صفحه 17 از 66 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

Banned

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    منظور از رتبه 10000 میدونین چه ترازی میشه؟
    تراز بستگی به سطح بقیه شرکت کننده ها داره و نمیشه به این صورت گف اگر هم گفته بشه غیر دقیق هست. مثلا یه وقت ممکنه فردی درس شیمی رو بزنه 605 که درصد خوبی نیست برای رشته های پزشکی و قبولیشون و ترازش بشه 5300 مثلا اما همین فرد باز بزنه 60% و این دفعه ترازش بشه 6900!! دلیل این مسئله سطح پاسخ دهی سایر داوطلبان هست که سختی سوالات و ارزش نمودری تراز براساس اون سنجیده میشه.
    اما به صورت تقریبی برای قبولی در پزشکی های آزاد حدودا تراز 8600 رو پارسال(که میتونه برای امسال غلط باشه) قبول شدند البته جاهایی مثل قشم و ..... و نه تهران یا اصفهان. بین الملل هم بیشتر وضعیت مالی حرف اول رو میزنه و معدل کتبی که بالای 16 شرط گذاشتند برخی دانشگاهاشون.

سلام به همه دانش آموختگان و دوست داران داروسازی
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد- مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی از دانشگاه سراسری هستم..برای دوره PHD می تونم داروسازی بخونم تو کشوری که فاند داشته باشه ؟اگر میشه در چه کشور هایی امکان پذیره ؟
    و اینکه می تونم مجوز داروخانه بگیرم ؟؟ ؟؟
    کسی اطلاعاتی داره ؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_nuri نمایش پست ها
    سلام به همه دانش آموختگان و دوست داران داروسازی
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد- مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی از دانشگاه سراسری هستم..برای دوره PHD می تونم داروسازی بخونم تو کشوری که فاند داشته باشه ؟اگر میشه در چه کشور هایی امکان پذیره ؟
    و اینکه می تونم مجوز داروخانه بگیرم ؟؟ ؟؟
    کسی اطلاعاتی داره ؟
    با تشکر
    بله در اکثر کشورها این گرایش وجود داره. دانشگاهها رو باید زحمت بکشید بگردید.
    مجوز داروخانه خیر نمیتونید بگیرید اما توی کارخونه های داروسازی میتونید کار کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    بله در اکثر کشورها این گرایش وجود داره. دانشگاهها رو باید زحمت بکشید بگردید.
    مجوز داروخانه خیر نمیتونید بگیرید اما توی کارخونه های داروسازی میتونید کار کنید.
    منظور من از طرح این سوال این بود که آیا میشه از این رشته در مقطع ارشد( مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی) به داروسازی شیفت کرد ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_nuri نمایش پست ها
    منظور من از طرح این سوال این بود که آیا میشه از این رشته در مقطع ارشد( مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی) به داروسازی شیفت کرد ؟
    نه اونطوری نمیشه ولی میشه برای گرایش داروسازی از مهندسی شیمی اقدام کرد.

Member PARI23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Montreal

سلام کسی‌ از بچه‌های اینجا هست که امتهان(PEBC(Pharmacy examining Board of Canada رو داده باشه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اینجا هست که راجب تحصیل در رشته داروسازی در انگلستان تجربه ای داشته باشه؟
    پذیرش داروسازی دارم که مدرک معادلش مستر هست. میخوام بدونم اینده کاریش توی انگلستان و خارج از اون چجوری هست و ایا ارزش هزینه و وقت گذاشتن رو داره یا نه
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    دوست عزیز در کانادا-آمریکا "مدرک داروسازی" با "لایسنس داروسازی" متفاوت هست ، تقریبا مثل ایران خودمون ، شما با مدرک داروسازی از دانشگاه در میاین و یا میتونین باهاش ادامه تحصی بدین یا تو صنعت کار کنین ، ولی برای اینکه بتونین بعنوان داروساز توی سیستم درمانی کار کنین مثلا داروخانه یا بیمارستان باید لایسنس داروسازی بگیرین، که توی ایران به آسونیه ثبت نام در نظارم پزشکی هست ولی تو کانادا-امریکا میشه همون آزمون ها (حتی برای graduate های دانشگاه های امریکا-کانادا هم این امتحان ها و گرفتن لایسنس برای کار در داروخونه اجباری هست)
    منظورتون از "لایسنس داروسازی" چی هست؟
    میشه بیشتر توضیح بدین لطفا"
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy

سلام به همه.من داروسازي در تركيه خوندم و الان در ايران هستم ٢سال سابقه كار دارم از دانشگاه uc كانبرا پذيرش گرفتم تا اينجا همه چي خوبه ولي من ميخوام كلينك بخونم و كار كنم در استراليا كسي هست كه از پروسه كار با خبر باشه ؟؟؟ خيلي ممنون ميشم راهنمايي كننين منو. در ضمن اگر سوالي در مورد تركيه داشتين خوشحال ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sshhiirriinn نمایش پست ها
    سلام به همه.من داروسازي در تركيه خوندم و الان در ايران هستم ٢سال سابقه كار دارم از دانشگاه uc كانبرا پذيرش گرفتم تا اينجا همه چي خوبه ولي من ميخوام كلينك بخونم و كار كنم در استراليا كسي هست كه از پروسه كار با خبر باشه ؟؟؟ خيلي ممنون ميشم راهنمايي كننين منو. در ضمن اگر سوالي در مورد تركيه داشتين خوشحال ميشم
    میخواستم بدونم بدون کنکور میشه وارد دانشکاههای ترکیه شد و داروسازی خوند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)