نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

ممنون از راهنماییتون، بله از صفر بخونم چون لیسانس من ساینس شامل نمیشه،چه آزمونی باید داد اگر بخوام از صفر شروع کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_1173 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، بله از صفر بخونم چون لیسانس من ساینس شامل نمیشه،چه آزمونی باید داد اگر بخوام از صفر شروع کنم؟
    سلام
    منم وضعیتم مشابه ایشون هست.لیسانس مهندسی شیمی دارم.ولی خیلی علاقه به این رشته پیدا کردم.برای آمریکا یا کانادا.اگر توی ایران کنکور سراسری (تجربی) بدم و رتبه خوبی بیارم با اون رتبه میشه کاری کرد؟.کسی میتونه کمک کنه لطفا؟.یا موسسه یا شخصی با تجربه جهت مشاوره.ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
    سلام
    منم وضعیتم مشابه ایشون هست.لیسانس مهندسی شیمی دارم.ولی خیلی علاقه به این رشته پیدا کردم.برای آمریکا یا کانادا.اگر توی ایران کنکور سراسری (تجربی) بدم و رتبه خوبی بیارم با اون رتبه میشه کاری کرد؟.کسی میتونه کمک کنه لطفا؟.یا موسسه یا شخصی با تجربه جهت مشاوره.ممنونم
    خیر پذیرش در آمریکا و کانادا ربطی به رتبه کنکور نداره
    مگر رتبه 1
    برای پذیرش در این رشته ها باید ابتدا یک لیسانس مرتبط بگیرید اون هم از آمریکای شمالی یا کانادا و نه ایران. سپس امتحانات مربوطه رو طی کنید بعد از رقابت با دانشجویان آمریکایی و کانادایی که طف زیادی ازشون برای تحصیل در این رشته ها به کشورهای دیگه میرند و از پس امتحان ورودیش بر نمیاند. بعد از پرداخت هزینه هاش میتونید دوره عمومی رو شروع کنسد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    خیر پذیرش در آمریکا و کانادا ربطی به رتبه کنکور نداره
    مگر رتبه 1
    برای پذیرش در این رشته ها باید ابتدا یک لیسانس مرتبط بگیرید اون هم از آمریکای شمالی یا کانادا و نه ایران. سپس امتحانات مربوطه رو طی کنید بعد از رقابت با دانشجویان آمریکایی و کانادایی که طف زیادی ازشون برای تحصیل در این رشته ها به کشورهای دیگه میرند و از پس امتحان ورودیش بر نمیاند. بعد از پرداخت هزینه هاش میتونید دوره عمومی رو شروع کنسد.
    سلام.ممنونم.میشه بفرمایید مثلا چه رشته مرتبطی؟چقدر طول میکشه در کانادا؟هزینه ؟مدرک زبان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
    سلام.ممنونم.میشه بفرمایید مثلا چه رشته مرتبطی؟چقدر طول میکشه در کانادا؟هزینه ؟مدرک زبان
    هر رشته مرتبطی
    شیمی فیزیک زیست شناسی ...........
    شانس پذیرشتون تقریبا نزدیک به صفر هست دوست عزیز. فاندی هم در کار نیست
    کانادا تقریبا ارزان تر است اما پذیرش اینترنشنال بسیار بسیار بسیار محدود مثلا میبین 500 نفر متقاضی هست همه هم کانادایی تازه 10 نفر برمیدارند و نوبت حتی به اینرتنشنال ها هم نمیرسه.
    برای آمریکا هم روندش از این سختتره و هزینه هم به شدت بالاتر. البته این هزینه سنگین برای خود آمریکایی ها وام داده میشه با بازپرداخت 10-2- ساله اما برای اینترنشنال ها خیر باید تمام هزینه رو کامل از جیب بدند.

با سلام من هم لیسانس میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد دارم میخوام بدونم برای امریکا یا کانادا برای رشته داروسازی اقدام کنم،چه شرایطی رو از نظر زبانی و بقیه مدارک میخواد و اینکه فاند میدن یا نه؟!
    ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)