صفحه 23 از 66 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

سلام آیا قبل از اینکه مدرک پیش دانشگاهی تو دستتون باشه میشه کنکور دانشکاههای ترکیه رو شرکت کرد؟لطفأ جواب بدین.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من ترم 9داروسازی هستم تو دانشگاه شهید بهشتی... میخواستم برای ادامه تحصیل تو رشته داروسازی بالینی برم آلمان
    کسی میتونه شراطیشو بهم بگه؟ امتحان معادل سازی داره؟ مدرک زبان المانی لازمه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی (دکتری عمومی)

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    سلام آیا قبل از اینکه مدرک پیش دانشگاهی تو دستتون باشه میشه کنکور دانشکاههای ترکیه رو شرکت کرد؟لطفأ جواب بدین.
    اره فقط باید حین تحصیل پیش دانشگاهی باشی و بتونی مدرک موقت یا اصل پیش رو تا اخر تابستون بگیری .

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    دو تا سوال داشتم
    1.من ترم 9 داروسازی هستم میتونم همین رشته رو تو یه کشور اروپایی ادامه بدم؟ واحدارو تطبیق میدن و در انتها مدرک داروسازی کشور اروپایی رو بهم بدن؟
    2. بعد از گرفتن مدرک داروسازی تو ایران تو چه رشته هایی میتونم تو اروپا ادامه تحصیل بدم؟ میتونم رشته هایی مثل میکروبیولوژی بخونم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط newnima20 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    دو تا سوال داشتم
    1.من ترم 9 داروسازی هستم میتونم همین رشته رو تو یه کشور اروپایی ادامه بدم؟ واحدارو تطبیق میدن و در انتها مدرک داروسازی کشور اروپایی رو بهم بدن؟
    2. بعد از گرفتن مدرک داروسازی تو ایران تو چه رشته هایی میتونم تو اروپا ادامه تحصیل بدم؟ میتونم رشته هایی مثل میکروبیولوژی بخونم؟
    توی یه کشور اروپایی دقیقا یعنی کجا؟ هر کشور شرایط خودش رو داره. نخیر تطبیقی در کار نیست.
    بله میتونید ادامه بدید به شرطی که توی اون فیلد بکگراند خوبی از خودتون ارایه بدید در طول تحصیل. اما وقتی میخواید نهایتا برید میکروبیولوژی چرا خب از همین اول نمرید توی یه جای درست و حسابی همون لیسانس رو بخونید و میتونید با اساتید هم لینک بزنید و امکان دریفات فاند رو بالا ببرید و تجربه بین الملل هم خواهید داشت و اینا همش رو هم یعنی یک تجربه و زمینه موفقیت بسیار عالی برای مقاطع بالا در دانشگاههای تاپ!

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kohestan_ziba نمایش پست ها
    واقعا از شما دوستان داروساز کسی نیست جواب منو بده؟
    مقاله شما رو لینک میکنه به زمینه کاری که میخواید توی اون ریسرچ کنید همین!
    برای پذیرش و .... فاکتورهایی مثل GRE و IELTS و GPA نیاز دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Sshhiirriinn نمایش پست ها
    سلام به همه.من داروسازي در تركيه خوندم و الان در ايران هستم ٢سال سابقه كار دارم از دانشگاه uc كانبرا پذيرش گرفتم تا اينجا همه چي خوبه ولي من ميخوام كلينك بخونم و كار كنم در استراليا كسي هست كه از پروسه كار با خبر باشه ؟؟؟ خيلي ممنون ميشم راهنمايي كننين منو. در ضمن اگر سوالي در مورد تركيه داشتين خوشحال ميشم
    با سلام من هم قصد ادامه تحصیل در رشته داروسازی در ترکیه رو دارم.تحصیل تو این رشته اونجا براتون سخت بود یا آسون ؟

Junior Member

سلام دوستان
    از راهنمايي هاتون واقعا استفاده كردم
    من ارشد مديريت دارم اما ميخوام داروسازي بخونم از صحبتاي شما نتيجه گرفتم آلمان بهترين گزينس
    من معدل ديپلم رياضيم 18.88 بوده چقدر شانس پذيرش دارم؟
    اينكه داروسازي در المان ايتدا مدرك ارشد ميدن و بايد مجدد واسه دكتري اقدام كني؟ باهمون مدرك ارشد ميشه در داروخانه هاي المان كار كرد؟
    هزينه اي كه بايد درنظر بگيرم براي كل دوره ام چقدر است؟ كار در حين تحصيل در داروخانه ها امكانش هست؟
    ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط raha4030 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از راهنمايي هاتون واقعا استفاده كردم
    من ارشد مديريت دارم اما ميخوام داروسازي بخونم از صحبتاي شما نتيجه گرفتم آلمان بهترين گزينس
    من معدل ديپلم رياضيم 18.88 بوده چقدر شانس پذيرش دارم؟
    اينكه داروسازي در المان ايتدا مدرك ارشد ميدن و بايد مجدد واسه دكتري اقدام كني؟ باهمون مدرك ارشد ميشه در داروخانه هاي المان كار كرد؟
    هزينه اي كه بايد درنظر بگيرم براي كل دوره ام چقدر است؟ كار در حين تحصيل در داروخانه ها امكانش هست؟
    ممنونم
    شما اول مکاتبه کنید ببینید میتونید با آخرین مدرک تحصیلیتون برای اونجا درخواست بدید .
    بله دوره داروسازی مثل ایران نیست در آلمان.
    هزینه فقط خورد و خوراک هست حدودا ماهی 500-600 یورو دانشجویی کفایت میکنه.
    یه تعداد ساعت کجاز هستید کار کنید به عنوان دانشجو که خب معمولا کارهایی در اون سطح داروخونه و اینها نیست عموما همون رستوران و ... بچه ها کار میکنند.

سلام دوستان
    من گرین کارت امریکا دارم و مشکل ویزا ندارم. امسال مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی تموم میکنم و میخام برای مستر برم امریکا. ولی از رشته ام اصلا خوشم نمیاد و دوست دارم داروسازی بخونم ایا میتونم واسه مستر بخونم یا باید از لیسانس شروع کنم ؟ باید چه کار کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)