صفحه 20 از 66 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما کجا درس میخونین؟
    semmelweis ,Budapest

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که ینجا که مراحل انتقال از دانشگاه های اتحادیه اروپا به آلمان رو مو به مو بدونه؟ برای دارو
    تمام اشخاصي كه ميخوان مداركشون ارزشيابي بشه از هر كشوري كه در حال تحصيل هستن بايد مداركشون رو به يكي از اين سه سازمان كه ادرس سايتشون رو اينجا ميكذارم بفرستن
    اين واسه دوسلدورف
    http://www.brd.nrw.de/gesundheit_soz...seite_LPA.html
    اينواسه فرانكفورت
    ww.rp-giessen.hessen.de/irj/RPGIE_Internet?cid=0c29204bf0e9eafb41be0c1444908be 0
    اين واسه برلين
    http://www.berlin.de/lageso/gesundhe...rzt/index.html
    تو اين سه سايت ،ادرس سازمان رو بيدا ميكنيد يه سري كبي تاييد شده از ترجمه مداركتون به همراه يه فرم بر شده كه فرم رو بايد از سايت بيدا و دانلود كنيد به ادرس سازمان مميفرستين
    دوسلدورف معمولا بعد از ٢هفته تا ١ ماه بهتون نامه ميزنه كه ٢٥ يورو بريزين به حسابش و بعد ١ ماه بهتون نامه تطبيق واحد ها رو ميده و بعد دوباره از اون نامه يه سري كبي تهيه ميكنين و كبي ها رو تاييد رسمي ميكنيد و واسه هر دانشكاه يه كبي تاييد شده از اين نامه و يه كبي تاييد شده از مداركتون و كبي مدرك زبان و فرم بر شده دانشكاه رو ميفرستين،اين فرم دانشكاه بايد فرم واسه ترم هاي بالا رو تو سايت هر دانشكاه بيدا كنيد و بر كنيد واسه ترم هاي بالا معمولا ميتونيد تا ١٥ سبتامبر اقدام كنيد
    معمولا تو رشته بزشكي واسه ترم هاي بالا جا بيدا ميشه،واسه دارو هم همجنين ،اما واسه دندون من نديدم،اما واسه بزشكي ديدم يه دختر كرجستان ٦ سال بزشكي خونده بود اينجا ٤سالش تاييد شد واسه ترم ٩ از هانوفر بذيرش كرفت،دوستش از ماربورك به همين صورت
    از اين ٣ سازمان كفته ميشه دوسلدورف مال خارجي هاست و خارجي ها بايد اونجا بفرستن،ولي دوسلدورف خيلي بد تطبيق ميده،اكه فرانكفورت از خارجي رو قبول كنه،فرانكفورت بهتر تطبيق ميده
    درمورد اينكه اكر كسي مداركشو از المان كرفت و بعد بخواد امريكا كار كنه ايا بايد مدركش مورد تاييد ايران واقع بشه،به نظر من بايد بشه
    من يه خانم ديدم كه واسه اينكه از دانشكاه غير معتبر تو المان درس خونده بود دجار دردسر شده بود و اونم راحت نمي كفت كه ماها بفهميم و دجار همجين مشكلي نشيم،فكر كنم همه ما ها با أخلاق هاي ايراني اشنا هستيم،ايشون در حال كلايه بود و من از كلايه هاش اين قضيه رو فهميدم و جون با وزارت بهداشت به نتيجه اي نميرسد نميدونست جيكار كنه
    بهتر ادم كاري كنه كه با وزارت بهداشت طرف نشه،من مثال خودمو ميزنم.من از ليسانسم حدود ٢.٥ سال تمام واحدام با بزشكي مشترك،اينجاواسه اينكه نامه تطبيق دريافت كنم رفتم با اقاي كينزل تو اداره دوسلدورف حرف زدم،حالا اين وسط يه جيزي هم بكم كه بنده ١.٥ زبان خوندم و هميشه هم من تمام حرف هاي إدارات المان ميفهمم ،هم أونا حرفهاي منو ميفهمن،اما هر دفعه با إدارات يا وزارت خونه هاي ايران طرف ميشم،به زبون مادري هم حرف ميزنم،نه أونا حرف هاي منو ميفهمن،نه من حرف هاي أونا رو ميفهمم
