صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    sarv
    Guest

پیش فرض داروسازی (Pharmacy)

سلام از دوستان کسی هست که بدونه برای رشته DRA که شاخه ای در PHD داروسازیه آیا در آمریکا دانشگاهی هست و چطور باید اقدام ؟

Junior Member

پیش فرض داروسازی

شرط ادامه تحصیل و کار داروسازان در کانادا

سلام دوستان

من این سوال رو درقسمت تحصیل در کانادا مطرح کردم ولی کسی جواب نداده تا الان گفتم اینجا هم مطرح کنم

آیا امکان ادامه تحصیل برای کسایی که در ایران دکتری داروسازی گرفتن، در کانادا وجود داره؟ اگر داره ممنون می شم شرایطش رو بگین
    مخصوصا تحصیل در گرایش هایی مثل Clinical Pharmacy یا Hospital Pharmacy
    در مورد کار کردن و اجازه کار برای کسایی که مدرکشون روایران گرفتن اگر توضیح بدین ممنون می شم

پیشاپیش از همتون تشکر می کنم

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط mask2005 نمایش پست ها

سلام دوستان

من این سوال رو درقسمت تحصیل در کانادا مطرح کردم ولی کسی جواب نداده تا الان گفتم اینجا هم مطرح کنم

آیا امکان ادامه تحصیل برای کسایی که در ایران دکتری داروسازی گرفتن، در کانادا وجود داره؟ اگر داره ممنون می شم شرایطش رو بگین
    در مورد کار کردن و اجازه کار برای کسایی که مدرکشون روایران گرفتن اگر توضیح بدین ممنون می شم

چرا امکان ادامه تحصیل نداشته باشه . حتما داره. ولی خودتون بایستی زحمت چک کردن سایت دانشگاها و پیدا کردن رشته مورد نظرتون و شرایط لازم را بکشید
    موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy

نقل قول نوشته اصلی توسط mask2005 نمایش پست ها

سلام دوستان

با سلام. من مدتیه که در مورد شرایط داروسازی تو کانادا سرچ می کنم. تا اونجایی که می دونم امکان ادامه تحصیل وجود داره ولی اینکه مستقیما وارد دوره PhD بشی به CV شما و داشتن مقاله و معدل و همچنین دانشگاه مورد نظر شما بستگی داره آخه داروسازی در اکثر نقاط دنیا BSc هستش نه PharmD. برای کار کردن به عنوان داروساز بایستی مراحل معادلسازی رو بگذرونید که کمی زمانبره و ممکنه سخت باشه (2 دوره آزمون و 1 دوره کارآموزی).اگه اشتباه نکنم برای تحصیل در گرایش هایی مثل Clinical Pharmacy یا Hospital Pharmacy هم بایستی ابتدا مراحل معادلسازی رو بگذرونید. پیشنهاد میکنم بیشتر در این مورد سرچ کنید. good luck

Junior Member

فکر می کنم با توضیح پست بالا جواب سوالتون رو گرفته باشید ولی به این لینک هم سر بزنیدhttp://www.nabp.net/boards-of-pharmacy/ قسمت board of pharmacy canada احتمالا مفید هست براتون. شما اول باید حتما معادلسازی مدرک انجام بدین و بعد هر نوع فعالیتی می خوایین در زمینه داروسازی انجام بدین.

Junior Member

سلام، من یک سوال داشتم، آیا امکان ادامهٔ تحصیل برای کسی‌ که ۴،۵ سال از رشتهٔ دارو سازی راا خواند در آمریکا هست یا خیر؟ با فرض اینکه ایشان در حال حاضر در آمریکا هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy

لینکهای زیر به طور کامل در مورد آزمونهای معادلسازی داروسازی در کانادا توضیح داده. اگه از دوستان کسی تجربه و اطلاعات کاملتری در مورد این آزمونها و نحوه دسترسی به منابع این آزمونهادر ایران داره ممنون می شم در اختیارمون بذاره

http://www.pebc.ca/EnglishPages/DocE...lHomePage.html
    http://www.pebc.ca/EnglishPages/EEX/EEXHomePage.html
    http://www.pebc.ca/EnglishPages/QEX/QEXHomePage.html

همچنین سایت www.parscanada.com هم در مورد داروسازی در کانادا اطلاعات خوبی داره .
    ویرایش توسط amin farahani : July 10th, 2010 در ساعت 12:06 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط ahp نمایش پست ها
    سلام، من یک سوال داشتم، آیا امکان ادامهٔ تحصیل برای کسی‌ که ۴،۵ سال از رشتهٔ دارو سازی راا خواند در آمریکا هست یا خیر؟ با فرض اینکه ایشان در حال حاضر در آمریکا هستند.
    متاسفانه خیر. آمریکا در رشته داروسازی مدارک کشورهایی با دوره 5 ساله یا شش ساله رو قبول میکنه. داروسازی ایران چهار ساله است.
    راه، همان است که تو می‌روی.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin farahani نمایش پست ها
    با سلام. من مدتیه که در مورد شرایط داروسازی تو کانادا سرچ می کنم. تا اونجایی که می دونم امکان ادامه تحصیل وجود داره ولی اینکه مستقیما وارد دوره PhD بشی به CV شما و داشتن مقاله و معدل و همچنین دانشگاه مورد نظر شما بستگی داره آخه داروسازی در اکثر نقاط دنیا BSc هستش نه PharmD. برای کار کردن به عنوان داروساز بایستی مراحل معادلسازی رو بگذرونید که کمی زمانبره و ممکنه سخت باشه (2 دوره آزمون و 1 دوره کارآموزی).اگه اشتباه نکنم برای تحصیل در گرایش هایی مثل Clinical Pharmacy یا Hospital Pharmacy هم بایستی ابتدا مراحل معادلسازی رو بگذرونید. پیشنهاد میکنم بیشتر در این مورد سرچ کنید. good luck
    1 سوال
    حتی نمیشه برای دوره ی pharmD اقدام کرد و از این راه ذیپه نیاز به گذروندن معادل ساری نباشه؟؟(منظورم کسی که pharmD داره تو ایران هستش)

سلام به همه دوستان،
    احتیاج به کمکتون دارم..
    من دانشجوی ترم آخر میکروبیولوژی هستم،میخوام برای مرداد ماه پذیرش یه دانشگاه خوب رو برای داروسازی بگیرم..
    گزینهام برای تحصیل ایناست:1)مالزی 2)سنگاپور 3)فیلیپین
    لطفا دوستانی که در رابطه با این کشورها اطلاعات دارن راهنمایی کنن..
    هیچی در مورد apply یا cv و غیره اطلاعات ندارم.
    لطفا اموزس دهید.
    در ضمن ielts 6 دارم.

صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)