صفحه 16 از 66 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Banned

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2552 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید نمیدونم سوالم تکراری هست یا نه ولی خواهش میکنم ج بدین
    من ترم 2 داروسازی هستم از دانشگاه تهران
    میتونم درخواست تحصیل در آلمان بدم؟
    چقدر ارزش داره؟
    اصلا میشه به راحتی این حرفا رفت آلمان یا نه؟
    میزان هزینه ای ک برای پذیرش در دانشگاه های آلمان لازمه چقد هست؟اگر ک خود دانشگاه هزینه نمیخواد هزینه زندگی رو میشه خود آدم اونجا تامین کنه؟
    و آخر اینکه اگر MD دارو رو توی ایران بگیرم معادل سازی توی آلمان چقدر سخته و امکان پذیر هست؟
    برای شرایط شما بله خیلی راحت تر از این حرفها((: هست.
    برای زندگی متوسط سختگیرانه حدودا 450 یورو میتونید
    که اونم ظاهرا با کار کردن قابل تامین هست اما نوع کار//: دیگه ببینید میتونید باهاش بسازید یا نه.
    هزینه تحصیل هم خیلی باشه ترمی 750 یورو.
    اگر میخوایدد برید میتویند زبان آلمانیتون رو مدرکشو بگیرید و دنبال شرایط ویزا باشید
    این شرایط سخت برای کسانی هست که نمیتونند کنکور قبول بشند یا......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوست عزیزبه شما پیشنهاد میکنم که اصلا در این شرایط این کار رو نکنید به عقیده من بهتر هست که بعد از اینکه درستون تموم شد برای phd اقدام کنید.
    ممنون ولی میشه بگید چرا؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

ممنون ولی میشه بگید چرا؟
    ببینید دوست عزیز شما برای اینکه بخواید در آلمان تو این رشته تحصیل کنید باید کاملا به آلمانی تسلط داشته باشید که حدودا 3 سال طول میکشه. حالا وارد فاز پذیرش میشید. باید مدارکتون رو بفرستید به یه اداره ای که اصطلاحا stateexamen amt بهش میگن. حالا اونا میان میگن که با توجه به شرایط شما و واحدهایی که پاس کردید واسه چه ترمی باید اقدام کنید. بعد شما درخواستتون رو میفرستید واسه دانشگاههای مختلف یه حالا اون دانشگاهها باید بیان ببینن که اصلا جای خالی واسه اون ترم برای شما دارن که عموما خیلی کم اتفاق میوفته. پس اگه دارین این رشته رو تو ایران میخونن سفت بچسبینش که اگه ولش کنین سخت پشیمون میشین.

Junior Member

ببینید دوست عزیز شما برای اینکه بخواید در آلمان تو این رشته تحصیل کنید باید کاملا به آلمانی تسلط داشته باشید که حدودا 3 سال طول میکشه. حالا وارد فاز پذیرش میشید. باید مدارکتون رو بفرستید به یه اداره ای که اصطلاحا stateexamen amt بهش میگن. حالا اونا میان میگن که با توجه به شرایط شما و واحدهایی که پاس کردید واسه چه ترمی باید اقدام کنید. بعد شما درخواستتون رو میفرستید واسه دانشگاههای مختلف یه حالا اون دانشگاهها باید بیان ببینن که اصلا جای خالی واسه اون ترم برای شما دارن که عموما خیلی کم اتفاق میوفته. پس اگه دارین این رشته رو تو ایران میخونن سفت بچسبینش که اگه ولش کنین سخت پشیمون میشین.
    مرسی از جوابتون
    و آخرین سوالا اینکه چقد شانس هست واس گرفتن PhD از اونجا؟معادل سازی سخت نیست خیلی؟
    دانشگاه هایی مثه تهران واسشون معتبر هست یا نه؟
    بازم ممنون

رشته و دانشگاه
    medicine

مرسی از جوابتون
    و آخرین سوالا اینکه چقد شانس هست واس گرفتن PhD از اونجا؟معادل سازی سخت نیست خیلی؟
    دانشگاه هایی مثه تهران واسشون معتبر هست یا نه؟
    بازم ممنون
    ببینید اقدام برای phd دارو فرقی با سایر رشته ها نداره. امکان تحصیل به انگلیسی هم هست. در واقع انگار شما از ایران فوق لیسانس دارید و میخواید اونجا دکترا بخونید چون سیستم آلمان ب ایران فرق میکنه.

Member

با سلام من تمام پيام هارو خوندم ولى جواب نگرفتم من پزشک عمومى هستم, مدرک من رو ميشه معادل ليسانس کرد و بعد داروسازى در امريکا شروع کردم؟بايد امتحان بدم؟هزينه تحصيل ساليانه چقدره؟و اگر اين مسير امکان پذير نباشه phd pharmacology ميشه اقدام کنم؟

Junior Member

دوستان سلام،
    من برای امتحان Evaluating Examination برای تابستان امسال ثبت نام کرده ام ولی اصلا نمیدونم باید چی بخونم؟ فقط 3 ماه وقت دارم که اونهم میترسم اکثرش به خاطر سفر به کانادا و امور مهاجرتی هدر بره. کسی میتونه راهنماییم کنه. البته کپی کتاب Misbah Biabani را دارم ولی نمیدونم چقدر میتونه کمک کننده باشه. مقصد من تورنتو است که اواسط می عازم هستیم.

سلام یه پسر دارم سوم دبیزستان رشته تجربی میخونه .دلش میخواد داروسازی بخونه.میخوام ببینم میشه هم شانسشو اینجا امتحان کنه و هم تو ترکیه ؟اون سال 94 کنکور خواهد داد آیا بعد کنکور اجازه داره از کشور خارج شه یا بخاطر سربازی بهش اجازه نمیدن؟متولد 76/6/25 هست.

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    سلام یه پسر دارم سوم دبیزستان رشته تجربی میخونه .دلش میخواد داروسازی بخونه.میخوام ببینم میشه هم شانسشو اینجا امتحان کنه و هم تو ترکیه ؟اون سال 94 کنکور خواهد داد آیا بعد کنکور اجازه داره از کشور خارج شه یا بخاطر سربازی بهش اجازه نمیدن؟متولد 76/6/25 هست.
    ایشون مشمول میشن اون موقع و نمیتونن از کشور خارج بشن. به عقیده من اگه میتونین براش هزینه کنین بفرستینش دانشگاه بین الملل ایران با رتبه 10000 هم میتونه دارو قبول بشه. به عقیده من با توجه به شرایط حال حاظر این بهترین گزینه برای شما میتونه باشه.

ایشون مشمول میشن اون موقع و نمیتونن از کشور خارج بشن. به عقیده من اگه میتونین براش هزینه کنین بفرستینش دانشگاه بین الملل ایران با رتبه 10000 هم میتونه دارو قبول بشه. به عقیده من با توجه به شرایط حال حاظر این بهترین گزینه برای شما میتونه باشه.
    منظور از رتبه 10000 میدونین چه ترازی میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)