    خلاصه اقاي كينزل به من كفت ما قانون داريم كه فقط واحدهاي رشته هاي دندون ،دارو و بزشكي به هم تطبيق بديم،كفتم ببينيد من ٢.٥ سالم مشترك،كفت اره واسه ملهم تعجب،جرا كسي كه بزشكي نميخونه بايد اين واحد هارو بكذرونه،كفت يه راه بهت بيشنهاد ميدم،برو اون دانشكاه تو ايران كه آزش ليسانس كرفتي بكو يه نامه بهت بده كه ايشون مثلا ٦٠ واحد مشترك با بزشكي داشته تا من أزرو اون نامه واستت نامه بزنم،يعني در حقيقت قانونو دور بزنيم،تا اينجا من حرف هاي ايشونو قشنك فهميدم،من رفتم ايران،وزارت بهداشت،كفتم يه نامه به من بدين،ميكفتن ما نامه نميديم،كفتم مكه الان از ليسانس واسه بزشكي بذيرش نميكنين،يعني ٢سال از ليسانس شونو قبول ميكنين،به من يه نامه بدين كه ايشون دست كم ٦٩ واحد مشترك داشته،خيلي درسا ما ما با أونا فرقي نداره،ميكفتن نه،كفتم اقا دوست من ليسانس داشت،بزشكي دانشكاه ازاد قبول شد،٢سالشو آزش قبول كردن،كفتن اون دانشكاه ازاد بوده ،تو هم حالا برو دانشكاه ازاد واست تطبيق بزنه،كفتم جه ربطي داره،كفتم برم دانشكاه خودم ،واسم تطبيق ميزنه،كفتن بعيده،جون أونا اصلا هيجي نميدونن
    اخرسر يه خانم كفت ببين بيا برو دوباره بخون،اينا كه خوندي تو مغزت فسيل شده،و رعيس شون بهم كفت تو يه راه داري كفت بيا ايران برو أزمون بده بزشكي قبول شو،بعد دانشكاه واست تطبيق واحد بزنه،بعد نامشو بكيرو ببرالمان بده،يعني من دراندازه اي سردرد كرفتم كه داشتم ديونه ميشدم،بعد به اقاي كينزل كه كفتم كفت يعني يه سازمان تو مملكتت نبود كه واست نامه تطبيق بزنه،كفتم نه،جون اينا واسه الماني ها كارشون اينه از زيست يا شيمي واسه. بزشكي يا دارو يا دندون تطبيق بزنن ،تو مملكت من همجين سازماني نبود
    الان يه خانم تو دانشكاهمون ايراني ليسانس شيمي داره،دوستش هم ليسانس شيمي داشته،واسه اينكه يه سري واحد كه ايران خوندن دوباره نكذرونن ،دوستش بلد بوده به يه طريقي مداركو به فرانكفورت داده ١٤ درس شو قبول كردن،اما به اين نكفته،اين مداركو داده دوسلدورف،دوسلدورف يه وإحدمقبول نكرده،به من ميكفت تو رو خدا ادرس فرانكفورت بيدا كن،بفرستين اونجا،كفتم نميتوني از اون دختر بكيري،يه جوري سر تكون داد ،يعني اون ادرس نميده
    يعني منظورم اينكه ايراني ها بعضيشون اين مدلن
    يه سؤالي كه الان واسه خودم بيش اومده اين اقاي مسئول ارزشيابي دارو تو وزارت بهداشت ، كفت واسه تاييد مدرك بايد طول سال تحصيل از٥ سال كمتر نباشه و حضوري باشه،حالا من نميدونم مكه غير حضوري هم ميشه!،حالا اكه من از ترم ١ هم شروع كرده باشم ولي مثلا ترم ٢ دانشكاه ازم ميكروبولوزي ايران قبول كرده باشه ولي تعداد سال تحصيلم فرقي نكنه،ايا موقع تاييد دجار مشكل ميشم يا نه،جون هيج تبصره يا قانوني تو اين مورد ننيست
    مثلا هيجا قانون يا تبصره نيست كه اكه شخصي بره المان و اونجا شيمي شروع كنه و بعد انتقالي بكيره به دارو،مثلا به ترم ٢ دارو،ما بعد ارزشيابي نميكنيم،اما مسيولش ميكفت شما بايد از ترم ١ دارو درس تون شروع كنيد،يه دوستام كه اينكارو كرده بود،بهش كه كفتم،كفت هيجا اين قانون نوشته نشده،كفت اون ادم يه حرفي ززده
    ايا شخصي تمام ريز تبصره هاي تاييد و ارزشيابي داره؟ ميتونن فردا أذيت كنن كه جرا ترم٢دارو تو المان ٣واحد فلان درس كه ايران تو تغذيه خوندي ازت قبول كردن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy in national univercity

