صفحه 11 از 66 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    معتبر مشروط هست!
    یعنی برای ارزشیابی باید معدل دیپلم پیش بالای 16
    و بعد از دادن امتحان جامع و قبولی در اون تازه باید بگردید دنبال دانشگاهی که دوره تکمیلی بگذاره براتون و هزینه کاملا اختیاری و داوطلبانه اون دانشگاه که در قانون اصلا هم اجباری نیست رو به عنوان کمک ها داوطلبانه به هیئت امنای دانشگاه بدید (ولی اگر خدای نا کرده میلتون نبود به صورت اختیاری کمک کنید اونها هم کاملا اتفاقی تازه همون لحظه یادشون میفته ظرفیتشون تکمیله!)
    مرسی از پاسختون.
    آیا اطلاع دارید که اعتبارش در اروپای غربی چقدر هست؟ اونجا هم شرایطی مثل ایران رو داره؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط faraitash نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون.
    آیا اطلاع دارید که اعتبارش در اروپای غربی چقدر هست؟ اونجا هم شرایطی مثل ایران رو داره؟
    منظورتون از اروپای غربی کجاست؟

Banned

مرسی از پاسختون.
    مشکلی نداره و معتبر هست منتها تمام اینها منطو به انه که مهر تاییدیه کشوری که شما تابعیتش رو دارید(ایران) روی مدرکتون وگرنه هیچ اعتباری نداره. شرایط تایید مدرک هم که تقریبا بالا توضیح دادم اما اگر اطلاعات بیشتر میخوایید برید به آدرس زیر برید
    edd.behdasht.gov.ir
    به اطلاعاتی هم که اداره های تایید مدارک داروسازی و پزشکی خارج از کشور زوارت بهداشت میدند بهتون همینطوری توجه نکنید برید حضوری پیگیری کنید کارتون رو از همه مهمتر از خود دانشگاههای علوم پزشکی سوال کنید.

Junior Member

درود
    دوستان عزیزم چند تا سوال داشتم:
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی دارم.حالا به خاطر علاقه شدید به داروسازی خیلی دوست دارم توی امریکا این رشته رو بخونم.میشه کمک کنید باید از کجا شروع کنم؟اصلا میشه؟چون من دیپلم ریاضی فیزیک دارم.چه امتحانهایی رو باید بدم.استعدادمم بد نیست!!
    یک سوال دیگه اینکه آیا موسسه یا شرکتی سراغ دارید جهت مشاوره و کمک در جهت گرفتن پذیرش از دانشگاههای امریکا.عاشق اینم برم هاروارد
    پیشاپیش ممنون از کمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    منظورتون از اروپای غربی کجاست؟
    بیشتر بریتانیا و آلمان

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

بیشتر بریتانیا و آلمان
    مدارک بریتانیا و آلمان بدون ارزش یابی بررسی میشن و مشکلی ندارن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
    درود
    دوستان عزیزم چند تا سوال داشتم:
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی دارم.حالا به خاطر علاقه شدید به داروسازی خیلی دوست دارم توی امریکا این رشته رو بخونم.میشه کمک کنید باید از کجا شروع کنم؟اصلا میشه؟چون من دیپلم ریاضی فیزیک دارم.چه امتحانهایی رو باید بدم.استعدادمم بد نیست!!
    یک سوال دیگه اینکه آیا موسسه یا شرکتی سراغ دارید جهت مشاوره و کمک در جهت گرفتن پذیرش از دانشگاههای امریکا.عاشق اینم برم هاروارد
    پیشاپیش ممنون از کمکتون
    ببینید این رزومه رو میتونید جور کنید
    معدل بالای 19
    ریکام و توصیه نامه از اساتید برتر دانشگاه یا مراکز علمی مطرح
    دو سه تا مدال المپیادی
    رتبه تک رقمی یا ترجیحا "1" هم در کنکور علوم تجربی
    آیلتس حداقل 7-7.5
    قبولی در امتحانات
    داشتن پشتوانه مالی حداقل سالی تا 40 تا 80 هزار دلار(فاندی برای این رشته ها در کار نیست)
    و.
    .
    .
    .فعلا همنها رو پیگیری کنید
    در ضمن نگید این برای هاروارد هست برای این رشته در هر دانشگاهی باید شرایط بسیار خاصی با پشتوانه مالی بسیار قوی داشته باشید.
    بهترین مکان برای خوندن این رشته ها همین ایران هست دوست عزیز. اما برای رشته های مهندسی و ..... مشکل خاصی نیست و ممکنه حتی فاند هم بتونید بگیرید.

Junior Member

یعنی باید کنکور تجربی بدم ؟.من سال 82 کنکور ریاضی دادم.مدال ندارم.زبانم فعلا ندارم.معدل دیپلم منظورتون هست؟من دیپلم ریاضی دارم و زیر 19 هست.میشه توی امریکا از صفر شروع کنم؟در کنارش یک کار پاره وقت برای هزینه ها میکنم.باید کالج برم؟آیا راهی هست؟کلا میگم بچه ی بی استعداد و تنبلی نیستم
    چرا ایران؟من خیلی دوست دارم برم امریکا برای تحصیل
    ممنون
    معدل بالای 19
    دو سه تا مدال المپیادی
    آیلتس حداقل 7-7.5
    قبولی در امتحانات
    داشتن پشتوانه مالی حداقل سالی تا 40 تا 80 هزار دلار(فاندی برای این رشته ها در کار نیست)
    و.
    .
    .
    در ضمن نگید این برای هاروارد هست برای این رشته در هر دانشگاهی باید شرایط بسیار خاصی با پشتوانه مالی بسیار قوی داشته باشید.
    بهترین مکان برای خوندن این رشته ها همین ایران هست دوست عزیز. اما برای رشته های مهندسی و ..... مشکل خاصی نیست و ممکنه حتی فاند هم بتونید بگیرید.

Junior Member

معدل بالای 19
    دو سه تا مدال المپیادی
    آیلتس حداقل 7-7.5
    قبولی در امتحانات
    و.
    .
    .
    برای از صفر شروع کردن شرایط سختی داره (البته نه اینی که شما گفتید.)اما اگه تو ایران دکتراتون را بگیرید اتفاقا خوب فاند میدن برای دارو اینطور که من تحقیق کردم بین رشته علوم پزشکی دارو تنها رشته ای که راحت فاند میدن منظورم اینه که برای phD اپلای کنید(phD تو اروپا و آمریکا خودش کار فول تایم محسوب میشه و مسلما حقوق داره)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط esai نمایش پست ها
    برای از صفر شروع کردن شرایط سختی داره (البته نه اینی که شما گفتید.)اما اگه تو ایران دکتراتون را بگیرید اتفاقا خوب فاند میدن برای دارو اینطور که من تحقیق کردم بین رشته علوم پزشکی دارو تنها رشته ای که راحت فاند میدن منظورم اینه که برای phD اپلای کنید(phD تو اروپا و آمریکا خودش کار فول تایم محسوب میشه و مسلما حقوق داره)
    خیر برای دارو باید تغییر گرایش بدید به علوم پایه در تخصص! خود تخصص داروسازی را بیخیال!
    برای از صفر شروع کردن هم هم ظرفیت ها به شدت محدود هست هم هزینه های تحصیلی بالا. خود امریکایی ها بعضا برای گرفتن مدارک پزشکی میرند کشورهای همسایشون!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)