صفحه 5 از 66 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

پیش فرض پاسخ : داروسازی

دوست عزیز سوال خودتون رو اینجا بپرسید که جوابتون رو بگیرید .

http://www.applyabroad.org/forum/sho...C%D8%AF/page28

Junior Member

شرایط داروساز و داروسازی بالینی در استرالیا چه طوره؟می تونم به عنوان داروساز ویزا بگیرم بعد در استرالیا در شاخه ی بالینی درس بخونم و همونجا تو رشتم مشغول به کارشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lili68 نمایش پست ها
    شرایط داروساز و داروسازی بالینی در استرالیا چه طوره؟می تونم به عنوان داروساز ویزا بگیرم بعد در استرالیا در شاخه ی بالینی درس بخونم و همونجا تو رشتم مشغول به کارشم؟
    سلام. نه نمی تونی این کار را بکنی. چون استرالیا هم باید مثل کانادا و آمریکا اگر بخوای وارد بالین بشی باید امتحان معادل سازی بدی تا تو را به عنوان داروساز قبول کنن. من هم دنبال رشته داروسازی بالینی هستم اگر خواستی پیغام خصوصی بده تا اطلاعاتمون را با هم share کنیم.

Junior Member

سلام دوستان
    من سال چهارم دکتری عمومی داروسازی هستم و دوست دارم تو رشته ی بیوتکنولوژی دارویی برایPhd ادامه تحصیل بدم منتها با سرچ هایی که کردم انگار توی امریکا رشته ی بیوتکنولوژی دارویی مثل ایران وجود نداره، و بیوتکنولوژی در دانشگاه های مختلف امریکا توی دپارتمان های مختلفی هست که من نمی دونم دقیقا کدومش مثل ایران با کشف داروهای جدید سروکار داره. کسی می تونه تو این زمینه راهنماییم کنه ؟ یه دنیا ممنونم
    ویرایش توسط bahar_336 : September 17th, 2012 در ساعت 12:09 AM دلیل: phd

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_336 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال چهارم دکتری عمومی داروسازی هستم و دوست دارم تو رشته ی بیوتکنولوژی دارویی برایPhd ادامه تحصیل بدم منتها با سرچ هایی که کردم انگار توی امریکا رشته ی بیوتکنولوژی دارویی مثل ایران وجود نداره، و بیوتکنولوژی در دانشگاه های مختلف امریکا توی دپارتمان های مختلفی هست که من نمی دونم دقیقا کدومش مثل ایران با کشف داروهای جدید سروکار داره. کسی می تونه تو این زمینه راهنماییم کنه ؟ یه دنیا ممنونم
    سوئیس را search کن.

Junior Member

دوستان من فوق ليسانس معماري و ديپلم رياضي هستم علاقه دارم از صفر رشته ي دارو سازي رو تو امريكا دنبال كنم. اما انگاري اين كار سخت و تقريبا محال است مي خ استم بدونم از چه نظر غير ممكن محسوب مي شود و اينكه چه پيش نياز و دوره هايي رو مي بايد طي چه مدت بگذرونم؟ اگر ورود به اين رشته سخت است مي تونم المان بخونم و بعد كذشت مدتي به دانشگاه هاي امريكا منتقل كنم خودم رو !؟ ممنون مي شم از راهنماييتون.

Junior Member

دوباره سلام .
    من فقط دنبال امریکا هستم سوئیس یا کشورهای اروپایی نمی خوام برم. اگر ممکنه در پاسخ به سوالم واسه امریکا راهنماییم کنید. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط baam_daad نمایش پست ها
    دوستان من فوق ليسانس معماري و ديپلم رياضي هستم علاقه دارم از صفر رشته ي دارو سازي رو تو امريكا دنبال كنم. اما انگاري اين كار سخت و تقريبا محال است مي خ استم بدونم از چه نظر غير ممكن محسوب مي شود و اينكه چه پيش نياز و دوره هايي رو مي بايد طي چه مدت بگذرونم؟ اگر ورود به اين رشته سخت است مي تونم المان بخونم و بعد كذشت مدتي به دانشگاه هاي امريكا منتقل كنم خودم رو !؟ ممنون مي شم از راهنماييتون.
    سلام. ببین غیر ممکن نیست ولی سخته. من خودم با اینکه دارو خوندم می خواستم همین کار را تو آمریکا بکنم ولی برای من که نمیشه چون واقعا سخته مثلا : امتحان SAT می خواد. امتحان PCAT می خواد و از همه مهم تر این که تو این رشته نمی تونی تو این مقطع فاند بگیری هزینه اش پای خودته. از هیچ کشور دیگه ای هم نمی تونی منتقل بشی آمریکا !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

سلام
    من برای PHD مکانیک از دانشگاه سیدنی بورس گرفتم، خانومم داره اینجا داروسازی تهران میخونه، سال چهارمه.
    میشه این چهارسالو اونجا معادل لیسانس فرض کرد و برای فوق براش اقدام کرد؟
    راهی داره حداقل برای هزینه تحصیلش بورسی گرفت؟
    چون هزینه تحصیل همسرم + هزینه زندگی جفتمون خیلی زیاد میشه
    کلا راهی هست که من این فرصتو از دست ندم؟
    ممنونم

با سلام-ايا در تركيه رشته داروسازي ارشد و دكترا هم داره؟يعني مثلا من با مدرك ليسانس مهندسي پزشكي از ايران ميتونم واسه ارشد داروسازي در دانشگاههاي تركيه اقدام كنم؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)