سلام من دانشجوی دکترای داروسازی هستم برای ادامه تحصیل خیلی دوست دارم برم سوئد
    و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم می شه کسی که می دونه من باید چی کار کنم بهم کمک کنه خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط jaihoon نمایش پست ها
    کسی اطلاعاتی در مورد رشته داروسازی در ایتالیا داره ؟! شنیدم شرایطش نسبت به بقیه جاها خیلی بهتره . هزینش خیلی کمتره
    سلام منم این سوالو دارم لطفا جواب بدین

Junior Member

با سلام. شما فقط در صورتی که قبولی کنکور سراسری ایران در رشته داروسازی رو داشته باشید میتونید در اتریش در این رشته درس بخونید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayeee نمایش پست ها
    من واسه ترم تابستون،يعني اين ترم واسه دارو واسه جندتا دانشكاه المان اقدام كردم،ديروز دانشكاه مونستر واسه داروبهم بذيرش داد،الآن منتظر جواب از بقيه دانشكاه ها هستم

شرايطم
    مدرك زبان الماني DSH2
    ليسانس تغذيه از دانشكاه سراسري،معدل:١٥،١٧
    بيش دانشكاهي تجربي معدل:١٨.٥٠
    ديبلم:١٩.٣٠
    كالج هم نكذروندم
    از نظر من معدل ديبلم و بيش دانشكاهي من هيج تاثيري نداشته و فقط به معدل ليسانس من تو جه كردن،اينو از صحبت هايي كه با مسؤولين داشتم ميكم
    شرايط بذيرش واسه دارو تا حدودي راحتره،
    واسه تابستون تا حدودي از زمستون راحتره
    راستي ددلاين دانشكاه مونستر با بقيه دانشكاه فرق داره،مثلا واسه اين ترم همه تا ١٥ زانويه،مونستر تا ٣٠ نوامبر،اول بايد اينترنتي ثبت نام كنيد،بعد مداركتونو بفرستيد
    تحصيل در رشته داروسازي در المان فقط به زبان الماني است
    سایه جان خیلی ممنون از اطلاعات کاملی که در اختیارمون گذاشتی.
    اگر امکانش هست توی این چندتا زمینه راهنماییم کن لطفا.
    1. تحصیلت توی اون دانشگاه رایگانه؟
    2. من شنیدم که توی آلمان، داروسازی هم به زبان انگلیسی و هم آلمانی تدریس می شه، اینطور نیست؟
    3. برای گرفتن این مدرک، چقدر زمان گذاشتی؟ یک ساله و فشرده می شه؟
    4. الان شما داری از کارشناسیش شروع می کنی؟ چند ساله تموم میشه داروسازی آلمان؟
    5. آلمان تافل می خواد یا آیلتس؟
    6. آیا باید کالج هم بگذرونی؟
    عذر می خوام که سوالام زیاد بودن.
    ممنونم عزیزم
    براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام. شما فقط در صورتی که قبولی کنکور سراسری ایران در رشته داروسازی رو داشته باشید میتونید در اتریش در این رشته درس بخونید.
    سلام آقای SSS666
    خیلی ممنون از راهنمایی ها و توضیحاتی که می فرمایید. واقعا استفاده کردم.
    چندتا سوال داشتم از حضورتون.
    من کارشناسیم رو تموم کردم و الان می خوام برای داروسازی آلمان (از ابتدا: مقطع کارشناسیش) اپلای کنم.
    1. آیا حتما باید قبولی رشته داروسازی در کنکور تجربی رو داشته باشم؟
    2. در صورت مثبت بودن پاسختون به سوال 1، آیا قبولی در رشته داروسازی در شعب بین الملل و یا آزاد هم برای آنها قابل قبول هست و ارزش دارد یا خیر؟
    3. آیا برای شروع کردن از پایه (کارشناسی دارو)، به رشته ی تحصیلی کارشناسی من هم توجه می کنند؟ منظورم اینه که آیا باید حتما رشته ی مرتبطی باشه؟؟
    4. آیا دانشگاه های آلمان برای افرادی که از پایه شروع می کنند هم تحصیل رایگان دارد؟
    خیلی ممنون می شم اگر راهنمایی بفرمایید.
    سلامت باشید

