صفحه 3 از 66 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی

برای داروسازی به دنبال کشوری هستم که

به زبان انگلیسی تدریس کنه

هزینش رایگان یا کم باشه

کشوری باشه که وضعیت زندگیش مناسب باشه، کشورایی مثل فیلیپین و هند مد نظرم نیستند

لیسانس زیست شناسی مولکولی ژنتیک دارم ، میشه واحدهاشو در دانشگاهی برای رشته داروسازی تطبیق داد؟

جایی با این مشخصات هست؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    برای داروسازی به دنبال کشوری هستم که

به زبان انگلیسی تدریس کنه

هزینش رایگان یا کم باشه

کشوری باشه که وضعیت زندگیش مناسب باشه، کشورایی مثل فیلیپین و هند مد نظرم نیستند

لیسانس زیست شناسی مولکولی ژنتیک دارم ، میشه واحدهاشو در دانشگاهی برای رشته داروسازی تطبیق داد؟

جایی با این مشخصات هست؟
    آلمان گزینه مناسبی است
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

دوستان کسی در مورد ادامه داروسازی تو امریکا بعد از گرفتن دکتری داروسازی تو ایران میتونه کمکم کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin farahani نمایش پست ها
    با سلام. من مدتیه که در مورد شرایط داروسازی تو کانادا سرچ می کنم. تا اونجایی که می دونم امکان ادامه تحصیل وجود داره ولی اینکه مستقیما وارد دوره PhD بشی به CV شما و داشتن مقاله و معدل و همچنین دانشگاه مورد نظر شما بستگی داره آخه داروسازی در اکثر نقاط دنیا BSc هستش نه PharmD. برای کار کردن به عنوان داروساز بایستی مراحل معادلسازی رو بگذرونید که کمی زمانبره و ممکنه سخت باشه (2 دوره آزمون و 1 دوره کارآموزی).اگه اشتباه نکنم برای تحصیل در گرایش هایی مثل Clinical Pharmacy یا Hospital Pharmacy هم بایستی ابتدا مراحل معادلسازی رو بگذرونید. پیشنهاد میکنم بیشتر در این مورد سرچ کنید. good luck
    1 سوال
    حتی نمیشه برای دوره ی pharmD اقدام کرد و از این راه ذیپه نیاز به گذروندن معادل ساری نباشه؟؟(منظورم کسی که pharmD داره تو ایران هستش)

Junior Member

من دانشجوی سال 4 داروسازی دانشگاه تهرن هستم.معدل حدود 15.5 .هنوز یک سال و نیم تا اتمام دوره دکتری عمومیم مونده.

برای گرفتن پذیرش phd واسه آمریکا از الان باید اقدام کنم؟ من هنوز مدرک رسمی ندارم و نمی دونم چه امتحان زبانی باید بدم.
    به نظرتون شانس پذیرش usc دارم؟ کلا چه جوری ارزیابی میکنید وضعیتمو؟

خیلی گیج شدم! لطفا یکی جواب منو بده

سلام
    می خواستم بپرسم آیا کسی اطلاع داره کدام کشورها برای ادامه دادن داروسازی در رشته clinical pharmacy نیاز به معادل سازی ندارند (آمریکا، استرالیا، کانادا می خوان) و مدرک ما را قبول دارند ؟

Junior Member

سلام دوستان کسی اینجا هست که از داروسازی برای phD علوم پایه در امریکا اقدام کرده باشه؟ من علاقه زیادی به cancer biology دارم. اگر کسی قبلا اقدام کرده لطفا یه کم راهنمایی کنه من TOEFL 103 دارم معدل داروسازی ام هم 16.5 هست. GRE هنوز ندادم.
    راستی gheimati757 تمام کشورهایی که گفتی نیازبه این مراحل دارن چون در کار clinical با بیمار سرو کار داریم باید از صافی امتحانات رد شد.

Junior Member

سلام دوستان. من امسال شروع به تحصیل در رشته داروسازی میکنم. ایا بعد از گذروندن چند ترم و شرکت در ازمون pcat
    . میتونم به دانشگاه های امریکا انتقالی بگیرم؟

سلام. نه . نمی تونی. یکی از دوستای من بعد از علوم پایه رفت و همه امتحانات را هم داده بود ولی اونجا مجبور شد دوباره از صفر شروع کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط پگاه4 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اینجا هست که از داروسازی برای phD علوم پایه در امریکا اقدام کرده باشه؟ من علاقه زیادی به cancer biology دارم. اگر کسی قبلا اقدام کرده لطفا یه کم راهنمایی کنه من TOEFL 103 دارم معدل داروسازی ام هم 16.5 هست. GRE هنوز ندادم.
    راستی gheimati757 تمام کشورهایی که گفتی نیازبه این مراحل دارن چون در کار clinical با بیمار سرو کار داریم باید از صافی امتحانات رد شد.
    سلام. آره می تونید. ولی حتما باید GRE داشته باشید و توی اون زمینه هم مقاله داشته باشید.
    راستی برای clinical pharmacy اروپا هم همین طوریه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)