صفحه 12 از 66 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Banned

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
    یعنی باید کنکور تجربی بدم ؟.من سال 82 کنکور ریاضی دادم.مدال ندارم.زبانم فعلا ندارم.معدل دیپلم منظورتون هست؟من دیپلم ریاضی دارم و زیر 19 هست.میشه توی امریکا از صفر شروع کنم؟در کنارش یک کار پاره وقت برای هزینه ها میکنم.باید کالج برم؟آیا راهی هست؟کلا میگم بچه ی بی استعداد و تنبلی نیستم
    چرا ایران؟من خیلی دوست دارم برم امریکا برای تحصیل
    ممنون
    خیر لزومی نداره اگر توان ساپورت هزینه ها رو دارید احتمال داره بتونید از یک جای معمولی پذیرش بگیرید. البته احتمال ضعیف.
    اما در صورت گرفتن پذیرش فکری به حال هزینه ها بکنید که این هزینه با کار پاره وقت و .... نمیشه تامین بشه. 200-300 دلار که نیست دوست عزیز.
    مقصودم این بود که شرایط برای این دو سه تا رشته تجربی اگر سختتر از ایران نباشه راحتتر هم نیست ورود بهشون.

Junior Member

<p>
    دوستان موسسه ای در تهران هست که مشاوره برای پذیرش امریکا بده.؟بالاخره کار نشد نداره.من نیاز به اطلاعات بیشتری دارم و برای رفتن مصمم هستم و نمیخوام عمرم توی ایران تلف بشه.البته میتونم برای کنکور تجربی هم بخونم ولی واقعا دوست دارم برم امریکا و کار اینجارو از اول اونجا انجام بدم.</p>

Junior Member

<p>
    دوستان موسسه ای در تهران هست که مشاوره برای پذیرش امریکا بده.؟بالاخره کار نشد نداره.من نیاز به اطلاعات بیشتری دارم و برای رفتن مصمم هستم و نمیخوام عمرم توی ایران تلف بشه.البته میتونم برای کنکور تجربی هم بخونم ولی واقعا دوست دارم برم امریکا و کار اینجارو از اول اونجا انجام بدم.</p>
    به نظر من اینطوری عمرتون تو آمریکا تلف میشه!1 سال برای کنکور حدود 7 سال برای تحصیل دارو در ایران 6 سال تخصص در آمریکا ،14 سال با احتساب اینکه شما سربازی رفتین!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    خیر برای دارو باید تغییر گرایش بدید به علوم پایه در تخصص! خود تخصص داروسازی را بیخیال!
    برای از صفر شروع کردن هم هم ظرفیت ها به شدت محدود هست هم هزینه های تحصیلی بالا. خود امریکایی ها بعضا برای گرفتن مدارک پزشکی میرند کشورهای همسایشون!
    دوستان لطفا اطلاعات غلط ندین در «نتایج پذیرش» همین سایت سرچ کنید میبینید کسایی رو که تو ایران دکترا گرفتن و برای pharmD اپلای کردن.با فاند،البته به نظر من فاند معنی نداره برای phD چون خودش یه شغله دیگه!
    ویرایش توسط esai : September 5th, 2013 در ساعت 06:32 PM

Junior Member

خوب ب ب
    من اگر کنکور بدم توی ایران برای دکترای حرفه ای دارو میتونم از امریکا اپلای کنم؟
    دکترای عمومی توی ایران 4 ساله؟این پروسه چطور هست؟ و چقدر زمان بر هست؟یعنی از قبولی در کنکور تا گرفتن phd دارو از امریکا؟
    راستی من الان 30 سالمه.مشکلی پیش نمی آره این در اینده برای اپلای؟

Junior Member

یعنی پیشنهاد شما اینه که من داروسازی رو توی ایران بخونم؟؟

Banned

یعنی پیشنهاد شما اینه که من داروسازی رو توی ایران بخونم؟؟
    بستگی به شرایظ خودتون داره. ایران میشه خوند. میشه قبول شد و از قبولیش برای مثلا آلمان استفاده کرد البته با هزینه شخصی. و.......
    ضمن اینکه داروسازی کلا حدودا 650 نفر پذیرش داره در کشور که دیگه خودتون حدیث مفصل بخوانید از این مجمل. البته دانشگاه آزاد هم فقط یک واحد(تهران علوم دارویی) پذیرش میکنه که اونم 110 نفر پذیرش داره.

پیش فرض اين چه حرفيه!!من داروساز هستم.دوره دارو در ايران حد اقل 6 ساله!!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad نمایش پست ها
    متاسفانه خیر. آمریکا در رشته داروسازی مدارک کشورهایی با دوره 5 ساله یا شش ساله رو قبول میکنه. داروسازی ایران چهار ساله است.
    اين چه حرفيه!!من داروساز هستم.دوره دارو در ايران حد اقل 6 ساله!!!!!!!!!!!!!

سلام..من دكتراي حرفه اي داروسازي از ايران دارم(6ساله)كه تو ايرام معادل فوق ليسانسه ميخوام بدونم تو فنلاند يا آلمان هم معادله همينه؟ميتتونم واسه phd اقدام كنم؟

Member PARI23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Montreal

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh871 نمایش پست ها
    سلام..من دكتراي حرفه اي داروسازي از ايران دارم(6ساله)كه تو ايرام معادل فوق ليسانسه ميخوام بدونم تو فنلاند يا آلمان هم معادله همينه؟ميتتونم واسه phd اقدام كنم؟

شما میتونید در آلمان ادامه تحصیل بدین. داروی آلمان مانند ایران پیوسته نیست بهرحال شما میتونی‌ برایphd پذیرش بگیری. البته فکر می‌کنم مدرک زبان لازم باشه. در مورد فنلاند و کشورهای همسایش قوانین سختی برای پذیرش دانشجویان غیر اروپا دارن که فکر نمی‌کنیم بتونی اونجا ادامه بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)