صفحه 65 از 66 نخستنخست ... 15555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط M4fani نمایش پست ها
    سلام من داروسازی عمومی رو دانشگاه تهران خوندم با معدل 15.25 می خواستم واس phd آلمان اقدام کنم آیا نیاز که مدرک عمومی رو معادل سازی کنم برای ادامه ی تحصیل؟؟
    نیازی نیست

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام به همگی

فارغ اتحصیل دانشگاه تهران در رشته داروسازی هستم . 4 سال موسس داروخانه شخصی خودم بودم . ی سال سابقه کار در صنعت رو دارم . 3 مقاله ISI و نمره تافلIBT 110 دارم .
    سوال من بیشتر در خصوص امکان دادن امتحان برای من که اقامت ندارم هست ( کانادا یا آمریکا) چون تا اونجا که من متوجه شدم نه تنها امتحان زبان بلکه خود امتحان ها تمام مراحل اش باید در خاک کشور داده بشه و از طریق کشور ثالث هم امکان پذیر نیست.

خواستم اگر اطلاعاتی در این خصوص دارید من رو راهنمایی کنید.

چه راهکار هایی وجو داره برای این موضوع.

تحصیل در دوره کوتاه مدت مثل MBA یا master رشته ای خاص و مرتبط و آماده شدن در اون مدت برای امتحانات میتونه مطرح باشه؟
    آیا بعدا از نظر اقامت به مشکلی بر نخواهم خورد ؟

با تشکر از همه دوستان گرامی.

Junior Member

باسلام
    کسی از دوستان هست که امتحان KAPS رو داده باشه؟

۱- برای ارزیابی مدرک دکتری عمومی داروسازی برای استرالیا، فقط باید امتحان کتبی KAPS رو داد یا لازمه حضوری استرالیا رفت و دوره گذراند و بعد برگشت ایران؟

۲- امکان ثبت نام امتحان از ایران هست؟

۳- کتاب خاصی برای منابع امتحان هست؟

۴- چقدر طول می‌کشه برای امتحان آماده شد؟

ممنون.

Junior Member

با سلام. من ساکن کانادا هستم و می خواهم برای معادل سازی امریکا اقدام کنم . امتحانات PEBC کانادا را هم داده ا م. میشه لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farpharma نمایش پست ها
    با سلام. من ساکن کانادا هستم و می خواهم برای معادل سازی امریکا اقدام کنم . امتحانات PEBC کانادا را هم داده ا م. میشه لطفا راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز ، می تونم بپرسم که برای امتحانات PEBC برای آمادهسازی خودتون از چه منابعی استفاده کردید؟

Junior Member

I studied SHARGEL , CTC , CTMA , CPS, also I used health CANADA website for regulation and law

سلام ایا اطلاع دارید برای معادلسازی داروسازی در استرالیا بهتره امتحانهای لازم رو داد یا تا جایی که دروس معادل شدن از اون به بعد رو ازطریق تحصیل در دانشگاه معادل کرد؟

Junior Member

سلام امتحانpebc خیلی سخته

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaparsian87 نمایش پست ها
    سلام به همگی

فارغ اتحصیل دانشگاه تهران در رشته داروسازی هستم . 4 سال موسس داروخانه شخصی خودم بودم . ی سال سابقه کار در صنعت رو دارم . 3 مقاله ISI و نمره تافلIBT 110 دارم .
    سوال من بیشتر در خصوص امکان دادن امتحان برای من که اقامت ندارم هست ( کانادا یا آمریکا) چون تا اونجا که من متوجه شدم نه تنها امتحان زبان بلکه خود امتحان ها تمام مراحل اش باید در خاک کشور داده بشه و از طریق کشور ثالث هم امکان پذیر نیست.

خواستم اگر اطلاعاتی در این خصوص دارید من رو راهنمایی کنید.

چه راهکار هایی وجو داره برای این موضوع.

تحصیل در دوره کوتاه مدت مثل MBA یا master رشته ای خاص و مرتبط و آماده شدن در اون مدت برای امتحانات میتونه مطرح باشه؟
    آیا بعدا از نظر اقامت به مشکلی بر نخواهم خورد ؟

با تشکر از همه دوستان گرامی.
    من کانادا اطلاع ندارم ولی امریکا همه از طریق مستر یا ریسرچ یا PhD می روند. اکثر افراد شرایط مشابه شما دارند. MBA تصمیم درستی نیست به نظر من. اگر هزینه مشکلی ندارید که همین حالا بدون وقفه شروع کنید به ایمیل زدن به اساتید و Lab ها و میتونید ذکر کنید با هزینه شخص خودتون اقدام خواهید کرد سیستم امریکا از نیروی کار رایگان که هزینه خودش هم بپردازه با آغوش باز استقبال میکنه. حتی مستر بدون فاند هم اکی هست. برخی هم وقتی وارد امریکا شدند چند سال به ریسرچ یا تحصیل می پردازند و رزومه می سازند و برای گرین کارد اقدام می کنند. در مورد دارو خیلی اطلاع ندارم ولی در پزشکی داشتن گرین کارد بسیار کمک کننده و کاتالیزر خوبی هست. البته با توجه به همه گیری من فکر می کنم تاریخ استارت پروگرم ها یا قراردادها کمی تغییر کنند. همچنین مرزهای هوایی بسته هست و فکر می کنم شاید تا جولای به حالت تقریبا نرمال بازگشت نکنیم. شما فعلا ایمیل ارسال کنید و ابراز علاقه.
    اقامت در حال حاضر که مشکل نیست. حتما در فروم های غیر پارسی زبان مثل اینجا1 /اینجا2 یا فیسبوک هم با همکاران مطرح کنید اطلاعات خیلی دقیق تر و مفیدتر هست.
    https://pharmacymanpower.com/index.php
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی سال اخر داروسازی دانشگاه تهران هستم و قصد اقدام برای PHD در امریکا دارم. میخواستم ببینم با توجه به اوضاع فعلی کسی از دوستان اطلاع دارند که وضعیت دادن پذیرش و ویزا اخیرا به چه صورت بوده؟
    و اینکه ایا آمریکا برای همسر هم ویزای همراه صادر میکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)