صفحه 64 از 66 نخستنخست ... 1454555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

سلام دوستان خواهر من دانشجو ترم یک داروسازی تهران ، بیشتر ب پژوهش علاقه داره میخواستم بدونم بعد فارغ التحصیل میتونه برای دکترای سرطان شناسی یا ی رشته پژوهشی درباره سرطان اپلای کنه ؟

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام.
    ساکن استرالیا هستم و میخوام مدرک داروسازیمو معادل سازی کنم. برای گرفتن منابع آزمون KAPS کسی میتونه کمکی کنه؟
    ممنونم

Junior Member

سلام به همه دوستان ، من 21 سالمه و میخوام برای ليسانس شیمی یا زیست برای ایتالیا اقدام کنم .سوالم اینه بعد از اخذ لیسانس ميتونم به کشوراي آمریکا و کانادا برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و گرفتن دکتری داروسازی اقدام کنم یا نه ؟ چون فعلا شرایط مالی ام طوری نیست ک از پایه بخوام. توی کانادا که کشور گرانی است شروع کنم

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم تخصص در رشته شیمی دارویی هستم و پایه داروسازی دارم. طرح دوره عمومی رو هم نرفتم. میخواستم ببینم با رزومه زیر شانس پذیرش مجدد دکترا از دانشگاه های هلند چقدر هست؟ با این شرایط تحصیلی تناسب دقیق موضوع پایان نامه های دوره عمومی و تخصصم در ایران با موضوع جدید لازمه یا اینکه اهمیتی نداره؟ و اینکه به چه شکل باید اقدام کنم ایا با اساتید مستقیم در تماس باشم و رزومه ام رو بفرستم یا در سایت های دانشگاههای هلند دنبال ظرفیت خالی باشم؟ با توجه به اینکه حدود یک تا دو سال دیگه دوره تخصصم تموم میشه، بهتر هست که صبر کنم و برای پست داک اقدام کنم یا فرقی نداره؟ چون نهایتا هدفم اقامت گرفتن و کار و زندگی در هلند هست. و در اخر با توجه به اینکه هنوز مدارک زبان ندارم منتظر بمونم که مدرک رو بگیرم یا میتونم از همین الان هم اقدام کنم؟ خیلی متشکرم

1- معدل دوره عمومی 18.49 و رتبه دوم هستم.
    2- دو مقاله isi یکی در ژورنال داخلی با ایمپکت 1.3 نفر اول و یکی در ژورنال خارجی با ایمپکت 2.3 نفر چهارم
    3- یک مقاله oral در کنگره داخلی بین المللی ارائه دهنده
    4- مدرک زبان فعلا ندارم و در حال خوندن هستم.
    ویرایش توسط ns69 : June 29th, 2019 در ساعت 11:39 AM

پیش فرض سوال

سلام شرایط معادل سازی رشته داروسازی در کانادا برای کسی که مدرک داروسازی رو از کانادا گرفته چیه؟آیا حتما باید شهروند کانادا باشی که بتونی در آزمون شرکت کنی یا اگر مثلا ویزای یکساله هم بگیرم میتونم آزمون رو شرکت کنم؟

پیش فرض پاسخ : سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina2592galaxy نمایش پست ها
    سلام شرایط معادل سازی رشته داروسازی در کانادا برای کسی که مدرک داروسازی رو از کانادا گرفته چیه؟آیا حتما باید شهروند کانادا باشی که بتونی در آزمون شرکت کنی یا اگر مثلا ویزای یکساله هم بگیرم میتونم آزمون رو شرکت کنم؟
    واینکه بعد از معادل سازی اجازه کار دارم یا تا زمانی که شهروند نباشم نمیتونم کار کنم؟

Junior Member

سلام چه کشورهایی می شود دکترای داروسازی را پیوسته تحصیل کرد مانند هند کشور دیگری هم است؟

Junior Member

سلام من داروسازی عمومی رو دانشگاه تهران خوندم با معدل 15.25 می خواستم واس phd آلمان اقدام کنم آیا نیاز که مدرک عمومی رو معادل سازی کنم برای ادامه ی تحصیل؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

Hi everyone

We're going to start a project a writing an extensive review article on "Magnetofection" and as a matter of fact those hardworking students with the background Chemistry, Chemical Engineering, Materials Engineering, Nano Engineering, Mechanical Engineering, Physics, Genetic Engineering, Molecular Biology of the cell and Pharmacology are more than wellcome to to be part of our group.

Brief Introduction to Magnetofection: it is composed of Magnetic + Transfection, wherein transfection generally refers to the introduce of a genetic material for treating cells, and once it is done by the help of magnetic nanoparticles it will be termed as Magnetofection.

To do so, magnetic nanoparticles are widely introduced and we have to consier different aspects from the "Bottom Up synthesis of the nanoparticles themsleves" , "ways of accomodating the genetic materials on such cargos" , "controlling their release process" down to the " forces that such cells experience during the process" and the final "genetic alterations and gene expression or inhibition" which is going to happen.

Based on that , those who are interested can send me their CV and the reason why they can be helpful to the group.

Contact Email: Jalal.mosayebi@mail.polimi.it

Best Regards
    ویرایش توسط jalalmosayebi : November 6th, 2019 در ساعت 10:43 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آلی - دانشگاه آزاد تهران - واحد مرکزی

سلام دوستان.
    میخواستم بدونم معادل انگلیسی نام درس "کنترل مسمومیت" چی میشه.

سپاس از شما.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)