صفحه 6 از 66 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام دوستان من رشتم داروسازی عمومی هست و برای مونترال اقدام کردم اما کلا پروسه معادل سازی مدرکش کمی با بقه جاهای کانادا فرق میکنه اگه اطلاعی دارید لطفا راهنماییم کنید.
    /medical 24.sep.2012/file federal feb 2010 / pharmacist

سلام دوستان
    میخواستم بدونم خوندن رشته ی داروسازی در آمریکا در چه مقاطعی به صورت فول فاند امکان پذیر است؟!
    ممنون.

دوستان همچنین میخواستم ببینم امکان گرفتن پذیرش از کارشناسی زیست شناسی به دکترای داروسازی با وجود 3 مقاله ی ISI , (یک مقاله کارشده در رشته ی داروسازی)، و با فرض toefl , GRE با نمرات بالا، امکانپذیر است؟!
    ویرایش توسط maxi1 : August 12th, 2017 در ساعت 10:34 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lili68 نمایش پست ها
    شرایط داروساز و داروسازی بالینی در استرالیا چه طوره؟می تونم به عنوان داروساز ویزا بگیرم بعد در استرالیا در شاخه ی بالینی درس بخونم و همونجا تو رشتم مشغول به کارشم؟
    سلام،
    اینطور که من شنیدم اوضاع کار و درآمد خوبه، ولی خب راه زیادی رو برای معادل سازی مدرک بریم، بعنوان داروساز که ویزا نمی دن تا رجیستر نشده باشی. من پذیرش کلینیکال فارمسی از دانشگاه کوئینزلند گرفتم فقط واسه اینکه با ویزای دانشجویی بتونم برم اونجا امتحانارو بدمو کارآموزی رو بگذرونم.
    به pharmacy council که ایمیل زدم و پرسیدم با خوندن داروسازی بالینی اونجا میتونم بعنوان "clinical pharmacist" اونجا کار کنم گفتن نه حتماً باید ریجیستر شی بعد! کلاً فکر راهی رو که باید تا رجیستر شدن برم میکنم حالم بد میشه ولی دیگه تصمیممو گرفتم که اینکارو انجام بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gheimati757 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم آیا کسی اطلاع داره کدام کشورها برای ادامه دادن داروسازی در رشته clinical pharmacy نیاز به معادل سازی ندارند (آمریکا، استرالیا، کانادا می خوان) و مدرک ما را قبول دارند ؟
    سلام،
    برای ادامه ی تحصیل فکر نکنم نیازی باشه ولی برای کار معادلسازی ضروریه

Junior Member MoriX آواتار ها

سلام...من داروسازی دانشگاه ازاد می خونم و واسه پی اچ دی دوست دارم به کشورهای اروپایی ازجمله المان برم.این کشورها مدرک منو (دانشگاه ازاد) قبول می کنن؟اگه اره،شرایط گرفتن پذیرش با فاند چیه؟برای المان باید مدرک زبان المانی هم داشت؟طول دوره تحصیل چقدره و شرایط کار چه جوریه؟کلا اوضاع کار داروسازی اونجا بهتره یا ایران؟و بهترین گرایش چه المان و چه ایران چیه؟

Junior Member

سلام من ليسانس داروسازي از فيليپين دارم و در ايران براي تاييد ليسانسم 26 واحد 2 ترم گذروندم الان در آمركا هستم و مي خواهم مداركم ارزشيابي كنم ولي اينجا ليسانس 5 ساله قبول دارن اينجا كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shaadi نمایش پست ها
    سلام من ليسانس داروسازي از فيليپين دارم و در ايران براي تاييد ليسانسم 26 واحد 2 ترم گذروندم الان در آمركا هستم و مي خواهم مداركم ارزشيابي كنم ولي اينجا ليسانس 5 ساله قبول دارن اينجا كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه؟
    این لسانس 5 ساله دیگه چه مدلیه؟ منظور همون سیستمی هست که توی روسیه و .... رایجه؟ چون خودشون دکترا ارزیابی میکنند اونو.؟ امریکا لیسانس؟
    برای بقیه جاها هم لیسانس که 4 ساله هست و توی بعضی جاها هم دوره های دکترای عمومی 6 ساله دارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy

نوشته اصلی توسط lili68
    شرایط داروساز و داروسازی بالینی در استرالیا چه طوره؟می تونم به عنوان داروساز ویزا بگیرم بعد در استرالیا در شاخه ی بالینی درس بخونم و همونجا تو رشتم مشغول به کارشم؟

سلام. نه نمی تونی این کار را بکنی. چون استرالیا هم باید مثل کانادا و آمریکا اگر بخوای وارد بالین بشی باید امتحان معادل سازی بدی تا تو را به عنوان داروساز قبول کنن. من هم دنبال رشته داروسازی بالینی هستم اگر خواستی پیغام خصوصی بده تا اطلاعاتمون را با هم share کنیم

سلام. من هم می خوام برای clinical pharmacy eghdam konam, می دونم تو استرالیا دانشگاه ملبورن این رشته را داره ولی نمی دونستم که اونم معادلسازی می خواد. می دونم تا پارسال آیلتس 7.5 تو هر skill می خواست. می تونم از شما اطلاعات بیشتری بگیرم؟ظاهرا رفرانس برا معادلسازی مشابه امریکا و کاناداست.

ویرایش توسط ferank : November 28th, 2012 در ساعت 02:44 PM دلیل: تصحیح

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy

نقل قول نوشته اصلی توسط uldooz نمایش پست ها
    سلام،
    اینطور که من شنیدم اوضاع کار و درآمد خوبه، ولی خب راه زیادی رو برای معادل سازی مدرک بریم، بعنوان داروساز که ویزا نمی دن تا رجیستر نشده باشی. من پذیرش کلینیکال فارمسی از دانشگاه کوئینزلند گرفتم فقط واسه اینکه با ویزای دانشجویی بتونم برم اونجا امتحانارو بدمو کارآموزی رو بگذرونم.
    به pharmacy council که ایمیل زدم و پرسیدم با خوندن داروسازی بالینی اونجا میتونم بعنوان "clinical pharmacist" اونجا کار کنم گفتن نه حتماً باید ریجیستر شی بعد! کلاً فکر راهی رو که باید تا رجیستر شدن برم میکنم حالم بد میشه ولی دیگه تصمیممو گرفتم که اینکارو انجام بدم.

یعنی فقط اگه بخوای کار کنی باید رجیستر بشی؟ پذیرش بدون رجیستر شدن می دن؟ می شه یه مفدار بیشتر توضیح بدید؟IELTS چند می خوان؟

دوستان كسى درمورد دارو سازى ايتاليا اطلاعاتى داره
    امتحان داره؟ سخته امتحانش؟ كدوم شهر داره؟ ممنون ميشم جواب بدين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)