صفحه 14 از 66 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

ممنون از راهنماییتون، بله از صفر بخونم چون لیسانس من ساینس شامل نمیشه،چه آزمونی باید داد اگر بخوام از صفر شروع کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_1173 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، بله از صفر بخونم چون لیسانس من ساینس شامل نمیشه،چه آزمونی باید داد اگر بخوام از صفر شروع کنم؟
    سلام
    منم وضعیتم مشابه ایشون هست.لیسانس مهندسی شیمی دارم.ولی خیلی علاقه به این رشته پیدا کردم.برای آمریکا یا کانادا.اگر توی ایران کنکور سراسری (تجربی) بدم و رتبه خوبی بیارم با اون رتبه میشه کاری کرد؟.کسی میتونه کمک کنه لطفا؟.یا موسسه یا شخصی با تجربه جهت مشاوره.ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
    سلام
    منم وضعیتم مشابه ایشون هست.لیسانس مهندسی شیمی دارم.ولی خیلی علاقه به این رشته پیدا کردم.برای آمریکا یا کانادا.اگر توی ایران کنکور سراسری (تجربی) بدم و رتبه خوبی بیارم با اون رتبه میشه کاری کرد؟.کسی میتونه کمک کنه لطفا؟.یا موسسه یا شخصی با تجربه جهت مشاوره.ممنونم
    خیر پذیرش در آمریکا و کانادا ربطی به رتبه کنکور نداره
    مگر رتبه 1
    برای پذیرش در این رشته ها باید ابتدا یک لیسانس مرتبط بگیرید اون هم از آمریکای شمالی یا کانادا و نه ایران. سپس امتحانات مربوطه رو طی کنید بعد از رقابت با دانشجویان آمریکایی و کانادایی که طف زیادی ازشون برای تحصیل در این رشته ها به کشورهای دیگه میرند و از پس امتحان ورودیش بر نمیاند. بعد از پرداخت هزینه هاش میتونید دوره عمومی رو شروع کنسد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    خیر پذیرش در آمریکا و کانادا ربطی به رتبه کنکور نداره
    مگر رتبه 1
    برای پذیرش در این رشته ها باید ابتدا یک لیسانس مرتبط بگیرید اون هم از آمریکای شمالی یا کانادا و نه ایران. سپس امتحانات مربوطه رو طی کنید بعد از رقابت با دانشجویان آمریکایی و کانادایی که طف زیادی ازشون برای تحصیل در این رشته ها به کشورهای دیگه میرند و از پس امتحان ورودیش بر نمیاند. بعد از پرداخت هزینه هاش میتونید دوره عمومی رو شروع کنسد.
    سلام.ممنونم.میشه بفرمایید مثلا چه رشته مرتبطی؟چقدر طول میکشه در کانادا؟هزینه ؟مدرک زبان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
    سلام.ممنونم.میشه بفرمایید مثلا چه رشته مرتبطی؟چقدر طول میکشه در کانادا؟هزینه ؟مدرک زبان
    هر رشته مرتبطی
    شیمی فیزیک زیست شناسی ...........
    شانس پذیرشتون تقریبا نزدیک به صفر هست دوست عزیز. فاندی هم در کار نیست
    کانادا تقریبا ارزان تر است اما پذیرش اینترنشنال بسیار بسیار بسیار محدود مثلا میبین 500 نفر متقاضی هست همه هم کانادایی تازه 10 نفر برمیدارند و نوبت حتی به اینرتنشنال ها هم نمیرسه.
    برای آمریکا هم روندش از این سختتره و هزینه هم به شدت بالاتر. البته این هزینه سنگین برای خود آمریکایی ها وام داده میشه با بازپرداخت 10-2- ساله اما برای اینترنشنال ها خیر باید تمام هزینه رو کامل از جیب بدند.

سلام.من داروساز هستم و 1.5 سال هم سابقه کار دارم.با توجه به اینکه امتحانات مربوط به معادل سازی مدرک در آمریکا،استرالیا و کانادا وجود دارد که می گویند بسیار سخت است
    چه کشور هایی توی اروپا هست که امتحان معادل سازی نداشته باشه؟یا اگه داشته باشه سخت و طولانی نباشه؟آلمان از این نظر چطوره؟
    کشورهای آسیای شرقی مثل ژاپن و کره جنوبی هم علاقه دارم اونجا چطور هست از نظر ارزشیابی مدرک های علوم پزشکی ایران؟

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_hagh نمایش پست ها
    سلام.من داروساز هستم و 1.5 سال هم سابقه کار دارم.با توجه به اینکه امتحانات مربوط به معادل سازی مدرک در آمریکا،استرالیا و کانادا وجود دارد که می گویند بسیار سخت است
    چه کشور هایی توی اروپا هست که امتحان معادل سازی نداشته باشه؟یا اگه داشته باشه سخت و طولانی نباشه؟آلمان از این نظر چطوره؟
    کشورهای آسیای شرقی مثل ژاپن و کره جنوبی هم علاقه دارم اونجا چطور هست از نظر ارزشیابی مدرک های علوم پزشکی ایران؟
    دوست عزیز معادل سازی مدرک در کانادا اونقدر که به شما گفتند "بسیار سخت" نیست ، شاید مقداری پر مرحله ، زمان بر و خسته کننده باشه ، ولی بسیار سخت ... نه نیست ، و تازه معادل سازی مدرک در آمریکا حتی راحت تر و کم مرحله تر هم هست ،

من واسه ترم تابستون،يعني اين ترم واسه دارو واسه جندتا دانشكاه المان اقدام كردم،ديروز دانشكاه مونستر واسه داروبهم بذيرش داد،الآن منتظر جواب از بقيه دانشكاه ها هستم

شرايطم
    مدرك زبان الماني DSH2
    ليسانس تغذيه از دانشكاه سراسري،معدل:١٥،١٧
    بيش دانشكاهي تجربي معدل:١٨.٥٠
    ديبلم:١٩.٣٠
    كالج هم نكذروندم
    از نظر من معدل ديبلم و بيش دانشكاهي من هيج تاثيري نداشته و فقط به معدل ليسانس من تو جه كردن،اينو از صحبت هايي كه با مسؤولين داشتم ميكم
    شرايط بذيرش واسه دارو تا حدودي راحتره،
    واسه تابستون تا حدودي از زمستون راحتره
    راستي ددلاين دانشكاه مونستر با بقيه دانشكاه فرق داره،مثلا واسه اين ترم همه تا ١٥ زانويه،مونستر تا ٣٠ نوامبر،اول بايد اينترنتي ثبت نام كنيد،بعد مداركتونو بفرستيد
    تحصيل در رشته داروسازي در المان فقط به زبان الماني است

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

اساتید ، بنده میتونم برم سراغ داروسازی ؟ مثلا ایتالیا !

دیپلم فنی کامپیوتر - کاردانی نرم افزار. سن : 20

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    اساتید ، بنده میتونم برم سراغ داروسازی ؟ مثلا ایتالیا !

دیپلم فنی کامپیوتر - کاردانی نرم افزار. سن : 20
    به زبان ایتالیایی میتونید تحصیل کنید در این رشته ولی حتما باید اول امتحان سفارت رو قبول بشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)