صفحه 61 از 66 نخستنخست ... 1151525354555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    سلام
    بله میتونید،منتهی تطبیق دروس اصلا ندارید و باید از صفر شروع کنید.
    مرسي،براي من إشكالي نداره از صفر شروع كنم،فقط ميخوام بدونم كه رشته ي بيوتك يه جورايي مرتبط ميشه به ليسانس داروسازي ديگه؟يعني منظور من اين هست كه از هر رشته اي ميشه رفت يا فقط رشته هاي خاص مثل شيمي؟
    مرسي از لطفتون.

Junior Member

دوستان سلام
    میشه لطف کنید توصیح بدین برای تحصیل داروسازی در فرانسه چکار باید کرد؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام دوستان
    لطفا اگه امکانش هست سوالمو جواب بدین
    من ایران داروسازی عمومیمو تموم کردم و الان تخصص نانوتکنولوژی دارویی میخونم و برای فرصت میخوام یکی از کشورهای اروپایی رو انتخاب کنم
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره که کدوم کشور شرایطش بهتره و کدوم دانشگاهش، در اختیارم بذاره

دوستان داروساز کلا پروسه ارزیابی مدرک برای کانادا یا امریکا چقدر طول میکشه مثلا تا ب مرحله رزیدنتی برسه ...
    با فرض اقامت

سلام دوستان.
    من می خوام برای امتحان EVALUATION داروسازی کانادا خودمو اماده کنم. منابع خیلی زیاده. کسی از دوستان جدیدا امتحان دادن که منو راهنمایی کنن چه منابعی بهتره؟ ممنون می شم

عذر میخوام شما اقامت دارید؟

ببنید کلا پروسه داروسازی و پزشکی ( نه رشته های پیراپزشکی ) توی آمریکا برای کسانی که سیتیزن هستند بسته به پیش نیاز های دانشگاه بین 6 تا 8 سال متغییره (فقط از لحاظ تایم تحصیلی) که هزینه بسیار بالایی حتی برای سیتیزن ها و PR ها دارند . بعد از تحصیل شما باید امتحان های مربوط به State Law بسته به هر ایالتی که میخواین لایسنس بگیرن باید امتحان های PCAT و Toefl و Internو Napb و یک سری آزمون دیگه رو بگذرونین و نتایج اون رو به بخش کمیته دریافت لایسنس هر ایالت بدین . اعضای کمیته پس از بررسی پروندتون راجب دریافت لایسنس شما تصمیم گیری می کنند که معمولا چند ماهی طول میکشه . البته همیه اینها با فرض سیتیزن بودن یا PR هستش و کسایی که international student هستن (فارق تحصیل باشید نه اینکه اونجا به عنوان international خونده باشد) کلا داستانشون با اینا فرق داره ( یک سری آزمون های دیگه هم باید بگذرونند). international ها الزاما باید تافل و سایر امتحان ها (نه همه ) رو حتما در خاک آمریکا بدن و گرنه مورد ارزشیابی قرار نمی گیره.
    شما با فرض اینکه دانشجوی بین الملل باشید باید ساپورت مالی بسیار قوی داشته باشید و نمره زبان بالا و تسط کامل به پیش نیاز های این رشته مثل شمی و زیست تا بتونیین این دوره ها و آزمون ها رو بگذرونین( بسته به دانشگاه ممکنه امتحان ورودی بگیره یا نگیره اگه بگیره و نمرات قابل قبول نباشه یک سری پیش نیاز دیگه میزنن که قبل همه این ها باید اونا رو طی کنین !) و البته سختی هاش رو هم به جان بخرید .

با آرزوی موفقیت ..

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    مرسي،براي من إشكالي نداره از صفر شروع كنم،فقط ميخوام بدونم كه رشته ي بيوتك يه جورايي مرتبط ميشه به ليسانس داروسازي ديگه؟يعني منظور من اين هست كه از هر رشته اي ميشه رفت يا فقط رشته هاي خاص مثل شيمي؟
    مرسي از لطفتون.
    در رشته های علوم طبیعی یا science بشرط داشتن دروس مشترک مثل بیولوژی و شیمی امکان پذیره اما برای تطبیق واحد های مورد نظرتون بهتره از دانشگاهی که میخواید پذیرش بگیرید سوال کنید چون هر دانشگاه شرایط خاص خودش رو داره مخصوصا اینکه شما برای مقطع لیسانس پذیرش میخوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bio medical engineering

سلام دوستان
    کسی هست بدونه داروسازی مجارستان، فوق لیسانس هست یا دکتری؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط robex نمایش پست ها
    سلام دوستان