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط PBUSA نمایش پست ها
    سلام آقای SSS666
    خیلی ممنون از راهنمایی ها و توضیحاتی که می فرمایید. واقعا استفاده کردم.
    چندتا سوال داشتم از حضورتون.
    من کارشناسیم رو تموم کردم و الان می خوام برای داروسازی آلمان (از ابتدا: مقطع کارشناسیش) اپلای کنم.
    1. آیا حتما باید قبولی رشته داروسازی در کنکور تجربی رو داشته باشم؟
    2. در صورت مثبت بودن پاسختون به سوال 1، آیا قبولی در رشته داروسازی در شعب بین الملل و یا آزاد هم برای آنها قابل قبول هست و ارزش دارد یا خیر؟
    3. آیا برای شروع کردن از پایه (کارشناسی دارو)، به رشته ی تحصیلی کارشناسی من هم توجه می کنند؟ منظورم اینه که آیا باید حتما رشته ی مرتبطی باشه؟؟
    4. آیا دانشگاه های آلمان برای افرادی که از پایه شروع می کنند هم تحصیل رایگان دارد؟
    خیلی ممنون می شم اگر راهنمایی بفرمایید.
    سلامت باشید
    سلام دوست عزیز. من سعی میکنم جواب سوالهاتون رو به ترتیبی که پرسیدی بدم :
    1) برای آلمان نیازی به قبولی در کنکور نیست و حتما باید لیسانس داشته باشید چه بهتر که معدلتون لیسانستون بالای 18 باشه. ولی حتما باید مدرک زبان آلمانی حداقل DSH2 رو داشته باشید.
    2)ممکنه موثر باشه ولی قطعی نیست.
    3)بله خیلی مهم هست که رشته لیسانستون مرتبط باشه ولی الزامی نیست.
    4)تحصیل رایگان به معنی کاملا رایگان بودن نیست ممکنه تا سالی بین 200 تا 500 یورو هزینه داشته باشه. ولی هزینه زندگی تا سالی 9000 یورو رو باید خودتون تامین کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط PBUSA نمایش پست ها
    سایه جان خیلی ممنون از اطلاعات کاملی که در اختیارمون گذاشتی.
    اگر امکانش هست توی این چندتا زمینه راهنماییم کن لطفا.
    1. تحصیلت توی اون دانشگاه رایگانه؟
    2. من شنیدم که توی آلمان، داروسازی هم به زبان انگلیسی و هم آلمانی تدریس می شه، اینطور نیست؟
    3. برای گرفتن این مدرک، چقدر زمان گذاشتی؟ یک ساله و فشرده می شه؟
    4. الان شما داری از کارشناسیش شروع می کنی؟ چند ساله تموم میشه داروسازی آلمان؟
    5. آلمان تافل می خواد یا آیلتس؟
    6. آیا باید کالج هم بگذرونی؟
    عذر می خوام که سوالام زیاد بودن.
    ممنونم عزیزم
    براتون آرزوی موفقیت دارم
    1بله
    ٢فقط به زبان الماني
    ٣)١.٥فشرده و باز هم كافي نيست
    ٤اره،ما ازبا يه ميخونيم،٤سال تحصيل دانشكاهست،١ سال كاراموزي و بعد مدرك دريافت ميكني
    ٥)المانً يا dsh ميخواد يا testdaf,كه تو بست هاي خيلي قبل در مورد اينا توضيح دادم
    ٦) اكه معدل ليسانست بالاي ١٥ باشه واسه مونستر مستقيم ميتوني بذيرش دريافت كني،البته الان،واسه سال ديكه نميدونم،واسه شهر هاي ديكه معدل هاي ديكه ميخواد،بستكي به ظرفيت دانشكاه و متقاضي و تعداد خارجي ها كه تواون شهر ميخوان تحصيل كنن داره،يه دف يه دانشكاه خوب نيست ولي به خاطر اينكه متقاضي نميخواد از خونوادش دور شه يا تو اون شهر خارجي زياد تر هستن معدل بالآتي ميخواد،اكه معدل ليسانس بالاي ١٧ باشه كه صددرصد نياز به كالج نداري واسه بيشتر شهرها،البته من نميدونم تا سال ديكه جي ميشه
    مرسي،ممنون،ولي فقط دوست دارم يكي بياد دوباره همين سوال هارو ببرسه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy in national univercity

نقل قول نوشته اصلی توسط roya73 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی دکترای داروسازی هستم برای ادامه تحصیل خیلی دوست دارم برم سوئد
    و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم می شه کسی که می دونه من باید چی کار کنم بهم کمک کنه خیلی ممنون
    کسی نیست که به من جواب بده؟

Junior Member

سلام
    نامزد من گرین کارت آمریکا داره و در حال حاضر سال 2 کالج داروسازی هست ...
    واسه رفتن به دانشگاه باید ی آزمون بده که بعد از قبولی ی مصاحبه هم داره ؛ ما شنیدیم که واسه قبولی تو دانشگاه باید ی دوره تکنسین داروخانه بگذزونه که یکم بتونه کار کنه و تو مصاحبه ثابت کنه که کار کرده در این رشته...
    حالا سوالی که من دارم اینه که واقعا لازمه همچین کاری ؟ یعنی اگه کسی این دوره نگذرونه و کار نکنه ، دانشگاه نمیتونه بره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)