صفحه 18 از 66 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 657

موضوع: داروسازی (Pharmacy)

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : داروسازی (Pharmacy)

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    میخواستم بدونم بدون کنکور میشه وارد دانشکاههای ترکیه شد و داروسازی خوند؟
    برای ورود به دانشگههای ترکیه در رشته های پزشکی نیاز به آزمون ورودی هست که اصطلاحا YOS نامیده میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    دوست عزیز در کانادا-آمریکا "مدرک داروسازی" با "لایسنس داروسازی" متفاوت هست ، تقریبا مثل ایران خودمون ، شما با مدرک داروسازی از دانشگاه در میاین و یا میتونین باهاش ادامه تحصی بدین یا تو صنعت کار کنین ، ولی برای اینکه بتونین بعنوان داروساز توی سیستم درمانی کار کنین مثلا داروخانه یا بیمارستان باید لایسنس داروسازی بگیرین، که توی ایران به آسونیه ثبت نام در نظارم پزشکی هست ولی تو کانادا-امریکا میشه همون آزمون ها (حتی برای graduate های دانشگاه های امریکا-کانادا هم این امتحان ها و گرفتن لایسنس برای کار در داروخونه اجباری هست)
    سلام
    با مدرک داروسازی از ایران اگر بخوام تو گرایش های صنعتی تو کانادا ادامه تحصیل بدم، چه راهنمایی هایی میتونید به من کنید؟
    ممنون میشم

Member PARI23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Montreal

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    با سلام من تمام پيام هارو خوندم ولى جواب نگرفتم من پزشک عمومى هستم, مدرک من رو ميشه معادل ليسانس کرد و بعد داروسازى در امريکا شروع کردم؟بايد امتحان بدم؟هزينه تحصيل ساليانه چقدره؟و اگر اين مسير امکان پذير نباشه phd pharmacology ميشه اقدام کنم؟
    باید امتحان ووردی بدین. هزینش زیاده و باید هم اقامت داشته باشین. معمولا اینجا خودشون از بانک وام میگیرنو بده تحصیل پس میدن. فارماکولوژی می‌تونین اپلی‌ کنین..برای اون لازم نیست که حتما داروساز باشین.

Member PARI23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Montreal

نقل قول نوشته اصلی توسط bahi696 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اینجا هست که راجب تحصیل در رشته داروسازی در انگلستان تجربه ای داشته باشه؟
    پذیرش داروسازی دارم که مدرک معادلش مستر هست. میخوام بدونم اینده کاریش توی انگلستان و خارج از اون چجوری هست و ایا ارزش هزینه و وقت گذاشتن رو داره یا نه
    تایتل مستری که پذیرش گرفتی‌ چی‌ هست؟ اگه فارماسوتیکال ساینس می‌تونی بعدش در آزمایشگاه شرکتای دارو و بیوتکنولوژی کار کنی‌ یا بعدش ادامه تحصیل بدی.

Junior Member

سلام من رشته منابع طبيعي در مقطع فوق ليسانسم ولي براي دكتري مي خوام رشته شيمي دارويي بخونم پايان نامم در مورد شيمي دارويي و داروسازييه مقاله isi و همايش هاي داخلي و خارجي در مورد شيمي دارويي دارم مدرك ايلتس ٦.5 و زبان الماني در مقطع A1 دارم معدلم 16.٨ از دانشگاه ازاد مي خواستم بدونم ميشه براي دكتري رشته بيو شيمي در مقطع دكتري در المان اقدام كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    برای ورود به دانشگههای ترکیه در رشته های پزشکی نیاز به آزمون ورودی هست که اصطلاحا YOS نامیده میشه.
    این آزمون یوس به چه زبونی گرفته میشه و همون ریاضیات هستش؟ و آیا معدل دیپلم و پیشدانشگاهی چقدر تاثیر داره؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinashar نمایش پست ها
    این آزمون یوس به چه زبونی گرفته میشه و همون ریاضیات هستش؟ و آیا معدل دیپلم و پیشدانشگاهی چقدر تاثیر داره؟
    آزمون به زبان ترکی هست. بله معدل دبیرستان و ÷یش دانشگاهی هم مد نظر هست.

Member only_flight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    n/a

من فک میکردم که برای ورود به پزشکی (داروسازی و...) تو ایران شرط معدل میخواست ، نگو که برای اتباع خارجی فقط میخواست.

فک کنم با یک سال تلاش بشه به راحتی داروسازی داخل ایران قبول شد.
    دستم بویگل میداد، مرا به جرم چیدن گلمحکومکردند؛ اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلیکاشتهباشم.

<<ارنستو رافایل چه گوارا دلا سرنا>>

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics and Mathematics-Undergraduate

اينكه ميگن داروسازي ايران رو آمريكا و اروپا قبول نداره و بايد اونجا دوباره ٤سال خوند درسته؟
    با هرچرت و پرتی که تا الآن گفتم مخالفم!!!

سلام به همه ي دوستان
    داره چشام كور ميشه از بس دنبال چيزي كه مي خوام گشتم و پيدا نكردم
    من تقريبا الان ديگه دانشجوي سال آخر داروسازي دانشگاه تهران هستم، نوروفارماكولوژي رو دوست دارم و تواما با اون علاقه ي بسيار شديدي به يه شاخه ي جديدي كه تازه تو ايران اومده پيدا كردم اونم مديريت و اقتصاد در داروسازيه، دانشگاه علوم پزشكي تهران چهار پنج ساله اين رشته رو به عنوان Phd ارائه ميده و اطلاعات بسيار كمي ميشه از گروه به دست آورد. شخصا علاقه به نوروفارماكو دارم اما علاقه ندارم در آينده يك محقق دانشگاهي باشم و كلا تو آزمايشگاه كار كنم، دوست دارم مديريت بخونم، واسه اپلاي كردن تو مديريت شرايطي كه تو سايت دانشگاهها عنوان ميشه خيلي عمومي هست و مثلا معدل ليسانس رشته هاي مربوط رو مي خواد يا رشته هاي ليسانس اما ما كه pharm .D هستيم تكليفمون چيه؟! همينجوريش اطلاعات براي اپلاي داروسازا تو فروم هاي اين سايت كمه حالا وقتي برنامه ي يكي مث من مديريت خوندنه ديگه خدا بهش رحم كنه، خودم فعلا دارم تو فيلد نورو فارماكو ريسرچ مي كنم و احتمالا مقاله ش ISI هم بشه اما واسه پذيرش مديريت اصلا ارزشي داره؟! قصد داشتم اپلاي فارماكو كنم اونور رشته م رو عوض كنم اما فقط تصور كنين اينهمه زحمت بكشي رو پايان نامه و اپلاي بعد بري اونجا معلوم نيس بشه عوضش كرد يا نه، اگه هم بخوام بعد گرفتن مدرك فارماكو MBA رو از صفر شروع كنم كه ديگه پير شدم رفته جدا از وقتي كه تلف ميشه، ضمنا به علت تازه بودن گروه مديريت پايان نامه اي ارائه نميدن تقريبا
    شرمنده طولاني شد
    كسي رو ميشناسيد از رشته هايي مث ما رفته باشه مديريت كه لينكم كنيد؟! يا راهنمايي خاصي مي تونيد بهم بكنيد؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)