صفحه 8 از 88 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 877

موضوع: دانشگاه TUT

پیش فرض پاسخ : دانشگاه TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_saw4 نمایش پست ها
    زمستون همش زیر منفی 10 نیست بعضی موقع ها هم به -5 میرسه !! تازه ما هنوز به زمستون نرسیدیم و همین چند هفته پیش به -22 رسید دمای هوا.

اما در مورد رشته. به بچه های برق واسه فکتوری اومیشن و به مکانیکا که دوستای من و البته خودم غالبا جامدات بودیم مکاترونیک پزیرش دادن.
    کورس ها هم همه جورش هست واسه مکاترونیکیا. کلا باید از همه چیز بخونی ولی بیشتر گرایش به برق داره این رشته و البته ماینر ما که کنترل هست. یه ماینر ماکروسیستم هم داریم که اطلاعات کاملی در موردش ندارم. ولی کلا با روال شما بچه های سیالات نباید تطابق زیادی داشته باشه.
    http://www.tut.fi/public/index.cfm?M...533&Siteid=147
    تو این لیتک اطلاعاتی رو در مورد دروسی که باید بگزرونید گزاشتن.
    سلام

من قبولی های پارسال این رشته رو که تو سایت میدیدم نزدیک 50% اسم ایرانی بود. اونجا کامیونیتی ایرانی ها تشکیل دادین؟ اصلا فنلاندی هم تو کلاستون هست؟

من معدلم 13.6 الکترونیک و آیلتس 6 دارم. و 6 سال سابقه کار. الان پذیرش از یک دانشگاه آلمانی دارم که علمی کاربردیه و 6000 تا شهریه داره. موندم که برم یا بمونم برای TUT هم اپلای کنم یا نه. نظر شما که الان اونجا هستین چیه؟

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    سلام

من قبولی های پارسال این رشته رو که تو سایت میدیدم نزدیک 50% اسم ایرانی بود. اونجا کامیونیتی ایرانی ها تشکیل دادین؟ اصلا فنلاندی هم تو کلاستون هست؟

من معدلم 13.6 الکترونیک و آیلتس 6 دارم. و 6 سال سابقه کار. الان پذیرش از یک دانشگاه آلمانی دارم که علمی کاربردیه و 6000 تا شهریه داره. موندم که برم یا بمونم برای TUT هم اپلای کنم یا نه. نظر شما که الان اونجا هستین چیه؟
    والا دوست عزیز شرایط خیلی متفاوته. بستگی داره شما از آیندت چی میخوای و پارامتر هات چیه. دوستانی که الان اینجان همه نظراشون باهم فرق میکنه. یکی راضیه و یکی ناراضی یکی هم داره بیتفاوت ادامه میده!! بسته به خود شما داره. دانشگاه بدک نیست! ولی واسه زندگی دانشجویی همه متفق القول یه نظر مشترک دارن که اینجا خوبه... مردم آروم و بی آزاری داره. البته یکم زیادی آرومن... آسته میری آسته میای و کسی هم هیچ کاری بهت نداره. همه هم تقریبا انگلیسی بلدن. چیزی که توی کشورای اروپایی معمولن کم دیده میشه. بهمین دلیل غالبا توی جامعه کمتر به مشکل میخوری. ولی دوستانی که غالبا اهل شهرهای شلوغ بودن اینجا تو شروع کار یکم بهشون فشار میاد...
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

Hi reza_saw4
    Can U help me?
    I 'm looking for some information about Architecture Department in TUT
    How is its reputation and its quality

I don't have enough information about its level

Thanks a lot buddy
    (sorry i write English because i don't have Persian font now

سلام دوستان

واسه آدرس ارسال مدارك به دانشگاه 2 تا آدرس نوشته . يكي نوشته...... Applications should be sent to و يكي ديگش هم .... Address for courier express service . من ميخوام با TNT or DHL بفرستم مداركمو ، به كدوم آدرس بفرستم .
    لطفاً اگر مطمئن هستيد جواب بديد .

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط superwise نمایش پست ها
    سلام دوستان

واسه آدرس ارسال مدارك به دانشگاه 2 تا آدرس نوشته . يكي نوشته...... Applications should be sent to و يكي ديگش هم .... Address for courier express service . من ميخوام با TNT or DHL بفرستم مداركمو ، به كدوم آدرس بفرستم .
    لطفاً اگر مطمئن هستيد جواب بديد .
    Address for courier express service
    Winners are simply willing to do what losers won't

توي فرم financial statement (پيوست) فقط قسمت money deposit را 600 و 6000 براي 1 ماه و 10 ماه بنويسم كافيه ؟
    اگر خانواده قرار باشه ساپورت مالي كنن چجوري بايد پر بشه ؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط superwise نمایش پست ها
    توي فرم financial statement (پيوست) فقط قسمت money deposit را 600 و 6000 براي 1 ماه و 10 ماه بنويسم كافيه ؟
    اگر خانواده قرار باشه ساپورت مالي كنن چجوري بايد پر بشه ؟
    سلام.
    1- بله کافی هست.
    2- فرقی نمیکنه فقط مبلغ ، تاریخ و امضا، فقط توی خود application اگه قسمتی برای ساپورت داره مثلا بگید parents یا ...

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

سلام
    اگه واسه 2 تا رشته مختلف بخوام اقدام کنم؛ مدارکو به دو تا آدرس جدایی که گفته باید بفرستم یا میشه همه رو (همون 2 سری مدرک رو) به یه آدرس بفرستم؟ چون به نظر میرسه آدرس ها تقریبا یکیه، افراد گیرنده فرق دارن.
    You can't beat your enemy anymore through wars; instead you create an entire generation of people seeking revenge

Junior Member

سلام
    من واسه IT دانشگاه تمپر میخام اقدام کنم ولی لیسانسم مهندسی نساجی است بنظر دوستان بابت متفاوت بودن رشته احتمال ریجکت هست؟

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط r0zeabi نمایش پست ها
    سلام
    من واسه IT دانشگاه تمپر میخام اقدام کنم ولی لیسانسم مهندسی نساجی است بنظر دوستان بابت متفاوت بودن رشته احتمال ریجکت هست؟
    سلام دوست عزیز، این بستگی به افرادی که اقدام کردند داره ولی در کل تو پذیرش رشته ها گفته شده که باید لیسانس با فیلد مرتبط داشته باشید. به نظر من امکانش وجود داره.

موفق باشید.
    ویرایش توسط mic_makarti : January 27th, 2011 در ساعت 11:01 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)