صفحه 46 از 66 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

سلام ببخشید یه سوال
    من دانشجو ترم 5 داروسازیام تو دانشگاه آزاد تهران میخواستم واسه ادامه تحصیل برم آلمان phd داروسازی بالینی. آیا مدرک عمومیم ردو اوتجا قبول میکنن؟شرایطش رو اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin95 نمایش پست ها
    سلام ببخشید یه سوال
    من دانشجو ترم 5 داروسازیام تو دانشگاه آزاد تهران میخواستم واسه ادامه تحصیل برم آلمان phd داروسازی بالینی. آیا مدرک عمومیم ردو اوتجا قبول میکنن؟شرایطش رو اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا
    مدرک داروسازی عمومی شما ، در صورت داشتن سطح زبان C1، و بعد از گزراندن آپروباتسیون ( یک یا ۲ مرحله امتحان نه چندان سخت ) معادل مدرک (Pharmazie (Staatsexameneرزیابی میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط wii نمایش پست ها
    دوستان واقعا خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    کسی که اینجا کارشناسی شیمی میخونه ، میتونه برای ارشد یا دکترا رشته ای مثل داروسازی تو امریکا یا کانادا بخونه
    یا باید کلا از اول شروع کنه
    تا اونجایی که بنده اطلاع دارم، رشته ای رو میتونه بخونه به نام علوم داروسازی، که داروسازی کلینیکال محسوب نمیشه، و با ین مدرک نمیشه داروخانه زد و یا کارهای فارماسیست رو انجام داد، با این مدرک فقط میتونه تو دانشگاهها مشغول کار بشه، برای داروساز شدن، تو کانادا یا آمریکا باید از اول شروع به خوندن رشته داروسازی بکنید

با سلام من هم لیسانس میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد دارم میخوام بدونم برای امریکا یا کانادا برای رشته داروسازی اقدام کنم،چه شرایطی رو از نظر زبانی و بقیه مدارک میخواد و اینکه فاند میدن یا نه؟!
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeee نمایش پست ها
    من واسه ترم تابستون،يعني اين ترم واسه دارو واسه جندتا دانشكاه المان اقدام كردم،ديروز دانشكاه مونستر واسه داروبهم بذيرش داد،الآن منتظر جواب از بقيه دانشكاه ها هستم

شرايطم
    مدرك زبان الماني DSH2
    ليسانس تغذيه از دانشكاه سراسري،معدل:١٥،١٧
    بيش دانشكاهي تجربي معدل:١٨.٥٠
    ديبلم:١٩.٣٠
    كالج هم نكذروندم
    از نظر من معدل ديبلم و بيش دانشكاهي من هيج تاثيري نداشته و فقط به معدل ليسانس من تو جه كردن،اينو از صحبت هايي كه با مسؤولين داشتم ميكم
    شرايط بذيرش واسه دارو تا حدودي راحتره،
    واسه تابستون تا حدودي از زمستون راحتره
    راستي ددلاين دانشكاه مونستر با بقيه دانشكاه فرق داره،مثلا واسه اين ترم همه تا ١٥ زانويه،مونستر تا ٣٠ نوامبر،اول بايد اينترنتي ثبت نام كنيد،بعد مداركتونو بفرستيد
    تحصيل در رشته داروسازي در المان فقط به زبان الماني است
    من لیسانس میکروبیولوژی دارم اگر بخوام برای داروسازی برای المان اقدام کنم به چه مدارکی نیاز هست و اینکه دانشگاه های المان فاند میدن؟!و یه سوال دیگه فقط به زبان المانی تدریس میشه یا انگلیسی هم هست؟!
    یعنی b2 رو باید داشته باشم؟!

Junior Member enshan آواتار ها

سلام خوب هستید ، وقت بخیر

در مورد شرایط تحصیل تو رشته داروسازی میخواستم اطلاع کسب کنم،
    سوالی داشتم از شما عزیزان
    بنده معدل دیپلمم 17 هستش و 3 سال رشته بیوتکنولوژی رو تو دانشگاه ازاد خوندم و بعد انصراف دادم و الان مدرک لیسانس مترجمی زبان رو دارم از دانشگاه سراسری شیراز و اینکه ایلتس 7/5 هم دارم
    میخواستم بدونم میتونم برای داروسازی المان اقدام کنم ؟ حالا هزینه های رشته داروسازی ، رایگان هست یا شهریه داره ؟ میزان شهریه چقدر هست ؟ بینهایت ممنونم در ضمن اشنا به زبان المانی هم هستم

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط enshan نمایش پست ها
    سلام خوب هستید ، وقت بخیر

در مورد شرایط تحصیل تو رشته داروسازی میخواستم اطلاع کسب کنم،
    سوالی داشتم از شما عزیزان
    بنده معدل دیپلمم 17 هستش و 3 سال رشته بیوتکنولوژی رو تو دانشگاه ازاد خوندم و بعد انصراف دادم و الان مدرک لیسانس مترجمی زبان رو دارم از دانشگاه سراسری شیراز و اینکه ایلتس 7/5 هم دارم
    میخواستم بدونم میتونم برای داروسازی المان اقدام کنم ؟ حالا هزینه های رشته داروسازی ، رایگان هست یا شهریه داره ؟ میزان شهریه چقدر هست ؟ بینهایت ممنونم در ضمن اشنا به زبان المانی هم هستم
    این سوال رو باید تو قسمت مربوط به آلمان میپرسیدین به نظرم،
    داروسازی تو آلمان فقط به زبان آلمانی ارائه میشه و مدرک زبان انگلیسی شما اصلا تغییری تو وضعیت پذیرش نمیده، احتمال داره که بهخاطر اینکه لیسانس دارین، از کالج معاف بشین اما باز هم بعید میدونم چون رشتتون مربوط نیست، باید مدرک زبان B2 یا DSH داشته باشین برای ورود به دانشگاه، درضمن عوض کردن ۲ تا رشته بی ربط به هم تو ایران، تاثیر ۱۰۰% منفی برای ویزاتون داره، بهتره به سفارت نگین..

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

تحصیل در آلمان در اکثر ایالت ها رایگان هست و یا با شهریه خیلی کم

Junior Member

سلام
    دوستان اگر کسی تو ایران دانشجوی داروسازی باشه بعد وسط تحصیل مثلا ترم 3 یا 4 بخاد بره المان.اونوقت باید از اول شروع کنه اونجا یا واحدهایی ک خونده معادلسازی میشه؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Elena66 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگر کسی تو ایران دانشجوی داروسازی باشه بعد وسط تحصیل مثلا ترم 3 یا 4 بخاد بره المان.اونوقت باید از اول شروع کنه اونجا یا واحدهایی ک خونده معادلسازی میشه؟
    باید از ابتدا شروع کنید. واحدهاتون معادل سازی نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)