستان باتجربه ممنون میشم جواب بدید. من واسه فوق لیسانس برق این دانشگاه اپلای کرده بودم و ریجکت شدم. معدلم بالای ۷۰٪ هست. ۱۵.۱۷. کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارم. تافلم بالای ۱۰۰ بود. البته من مدارکم رو تایید سفارتشون نکرده بودم و فرستادم. به نظرتون با شرایط معدل و نمره زبانم شانس پذیرش داشتم یا نه؟ یا اینکه دلیل ریجکت شدنم تایید نبودن مدارکم بوده؟ یا کاردانی و کارشناسی ناپیونسته بودنم؟ البته در ایمیلی که برام فرستادن دلیل خاصی برای ریجکتی نیاوردن. فقط یه قسمت گفتن که بیش از ۹۱۱ اپلیکیشن برامون اومده بوده و نمیتونستیم به همه پذیرش بدیم. مرسی دوستان

Junior Member

سلام
    فقط واسه دوستایی که میخوان واسه سالای آینده اپلای کنن بگم که این دانشگاه که انتخاب سوم من بعد از هلسینکی و آلتو بود، ریجکتم کرد.

سلام ایا دکترا تو این دانشگاه هنوز رایگانه؟ اگه پذیرش بدون فاند دادن با انگلیسی میتونم اینجا کار پیدا کنم و هزینه هامو پوشش بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه آزاد واحد تبریز

سلام دوستان. سایت دانشگاه رو چک کردم در مورد ریز نمرات و دانشنامه. گفته که باید ترجمه هم مهر وزارت امور خارجه رو داشته باشه و هم سفارت. حالا ممکنه فقط با مهر دادگستری مدارک رو آپلود کنیم؟ آخه یه نسخه نرجمه دارم و این هم اگه مهر سفارت بزنم خراب میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. steering committee دانشگاه TUT چقدر در اعطای پذیرش به دانشجوی دکتری بدون فاند که استاد هم کاملا تاییدش کرده، نقش داره؟؟؟ از دوستان کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)